Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stabilna Hrvatska – diže cijene dionica ……….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

konačno jedan dan bez tableta [cool]….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

U, al se sve zeleni… sve mi neobicno.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Kupujte dionice!
Danas!

Prvih jedno 100 mio kuna koji sad uđu na ZSE će pokupit šlag. Ostali će poslije skupljati mrvice.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Kupujte dionice!
Danas!

p
Prvih jedno 100 mio kuna koji sad uđu na ZSE će pokupit šlag. Ostali će poslije skupljati mrvice.
[/quote]
ja sam upravo kupio zadnju dionicu ove godine.
ajmoooooooo!




Kupujte dionice!
Danas!

p
Prvih jedno 100 mio kuna koji sad uđu na ZSE će pokupit šlag. Ostali će poslije skupljati mrvice.
[/quote]
ja sam upravo kupio zadnju dionicu ove godine.
ajmoooooooo!
[/quote]
Što reći..savršen timing. Svaka čast . Najveća mudrost će biti naći točku za izlaz.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!





Kupujte dionice!
Danas!

p
Prvih jedno 100 mio kuna koji sad uđu na ZSE će pokupit šlag. Ostali će poslije skupljati mrvice.
[/quote]
ja sam upravo kupio zadnju dionicu ove godine.
ajmoooooooo!
[/quote]
Što reći..savršen timing. Svaka čast . Najveća mudrost će biti naći točku za izlaz.
[/quote]
nije točka, zona je.
ulazim već nekoliko dana pomalo.
meni će bit najveća mudrost ne gledat cijene sljedećih tjedana.

James Knox @ zasto te trpaju kuljama? umjesto hvala za savjet [undecid]
povampirili od minusa ???? [sad]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

CROBEX +3.5% na burzi sam cca 2godine ne sječam se da je ikada bio toliki + no možda griješim.

Što se to danas dogodilo?

...


CROBEX +3.5% na burzi sam cca 2godine ne sječam se da je ikada bio toliki + no možda griješim.

Što se to danas dogodilo?

iskorištena je euforija za iskrcaj, navukli su naivce u dionice…ako EU u ponedjeljak otvori crveno, bit će ovdje opći potop i minus blizu -2%

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


CROBEX +3.5% na burzi sam cca 2godine ne sječam se da je ikada bio toliki + no možda griješim.

Što se to danas dogodilo?

Eto crobex narastao 3,5% i pratimo EU hahaha sad neću morat galamit kako su fondovi lopovi i kako pljačkaju malog ulagača

kad da vidim kako kad ono HT lansira crobija i super kakva manipulacija

razuvjeriteme idući tjedan da nije ovo samo puka manipulacija sa HTi još kojim fondovskim smećom


James Knox @ zasto te trpaju kuljama? umjesto hvala za savjet [undecid]
povampirili od minusa ???? [sad]

pa onaj što je prodo 350 hdel po 95 jučer se može samo ritualno nabost na kolac, ništa drugo.

New Report

Close