Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sad samo možemo pogađati gdje je novo dno GROBEXA. [bye] [sad]

krivo ,, bombardiranje losim vjestima je postala svakodnevica… a reakcije nema .. [yawn] [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Reakcije nema, jer vani indexi u rastu,vidit ćemo šta će se dogoditi kad vani krenu u malo žešću korekciju.

bit će bolje................

Izgleda je završio ciklus rasta na svjetskim burzama.
Sad i mi možemo nastaviti dolje, ali ne više tako sramežljivo.

Kako je zapravo lijepo biti dugoročni ulagač u naše dionice, svaki dan izgubiš bar nešto i tako već mjesecima.
Ima li uopće povratka ili su sadašnje cijene vrh za neko duže razdoblje koje nam slijedi?

bestija2 @ odavno se ZSE razisla sa usa indexima…jos 2010 god ,stranci su pobjegli glavom bez obzira [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


bestija2 @ odavno se ZSE razisla sa usa indexima…jos 2010 god ,stranci su pobjegli glavom bez obzira [bye]

Onda šta predlažeš, kupovinu do zadnje kune?

bit će bolje................

Mislim da neka žestoka korekcija više nije moguća na ZSE. Više nema nitko tko bi paničario. One koji su ostali više nikakve loše vijesti više ne mogu uplašiti.

Misli lokalno, djeluj globalno!

bestija2 @ dobro znas sto i kako ja radim , savjete ni prijedloge ne dajem…jel bilo prilike jucer uzet 5-10% na ingr ? JE ,,eto [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


bestija2 @ dobro znas sto i kako ja radim , savjete ni prijedloge ne dajem…jel bilo prilike jucer uzet 5-10% na ingr ? JE ,,eto [proud]

Kada bi se trgovalo dva tri dana unazad možda bi i ti nešto zaradio, koliko se sjećam ti si rekoa da si pun INGRE na 7 kuna. [cry]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU


Mislim da neka žestoka korekcija više nije moguća na ZSE. Više nema nitko tko bi paničario. One koji su ostali više nikakve loše vijesti više ne mogu uplašiti.

Vidit ćemo uskoro.

bit će bolje................


Mislim da neka žestoka korekcija više nije moguća na ZSE. Više nema nitko tko bi paničario. One koji su ostali više nikakve loše vijesti više ne mogu uplašiti.

Mislim da je to jedna od zabluda vezanog za hrvatsko tržište dionicama. Meni se sve nekako čini da cijenu naštimavaju odnosno spuštaju veliki igrači i da ove sadašnje cijene nisu posljedica paničarenja iliti rasprodaje malih. Na nekoliko svojih dionica pratim kupoprodaju i sve me navodi na takvo razmišljanje.
S druge strane ne smijem si ni zamisliti kako bi to izgledalo da stvarno zavlada panika na burzi. Sjetite se 2009. i kako su tad veliki igrači napumpali cijene u visine (koje više nikad nećemo gledati), da bi se potom istresli i izazvali paniku među malim ulagačima. Velikima se to toliko svidjelo da još i danas sanjaju o tim vremenima i ponavljanju istih. Problem je samo što ta vremena i mali još uvijek dobro pamte. A dok je tako, nikuda mi nećemo, niti gore, a vjerojatno niti previše dolje.

bestija2@ nisi valjda rasprodao sve ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Meni se sve nekako čini da cijenu naštimavaju odnosno spuštaju veliki igrači i da ove sadašnje cijene nisu posljedica paničarenja iliti rasprodaje malih. Na nekoliko svojih dionica pratim kupoprodaju i sve me navodi na takvo razmišljanje.

To se vidi iz aviona. Problem je samo što i ti veliki sve više pokazuju zapravo koliko su mali i koliko i oni sami ne znaju što bi i kako bi točno sami sa sobom u ovom trenutku

New Report

Close