Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Alabama @ pusti ga vidis da je mazohista, -60 do -80% je njemu ispecen zanat [shocked]

Nitko se ne obogati dok 3 put ne bankrotira…se kaže. Ali mi koji smo u dionicama od 2004-2012 stvarno više nemamo što učiti. Bez obzira izašli 2007. van ili ne. Vidjelu smo svu bijedu i sjaj burze.

@inverter
Da, vidim da je kolega over25 razočaran…….ali svi smo. Na svim topicima prizivaju hanfu i sl. jer je prisutna navodna urota na njihovim (pa i mojim) dionicama. Problem je da urote nema…….jednostavno se sve raspada i o tome sam pisao još na 2300 crobija. Padaćemo još……usudim se prognozirati i novo (duplo) dno. Znam da se to nikome (pa ni meni) ne sviđa, ali treba i to preboljeti.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


@inverter
Da, vidim da je kolega over25 razočaran…….ali svi smo. Na svim topicima prizivaju hanfu i sl. jer je prisutna navodna urota na njihovim (pa i mojim) dionicama. Problem je da urote nema…….jednostavno se sve raspada i o tome sam pisao još na 2300 crobija. Padaćemo još……usudim se prognozirati i novo (duplo) dno. Znam da se to nikome (pa ni meni) ne sviđa, ali treba i to preboljeti.

Lakše mi je kad se isplačem [lol]
Ovih zadnjih godinu -dvije sam navikao na plusove i minuse tako da me nesekira previše ovaj minus,a i sve me strah da neće još bit već.


@alabama
moraš priznati koelga da je svakim danom sumljićavo trgovanje.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

da,,,isto pisem od crobija 2200-2300 jos 2010 godine..i pisat cu dok ne vidim dno…svidjalo se to ili ne onima koji su zaglibili…vrijeme kupovine NIJE i DNO Je daleko [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

over25
Ako ti je lakše, ja sam na burzi od 1999. god. Trenutni minus mi je da boli glava (a držim da sam osrednji ulagač, znači sa malo više novaca) Priznati mogu šta god želiš……..ali promijeniti, nažalost nemogu ništa.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Vrijeme kupovine nije ako kupujete 20 tisuća kn,a ako kupujete neku dionicu 500 ili 700 tisuća kn.

Kako kupiti dlkv 700 tisuća kn….moraš ga dignuti na 125 kn ili 1000 dana skupljati ostatke što vam daje ask.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Neznam dali je to veliki minus ako imam DLKV na 180,igh 1150. atpl 450 kn itd…

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@alabama

Mislim da si dionićar IGH….koliki ti je ulaz?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


over25
Ako ti je lakše, ja sam na burzi od 1999. god. Trenutni minus mi je da boli glava (a držim da sam osrednji ulagač, znači sa malo više novaca) Priznati mogu šta god želiš……..ali promijeniti, nažalost nemogu ništa.

U našoj državi samo bankama i državnoj administraciji cvatu ruže, dok problem imaju ;

ribari, poljoprivrednici, proizvođači, brodograditelji, obrti, trgovina….., samo je pitanje tko ima više, a tko malo manje problema.

Znači država nam je strogo podjeljena i po najavi Linića biti će još i mnogo više na ;

one koji imaju puno i više novaca , te one koji imaju probleme i veće probleme.

Možda bankama ide tako dobro jer nemaju ništa s PDV-om, samo čisti keš zbrajaju bez tih poreznih gluposti, a za raliku od ostatka Hrvatske ?

over25
Neznam koliki ti je portfelj. Moj je dosta veliki. 2008 sam napravio rez……sve prodao, izgubio oko 1,2 mil. kuna, počeo trgovati u USA…….ispočetka oprezno jer sam učio….kasnije agresivno. Rezultat: vratio sam sav izgubljen novac…..ali izgubio sam nešto drugo, a to su živci…..ne bih se tamo ponovno znojio.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


over25
Neznam koliki ti je portfelj. Moj je dosta veliki. 2008 sam napravio rez……sve prodao, izgubio oko 1,2 mil. kuna, počeo trgovati u USA…….ispočetka oprezno jer sam učio….kasnije agresivno. Rezultat: vratio sam sav izgubljen novac…..ali izgubio sam nešto drugo, a to su živci…..ne bih se tamo ponovno znojio.

Zato sam i ja napravio rez i trgujem sa 20% od početnog uloga koji je bio dosta velik.
Previše sam živaca izgubio .Strašno!
Koliko god se mi smijali ovdje ponekad i minus boli,a najviše me boli sjedenje za PC od 9.30 do 16 h i ono se ništa nedogađa jer imam stalno pripremljen novac ako dođe neka vijest da uletim na nivou dnevnog trgovanja.Kao prije neki dan sa INGROM.Izvukao negdje 9% dobiti.
Zato ovaj moj minus od 60 ili 80% nije stvarni jer pokrijem nešto i sa dnevnim trgovanjem.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over25
Imaš 2 opcije
1. Prodati sve sa gubitkom i čekati novo dno, pa ponovno kupiti
2. Ništa ne dirati…….dugo će trajati, ali dići će se ponovo na tvoje cijene

Odluka je uvijek tvoja.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close