Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Čepin ne znam o kakvoj Ini u crobexu pričate? Evo vam popis dionica koje trenutno čine crobex

http://zse.hr/default.aspx?id=179

ina je bila 1100kn kad je niko nije htio tad je vlada naredila mirovincima da kupuju inu na 2800kn i više tako je crobex lansiran u jednom danu 10% i idući dan 7,5% i po par posto još koji dan stim da je ina sama lansirala crobex skoro duplo u toj sramotnoj igri

sadašnje stanje crobexa može se računati tako da napamet sad govorim al treba oduzet nekih 700 bodova što je ina sam doprinjela tih dana a nakon toga je ina izbačena iz sastava što čine crobex
tako da je stvarno stanje sad oko 1000 bodova crobex
igra bez granica na štetu malih dioničara

kolega cepincepin

ne mogu reći da nema logike u tome da fondovi žele istisnuti što više malih dioničara od kojih će putem naravno i bagatelno kupiti.
Molim Vas za mišljenje do kad će se ovaj trend nastaviti, odnosno ima li po Vašem mišljenju neki zacrtani dan- okidač, od kojeg će početi nagla promjena trenda i vraćanje dionica na realne razine
Hvala

Po meni ,samo cijene dionica onih tvrtki koje se bave proizvodnjom primarnih prehrambenih proizvoda tipa žitarica,mesa,mlijeka te preradom istih ,a pocjenjene su ,imaju razloga za rast cijena.
I dakako one koje "izvoze znanje" i nove tehnologije,a znatno su tržišno potcjenjene.
Građevinari,brodari,luke i sl mogu samo nastavit zaron.
Ljudi moraju jesti i proizvoditi hranu,a poljoprivrednih površina je sve manje.
Prirodnih nepogoda sve je više što utiče na poskupljenje ovih proizvoda.
Sve tvrtke koje ovise o poslovanju EU i susjednih država biti će po meni još najmanje 2 godine u velikim problemima i iskušenjima.
Pozdrav

ha ha, nakon pola sata trgovanja 380k prometa, mislin da nas već i albanska burza šiša!!

idući tjedan će bit bolje...

još jedan tjedan iz nas ,mjesec ,a i god ,a pljačka ne jenjava na zse samo sad znatno sporije već ranije al ovako je sigurnije
jednostavno treba iscrpit malog ulagača ,a to na duge staze je sasvim moguće to znaju fondovi tad dolazi do ovakvog mrcvarenja burze i istiskivanje malog ulagača sa štapom na ramenu al bez gaća
to je politika koja se sprovodi na zse a hanfa je štiti
jednostavno mali ulagač mora postat skroz mali il nikakav ulagač -izbrisan


ha ha, nakon pola sata trgovanja 380k prometa, mislin da nas već i albanska burza šiša!!

držimo se i danas prosjeka na TRŽIŠTU MRTVOG KAPITALA, više niti OSTAVKA VLADE ne pomaže,
nije problem ako nas šiša AB , već što nas šišaju i sljadoljedari na obali [lol]

promet 1.300 000

sve FOND MENAĐERE treba zatvorit na doživotnu robiju i skupa snjima onog tko je dopustio fondovima da ovako se ponašaju na zse
sramota jad i bjeda


promet 1.300 000

sve FOND MENAĐERE treba zatvorit na doživotnu robiju i skupa snjima onog tko je dopustio fondovima da ovako se ponašaju na zse
sramota jad i bjeda


Fondovi se ponašaju korektno prema svojim investicijama.
Koliki bi bio ATGR da fondovi nisu unutra.
Koliki bi bio HT.
Gdje bi bila INA.
Od građevinara jedino DLKV je fondovska dionica.I on najbolje kotira od svih građevinara.
Od brodara još jedina fondovska dionica je ATPL .
Ne treba osuđivati fondovsku industriju.
HANFA je glavni krivac sa uredbom i onemogučavanjem fndova da kupuju dionce sa manjom tržišnom kapitalizacijom od 300/350/ mil.kn i sa manjom tržišnom kapitalizacijom od 100 mil kn
pa je ionako malo tržište dodatno suženo.Mali fondovi bi trebali svoju nišu tražiti u malim
firmamama kao što su sada INGRA,IGH,JDPL,ULPL ali ne smiju.
A što reći za ostala izdanja.U preko 90% dionica izlijstanih na ZSE postojeći fondovi tj OIF i
ZIFOVI ne smiju ulagati.Gdje bi bio HT da se mirovinskim fondovima zabrani ulagati recimo u HT. a istovremeno nisu razvijeni fondovi rizičnog kapitala.koji su trebali popuniti tu jazovku.
A veliki igrači a to su strane banke žele u potpunosti uništiti ta mala invest društva.Usudio bih se reći da se ne radi o namjernom uništavanjku malih inmvestdruštava već o neznanju u vrtlogu
zvanom burza.Mi jednostavno nismo spremni da malim igračima pružimo jednakost.Njih bi trebalo štititi,a ne uništavati.Naravno da bi ih trebalo i kontrolirati jer su skloni nezakonitosti.
Ovdje pod malim ulagačima smatrtam i male fondove i naravno individualne kamikaze.

Lopina, idi u Hanfu, sve im to reci u lice, i nekome izvuci uši…tak da se počne nekaj pametnog događati na burzi …….!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



promet 1.300 000

sve FOND MENAĐERE treba zatvorit na doživotnu robiju i skupa snjima onog tko je dopustio fondovima da ovako se ponašaju na zse
sramota jad i bjeda


Fondovi se ponašaju korektno prema svojim investicijama.
Koliki bi bio ATGR da fondovi nisu unutra.
Koliki bi bio HT.
Gdje bi bila INA.
Od građevinara jedino DLKV je fondovska dionica.I on najbolje kotira od svih građevinara.
Od brodara još jedina fondovska dionica je ATPL .
Ne treba osuđivati fondovsku industriju.
HANFA je glavni krivac sa uredbom i onemogučavanjem fndova da kupuju dionce sa manjom tržišnom kapitalizacijom od 300/350/ mil.kn i sa manjom tržišnom kapitalizacijom od 100 mil kn
pa je ionako malo tržište dodatno suženo.Mali fondovi bi trebali svoju nišu tražiti u malim
firmamama kao što su sada INGRA,IGH,JDPL,ULPL ali ne smiju.
A što reći za ostala izdanja.U preko 90% dionica izlijstanih na ZSE postojeći fondovi tj OIF i
ZIFOVI ne smiju ulagati.Gdje bi bio HT da se mirovinskim fondovima zabrani ulagati recimo u HT. a istovremeno nisu razvijeni fondovi rizičnog kapitala.koji su trebali popuniti tu jazovku.
A veliki igrači a to su strane banke žele u potpunosti uništiti ta mala invest društva.Usudio bih se reći da se ne radi o namjernom uništavanjku malih inmvestdruštava već o neznanju u vrtlogu
zvanom burza.Mi jednostavno nismo spremni da malim igračima pružimo jednakost.Njih bi trebalo štititi,a ne uništavati.Naravno da bi ih trebalo i kontrolirati jer su skloni nezakonitosti.
Ovdje pod malim ulagačima smatrtam i male fondove i naravno individualne kamikaze.
[/quote]
Dobar post.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Evo jedna eskluziva za PD

DENIS LATIN se VRAĆA NA HTV 1 i emisija LATINICA

jedna među prvim emisijama će biti sa naslovom KAKO SU FONDOVI OPUSTOŠILI TK -ZSE

biće jako zanimljivo gosti su jako dobro upućeni u pljačku malog ulagača i općenitu igru na ZSE

samo da nadopunim gornji post

konačno je ušla DORHU u uho ona poznata rečenica od Samodola

da sam radio po zakonu fondovi bi me razapeli

gosti emisije će biti i gospoda iz dorhai ukoka konačno će biti objašnjenja pljačka koja godinama traje na ZSE

New Report

Close