Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Država još uvijek ne prepoznaje potencijal burzovne platforme za male tvrtke

http://www.business.hr/burza/drzava-jos-uvijek-ne-prepoznaje-potencijal-burzovne-platforme-za-male-tvrtke-116691

Država tj vlast nije ništa ispunila što je obećala kreditnim agencijama,bojim se da nam sljedi pad kreditnog rejtinga i vruća,vruća jesen.

jel joško maknuo ingr sa gledalice? [kiss]

free flow information

Meni su najgluplja tema -tehnička analiza, Svaka čast ljudima koji se trude, ali zašto se trude objasniti
pojave i zakonitosti koje se mogu objasniti, ali ništa nikome ne pomažu- nije mi jasno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Tržište kapitala će procvasti- čim smanje kamate na depozite!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami @

Anonimno, 07.08.2012. u 18:09
Meni su najgluplja tema -tehnička analiza, Svaka čast ljudima koji se trude, ali zašto se trude objasniti
pojave i zakonitosti koje se mogu objasniti, ali ništa nikome ne pomažu- nije mi jasno.
niti ne ocekuj da ces razumjeti ,ako prije otvaranja teme vec kazes da je glupo.. [yawn] zaobilazi temu ili knjige u ruke [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

danas je prvi dan u mjesecu kad pčinju uplate mirovincima i tako par dana nekih 350 mil kn i tako naravno svaki mjesec

današnje urušavanje crobexa i svih dionica koje su i onako unakažene nije slučajno već namjerno to što se radi na zse je za svaku osudu fondovi sprovode samovolju i to nekažnjeno kao da hanfa nepostoji
što bolja firma to veći minus i tko tu koga tko tu od malog ulagača svaki danom čini sve manjim

Glup , gluplji….mogla bi se nazvati zakonitost uspješnog ulaganja na ZSE……
Jučer sam prvi put – i to potpuno slučajno, kliknula na ono godišnje natjecanje oko dionica, koje
će ostvariti najveći godišnji rast……..za 2012.
Nećete vjerovati, ali Vi to virtualno prognozirate,a ja te dionice i STVARNO IMAM … [lol]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

još jedan dan sa naj većim padom u EU

ovo je neviđena i jedinstvena burza u svijetu toliko toga što nevalja na jednom mjestu a hanfa i dorh šute

evo upravo gledam jučerašnje održavanje EU indexa naonim razinama na kojim su završili je i bila naj veća razina u zadnje 4 god

a crobex bez ine je na naj nižoj razini u zadnje 4 god inu ne računam jer je to bilo lopovsko mazanje očiju svim investitorima koje je podržala hanfa

kakvu igru igraju fondovi svak ko hoće davidi svima je jasno igra je da se opljačka do zadnjeg ulagača a hanfa ih štiti

SP500 ide sigurno do 1450 bod a crobex nedaju iznad 1700 bod sa inom

žalosno jadno sramotno

i tako kreće još jedna u nizu korekcija na tk [yawn]

free flow information

Kolega Čepin ne znam o kakvoj Ini u crobexu pričate? Evo vam popis dionica koje trenutno čine crobex

http://zse.hr/default.aspx?id=179

New Report

Close