Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@cepincepin
govoris o crobexu a nabrajas gradevinare i brodare…oni su zasluzeno tu di jesu, ako mislis suprotno nemoj kukat nego u jeftin dokup…

Svi čekamo da vidimo kud i gdje će ići dionice, pa sam s nestrpljenjem dočekala izmjene TOP 10.
Situacija je zbrčkana, konfuzna i jadna do bola….
Fondovi , ko da za druge dionice nemaju pojma osim- par kojih se drže ko pijani plota…..
Pojedinačno, svi su se stisli oko najvećih privatnih ulagača, ko pilići oko kvočke, gdje ih
grije i hrani…..i brani od nevolja…
Kod građevinara velike izmjene..kod jednih ,/ Ingra,/ sve frca od tektonskih potresa, kod drugih
/ VDKT/ neko čudno preslagivanje velikog broja dionica.., kod trećih , ulazak nepoznatih investitora
u top 10…
Ostali, bez ikakvih informacija o oporavku….Kod nekih čak niti izmjena ni interesa unutar top 10 -nema……

Definitivno, TREBA UPUMPATI ZNATAN KAPITAL-….ali, gdje ga naći…..??????????????

NEIZVJESNO……..neizvjesno……….tko će dati pozitivnu inerciju ovom , što je ostalo od BURZE?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Grčka ostaje u eurozoni

http://www.seebiz.eu/nova-demokracija-ispred-syrize-grcka-ostaje-u-eurozoni/ar-37800/

Sve spremno sutra za rast!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ti si opak neki igrač

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Da su izbori prošli obrnuto-armagedon, katastrofa..ovako-možda neće biti nekog pada…nažalost će biti tako volio bih da je pozitivnije i likvidnije ozračje, ovo postaje depresivno [undecid]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Grčka je rješena crobex neće više krvarit zbog grka al veliki uteg crobexu su ostale članice EU koje su u problemima kao Italija Španjolska tako da će izkrvavljeni crobex morat krvarit i zbog tih zemalja to će biti silni natpisi u koje kakvim portalima tipa SEEBIZA i ostalih

A naši silni linijski analitičari i brokerčići maloumni će se pogubit od ovog zelenila vani i tako da će otvaranje na zse kasnit 2-5 min i strašnim startom od par tisuća kuna jer mora se čekati neki novi dan pogodan za rušenje pa će danas stagnirat crobex a dionice kako koja
par fondovskih gubitaša biće koji će uljepšati crobex

Pa trenutno je CROBI više u plusu i od CACA, DAXA I FUCIA….nemojte kolega cepincepin PO F.M.

[yawn]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Pa trenutno je CROBI više u plusu i od CACA, DAXA I FUCIA….nemojte kolega cepincepin PO F.M.

[yawn]


više nije.

Mislim da će ključni europski i američki indeksi završiti danas u minusu,a Euro i dalje gubiti na vrijednosti.
Stava sam da će Crobex još znatno dolje i da je prerano za "šoping".
Pozdrav

nesmijem ni pomislit kako bi crobex bio masakriran da je u grčkoj izborni rezultat bio drugačiji to bi bila katastrofa šta bi fm -ići učinili


nesmijem ni pomislit kako bi crobex bio masakriran da je u grčkoj izborni rezultat bio drugačiji to bi bila katastrofa šta bi fm -ići učinili

nigdje im se ne žuri, to će sutra odraditi…..

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

EU u zelenom znači i danas se nastavlja latrgija i stagnacija crobexa

belje i dalekovod pod snažnim pritiskom zadržavanja na ovim razinama nedopuštajući rast niti minimalan radi preuzimanja a sve na štetu malog ulagača kao i višegodišnje trgovanje unazad par godina samo sa jednim ciljom a to je opljačkati malog ulagača i pokupit hrvatske tvrtke za šaku kunića
znači i danas nastavak pljačke pod zaštitom hanfe a vidim da je i bajić digao ruke od proganjanja lopova kao da je to činio prije svašta
zse je lopovka burza

New Report

Close