Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MMF – što prije! Otkazi će se dijeliti brže, racionalizzacija državnog aparata isto tako- a ne da se
Vlada mrcvari s sindikalistima i Vilimom Ribičem koji ne zna što bi u životu radio od dosade……

Crobex PREDUGO STOJI NA MJESTU….. predugo se ništa pozitivno ne događa, i predugo
nema optimizma na burzi…..

Previše vremena je kupnja velikih koji potiču rast – izvan fokusa , NEMA NOVACA OD STRANE
PODUZETNIKA koji su ga prijašnjih godina UBACIVALI na tržište dionica…..

Burza je krepala, onog trenutka, kad su poduzetnici – odlučili više ne stavljati novac
na burzu radi dokupa svojih upropaštenih dionica preniskim cijenama..

MIslim da se na nesposobne brokere , nitko ne može osloniti….nisu sposobni napraviti
rast burze – nego samo NIŽI I SVE NIŽI PAD cijena dionica – jer nemaju niti oni novaca
da kupuju i podižu cijene …a razlika cijene-koju uspijevaju postići i izvući- jednostavno je
premala za bilo kakve promjene….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ova smiješna igra na INGIi ĐURI dokaz kriminala preko ZSE ovo je samo početak

iduća pljačka je preko ZSE na DLKV a zatim BELJE

mali dioničar ne da će postat sve manji nego ga neće biti nikako biće istrebljen totalno a tu legalnu pljačku pokriva HANFA već dugi niz godina

Ništa od sell in may-a. Jučer i danas sam kupovao, nema se više što čekati. Kriza je ali cijene dionica su prenisko unatoč svemu. Tko sad kupuje, taj će se obogatiti. Dolje je moguće tokom godine do 10 % a prema gore je samo nebo granica. [bye]
Žao mi što nikako da me pokupi Atln po bidu, to mi još nedostaje za dokup….. [cool]


Ništa od sell in may-a. Jučer i danas sam kupovao, nema se više što čekati. Kriza je ali cijene dionica su prenisko unatoč svemu. Tko sad kupuje, taj će se obogatiti. Dolje je moguće tokom godine do 10 % a prema gore je samo nebo granica. [bye]
Žao mi što nikako da me pokupi Atln po bidu, to mi još nedostaje za dokup….. [cool]

Ovako otvoreno iznositi neistinu i drujati ?



Ništa od sell in may-a. Jučer i danas sam kupovao, nema se više što čekati. Kriza je ali cijene dionica su prenisko unatoč svemu. Tko sad kupuje, taj će se obogatiti. Dolje je moguće tokom godine do 10 % a prema gore je samo nebo granica. [bye]
Žao mi što nikako da me pokupi Atln po bidu, to mi još nedostaje za dokup….. [cool]

Ovako otvoreno iznositi neistinu i drujati ?
[/quote]
??? [shocked]

??? [shocked]

Itekako je bilo sell in may, sve je netočno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


??? [shocked]

Itekako je bilo sell in may, sve je netočno.


Koliki je bio Crobex u maju?

Nakon duuuuuuuuuugo godina, ovo danas -jučer- je prvi pozitivan ŠOK , koji mi se dogodio sa dionicama…..obično stalno ,gorčina – jad i koma.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@Lojtra

Crobex:
May – 1820
Jun – 1620

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



??? [shocked]

Itekako je bilo sell in may, sve je netočno.


Koliki je bio Crobex u maju?
[/quote]
kolko si platio crobex? koji ti je P/L na ulaznu cjenu? [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

I onda nije bilo sell in may. Svašta.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Poslje jučerašnjog silovitog rasta na EU indexsima oko 2% EU i danas nastavljaju u istom raspoloženju

Crobexu nikako to ne odgovara odnosno našim menađerčićima brokerčićima oni i dalje revijalno samo u pljačku pod zaštitom HANFE

sad je u tjeku naj veća pljačka poslje 90-ih koju štiti HANFa

New Report

Close