Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sa ovakvim trgovanjem trebao bi 7 dana da prodam dionice i vjerovatno bi popušio još najmanje 20% ako ovako nastave rušiti burzu.

Odlučio sam čekat i samo čekat,a sa ovim viškom se zabavljam na dnevnom nivou.
Bar brokerska kuća ima koristi [lol]

Kolega ,želim ti od srca sve najbolje….budi mi pozdravljen [bye]

laku noć [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over 25
Pošteno.
Laku noć

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


.. 2 opcije
1. Prodati sve sa gubitkom i čekati novo dno, pa ponovno kupiti

a što ako je ovo dno? sve prodaš, a ono skoči pa se vraćaš 15-20% skuplje nego si izašao. to je tek prava
pušiona
i slažem se ovo što neke kolege kažu da smo realno već sada skoro na prošlom dnu – smanjite crobex za INU i napravite simulaciju smanjenja cijena s par dionica iz crobexa koje su još uvijek 50-100% iznad prošlog dna kao ADRS-P, KORF, DDJH-i dobijemo da je crobex realno sada na 1100-1200 bodova


kad bismo mogli poništiti utjecaj INE u crobexu koja ga drži bar 200 bodova više nego bi trebao biti i računali ADRS po 140 kn koliko je bio na zadnjem dnu 2009. godine, mi smo realno već negdje na razini tog prošlog dna….ovakvo ne-trgovanje s malim prometima i laganim klizanjem može se i nastaviti kao što se može i naglo okrenuti. većina indexa vani gotovo je povratila razine od prije krize, ali mi i dalje grebemo blizu dna
sezona će vjerojatno donijeti osvježenje u kućne budžete i napuniti još malo proračun, a valjda će na jesen i ove vladine mjere dati prve rezultate pa bi se i burza mogla oporaviti
isto je pitanje da li biti u kešu jer EUR pada, kuna je pitanje što će biti s tečajem, pa možda dionice i nisu loše rješenje za deponirati novac na neko vrijeme…

p.s. mislim da u ovom padu industrijske proizvodnje velik udio ima to što DIOKI ne radi par mjeseci

ovo za DIOKI je točno, a zanimljivo da se Linić toga uopće nije sjetio?! tko nama vodi državu [rolleyes]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

BDP u prvom kvartalu pao 1,3 posto, manje od očekivanja

Al ovo nije dobra vijet? Prognozeri očekivali pad od 2.1%.
Trabalo bi se sve zazeleniti al jok!…. sutra će se crveniti Evropa i to je poticaj našim brokerima da
i ovako napaćeni Tk sroza za još 5-ar postotaka.

http://www.seebiz.eu/bdp-u-prvom-kvartalu-pao-13-posto-manje-od-ocekivanja/ar-36348/

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

cjene dionica u 3mj.2008god kad je crobex bio na DNU su bile veće već danas i to po nekoliko puta

zašto nesmijem to napisat ,zar to nije tema komentari o dionicama

Umjesto da budete sretni jer mozete jeftino dokupiti, vi kukate i zalite se na cjene….zar ne volite snizenja i diskontne prodaje….

još jedan dan u kleptomanskom raspoloženju naših brokerčića i menađerćića prođe kao i unazad više godina

jad bjeda od burze i regulatora

jedino je sigurno da mali ulagač postaje svaki dan manji

al ce bit plača za par mjeseci…podsjetit cu vas nadobudni [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Umjesto da budete sretni jer mozete jeftino dokupiti, vi kukate i zalite se na cjene….zar ne volite snizenja i diskontne prodaje….

Biti će još velikog diskonta i sniženja.
Mislim da nije pametno hvatati "padajuće noževe" već sada.
Pozdrav


još jedan dan u kleptomanskom raspoloženju naših brokerčića i menađerćića prođe kao i unazad više godina

jad bjeda od burze i regulatora

jedino je sigurno da mali ulagač postaje svaki dan manji


Zašto stalno kukate i nekoga prozivate .
Ako je ovo previše stresno za Vas,jednostavno se bavite nečim drugim.
Za naše pogrešne odluke,odgovorni smo samo mi.
Pozdrav


al ce bit plača za par mjeseci…podsjetit cu vas nadobudni [yawn]

vidit ćemo, sad smo na dnu po mnogim pokazateljima, pred nama je dobgra sezona, a silne milijarde kuna (8+7) spremne su za ulaganje u gospodarstvo. prvi rezultati vidjet će se baš za par mjeseci

New Report

Close