Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Promet 300.000 kn. Ljudi ne shvaćaju da više nitko neće prodavati ovako jeftino. Bokci koji nisu imali za režije su već svoje prodali. [thumbsup]

Investitori su se podijelili.
Spadam u one , koji su zamrznuli kapital u dionicama, i bacili se na postojeći posao.
Pratim, da li je koja firma riknula, čije dionice imam. Nemam što drugo raditi.
Nitko neće kupiti dionice na tim cijenama. tj. prodaja =potražnja. Kupci nemaju novce.
Pat pozicija za sve.
Nitko neće glumiti da ima lovu i zaletavati se na kupnje. Dočekaju ga sa sabljama …..sretni
da izlete s malim minusima.
Državni fondovi još nisu spremni…..Vlada lobira kod jačih tvrtki da spašavaju manje, udruživanjem
/ ddjh-Ingra/
Nema krupnog kapitala za ovo tržište.
Rekli su da će kupiti naše dionice prije ulaska u EU…….. šta će kupiti, po višim cijenama od ovih sada…pa nisu ludi…
Jedini spas su PAMETNE UPRAVE. Izvlače najbolje što mogu ….jedva drže sve pod kontrolom…..
da se sustav kotrlja. Ne žalim se što nema dobiti….što su troškovi porasli …i što je sve bez veze
za ulaganje…..
Bijesna sam , što su mi za to krivi drugi….a jesu…sve su pokrali, uhljebili se i sad ne mrdaju….
ZAŠTO NE POZOVETE MMF- da sve to složi , ko u Srbiji- da podijele otkaze, smanje lovu svima
koji ne rade i da brže profunkcioniramo…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Investitori su se podijelili.
Spadam u one , koji su zamrznuli kapital u dionicama, i bacili se na postojeći posao.
Pratim, da li je koja firma riknula, čije dionice imam. Nemam što drugo raditi.
Nitko neće kupiti dionice na tim cijenama. tj. prodaja =potražnja. Kupci nemaju novce.
Pat pozicija za sve.
Nitko neće glumiti da ima lovu i zaletavati se na kupnje. Dočekaju ga sa sabljama …..sretni
da izlete s malim minusima.
Državni fondovi još nisu spremni…..Vlada lobira kod jačih tvrtki da spašavaju manje, udruživanjem
/ ddjh-Ingra/
Nema krupnog kapitala za ovo tržište.
Rekli su da će kupiti naše dionice prije ulaska u EU…….. šta će kupiti, po višim cijenama od ovih sada…pa nisu ludi…
Jedini spas su PAMETNE UPRAVE. Izvlače najbolje što mogu ….jedva drže sve pod kontrolom…..
da se sustav kotrlja. Ne žalim se što nema dobiti….što su troškovi porasli …i što je sve bez veze
za ulaganje…..
Bijesna sam , što su mi za to krivi drugi….a jesu…sve su pokrali, uhljebili se i sad ne mrdaju….
ZAŠTO NE POZOVETE MMF- da sve to složi , ko u Srbiji- da podijele otkaze, smanje lovu svima
koji ne rade i da brže profunkcioniramo…?

http://www.youtube.com/watch?v=gDW_Hj2K0wo

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

na zse samo raste firme koje su u stečaju

strašno kakav lopovluk


na zse samo raste firme koje su u stečaju

strašno kakav lopovluk

Kako su se kreativci iz JADRANKAMENA dosjetili slogana "IDEMO STAZAMA KRIMINALA"

PS Netreba očajavat, nanjušit priliku i zgrabit je ..predlažem pročitat autobiografiju Jackoka

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

naši jadnici vidjeli da je vani zeleno pa sad pokušavaju sa sitnom lovom malo dići crobex…ne znam bih li se smijao ili plakao….jedino trejderi će im reći "hvala" jer će si zaraditi par bureka

Nova regulativa rada ZSE – prijedlog

– nikome ispod 1.00 MIL ne dozvoliti da sam – izlaže naloge k/p !
– maknite ograničeno trgovanje za dio dionica
– ujedinite se u regiji u jednu burzu

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nova regulativa rada ZSE – prijedlog

– nikome ispod 1.00 MIL ne dozvoliti da sam – izlaže naloge k/p !

ajde ti lijepo u sjevernu koreju, tamo će te dočekati raširenih ruku [bye]

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zagrebacka-banka-legla-na-pavicevu-tiskaru-u-dugopolju-a-styriji-otima-poslovni-dnevnik/628613.aspx

moglo bi i ovdje u kratkom roku da se slobodno piše o pljaki i lopovluku na zse

nesmetano i ne CENZURIRANO

jako dobar osvrt na istinu ;

http://www.tportal.hr/komentari/komentatori/206920/Posljednji-cavao-u-lijes-hrvatske-ekonomije.html

zse fenomen od burze

svi gubitaši i firme u stečaju i pred stečajom u plusu
ti fondovski gubitaši u zelenom a zdrave firme koje posluju sa dobiti u minusu

to je strašno kakva je ovo organizirana pljačka na zse i financiski inžinjering i sve to samo sa jednim ciljom a to je istiskivanje malog dionićara al opljačkanog

i sve to pod zaštitom hanfe


jako dobar osvrt na istinu ;

http://www.tportal.hr/komentari/komentatori/206920/Posljednji-cavao-u-lijes-hrvatske-ekonomije.html

Da ne psujem i vrijeđam, došao sam do ovdje:
"… inzistiranje na fiskalnoj disciplini, svakako je najgora ekonomska politika koju je uopće moguće zamisliti …"

Fuj Mida, Fuj novinar!
I on će za sebe reći da je domoljub!
A ja da mu plaćam poreze!

Joj, svašta bih sad rekao….. Grrrr [angry]

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close