Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo radi usporedbe indexa uzeo sam ITALIJU GRČKU ŠPANJOLSKU

I gle čuda u ovom padu CROBEX naj više pao

A od POČETKA GOD CROBEX JE DUPLO VIŠE U MINUSU OD NAVEDENIH ZEMALJA

LJudi moji šta nam financiska industrija radi koji pljačkaški pohod pod zaštitom HANFE dali ima ikog pametnog da to više spriječi ovaj lopovluk


Pišite birtiću [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

haha crobex u zelenom

sve dionice u crvenom od 3-5%


vatreni

Što nenapisa da su ŠPANJOLCI U ZELENOM

CROBEX će ronit radi njh


Oprostite Španjolce nisam gledao…nekak mi se čini da su DAX i FTSE bitniji….barem meni [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

vatreni

JA nigdje nisam pročitao da ronimo zbog DAX-a i FTSE-a nego zbog ITALIJE ŠPANJOLACA I GRKA


vatreni
JA nigdje nisam pročitao da ronimo zbog DAX-a i FTSE-a nego zbog ITALIJE ŠPANJOLACA I GRKA

Ma ronimo mi jer je počela sezona mora i sunca….Hrvacka…mala zemlja za veliki zaron [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Primjetno je nesto izrazenije trgovanje jutros od strane fondova…zavrsena akcija "sell in may and go away " ili polako krenuli promjenit trend stednje stanovnistva..will see.

"I dok su oročeni depoziti stanovništva u prva četiri ovogodišnja mjeseca za sedam posto premašili lanjski rezultat, zaduživanje središnje države u bankama u istom se razdoblju smanjilo pet posto

Oročeni depoziti stanovništva u hrvatskim bankama dosegnuli su 128,8 milijardi kuna, pokazuju najnoviji podaci za travanj Hrvatske narodne banke (HNB) objavljeni u petak. To je za sedam posto više nego u istom razdoblju lani.
http://www.business.hr/broj-1155/oroceni-depoziti-gradjana-nadomak-129-mlrd-kuna

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Za nevjerovat što su napravili od TK [cry]

Ovo čovjeka tjera da izgasi PC na duži period,a od čeka će brokerske kuće živjeti ako nema transakcija?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

A kakve veze imaju brokerske kuce? Sto bi trebale napraviti?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Za nevjerovat što su napravili od TK [cry]

Ovo čovjeka tjera da izgasi PC na duži period,a od čeka će brokerske kuće živjeti ako nema transakcija?

Neće živjeti….krepat će. Ulaskom u EU preživljavaju Interkapital + Hita + eventualno FIMA…..da..da FIMA…ostalo sve gecrkt [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Za nevjerovat što su napravili od TK [cry]

Ovo čovjeka tjera da izgasi PC na duži period,a od čeka će brokerske kuće živjeti ako nema transakcija?


Milanović, Čačić, Linić i ostala ekipa nisu još nijednom rječju spomenuli tržište kapitala, u tome je problem. No, nadam se da "njihova pozadina" u tišini skuplja a nakon toga da će svim silama podizati TK.

malko je stalo iskrcavanje….. [sealed]



Za nevjerovat što su napravili od TK [cry]

Ovo čovjeka tjera da izgasi PC na duži period,a od čeka će brokerske kuće živjeti ako nema transakcija?

Neće živjeti….krepat će. Ulaskom u EU preživljavaju Interkapital + Hita + eventualno FIMA…..da..da FIMA…ostalo sve gecrkt [proud]
[/quote]

A banke? [smiley]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close