Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PUNT – Zvijezda dana

A nije ni čudo – Vlada ih rasterećuje za 3 kn duga po dionici , novi Book ce biti cca 20 kn a cijena dionice na burzi – 1kn 11lipa

Kad je nas par ubadalo po 60ak lipa svi su se smijali.. Haha, danas je explodirala, a ASK do 5 kn je tako stanjen strahovito da sumnjam da će biti stajanja prije 3.5 kn [thumbsup]

Kressho

ZSE i ovi naši fondovi to je fenomen trgovanja

Doneseš npr u neki naš fond 10.000kn i nakon 1god dođeš po profit i oni ti vrate 6.000kn i još naplate izlaznu naknadu a sposobni fond menađer sav bitan u odjelu tako pametno zbori a izgubio mojih 50% para i još dobio dobru plaću stvarno to ne kužim

Tko i ovo na ZSE OMF svaki mjesec imaju priliva svježeg novca oko 450 mil kn i sati već godinama urušavaju ZSE znači sa našim parama nas pljačkaju
Kad je vani crveno svi se rasšpišu kako je crobex pod utjecajem vanjskih burzi ,al kad je vani crveno tad crobex zbog nedostatka domaćih dobrih vjesti nemože rast i do kad više jedno te isto dokad više takva lopovska retorika


ZSE i ovi naši fondovi to je fenomen trgovanja

Doneseš npr u neki naš fond 10.000kn i nakon 1god dođeš po profit i oni ti vrate 6.000kn i još naplate izlaznu naknadu a sposobni fond menađer sav bitan u odjelu tako pametno zbori a izgubio mojih 50% para i još dobio dobru plaću stvarno to ne kužim

Tko i ovo na ZSE OMF svaki mjesec imaju priliva svježeg novca oko 450 mil kn i sati već godinama urušavaju ZSE znači sa našim parama nas pljačkaju
Kad je vani crveno svi se rasšpišu kako je crobex pod utjecajem vanjskih burzi ,al kad je vani crveno tad crobex zbog nedostatka domaćih dobrih vjesti nemože rast i do kad više jedno te isto dokad više takva lopovska retorika


Bravo kolega !
Tako se zbori [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Ovom lopovluku nema kraja [cry]

Neznam do kada misle rušiti crobi?

Rušenje??? Pa daj mi jedan razlog zašto bi ineksi rasli sada, em je naše gospodarstvo na koljenima, em je EU ”kao mala lađa usred uzburkanog okeana”, em je svugdje totalni pesimizam i čemer. Kad se nešto od navedenog u jednađbi promjeni i Crobi će opet up, up…do neba [lol]
[/quote]
Uspješno prošao dokap IGH.Firma stoji čvrsto na nogama ,a i tu je Zračna luka Zagreb,DLKV toliko dobivenih poslova zadnjih godinu dana,a dionica samo pada i pada….da istina je da su bili u minusu 100 milja kuna al to je zbog rekostruiranja firme i zato se očekuje u 2q 30 milja kuna dobiti,a dionica pada i pada [cry],a da negovorim o THNK i zato kolega znam da si u kešu i vjerovatno si izašao sa dobrim minusom i sad ćekaš povoljni ulazak al to tako neide.

lp

LOPOVLUK!!!!!!!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




Ovom lopovluku nema kraja [cry]

Neznam do kada misle rušiti crobi?

Rušenje??? Pa daj mi jedan razlog zašto bi ineksi rasli sada, em je naše gospodarstvo na koljenima, em je EU ”kao mala lađa usred uzburkanog okeana”, em je svugdje totalni pesimizam i čemer. Kad se nešto od navedenog u jednađbi promjeni i Crobi će opet up, up…do neba [lol]
[/quote]
Uspješno prošao dokap IGH.Firma stoji čvrsto na nogama ,a i tu je Zračna luka Zagreb,DLKV toliko dobivenih poslova zadnjih godinu dana,a dionica samo pada i pada….da istina je da su bili u minusu 100 milja kuna al to je zbog rekostruiranja firme i zato se očekuje u 2q 30 milja kuna dobiti,a dionica pada i pada [cry],a da negovorim o THNK i zato kolega znam da si u kešu i vjerovatno si izašao sa dobrim minusom i sad ćekaš povoljni ulazak al to tako neide.

lp

LOPOVLUK!!!!!!!
[/quote]
ispravak : Restrukturiranje,a ne rekonstruiranje [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



ZSE i ovi naši fondovi to je fenomen trgovanja

Doneseš npr u neki naš fond 10.000kn i nakon 1god dođeš po profit i oni ti vrate 6.000kn i još naplate izlaznu naknadu a sposobni fond menađer sav bitan u odjelu tako pametno zbori a izgubio mojih 50% para i još dobio dobru plaću stvarno to ne kužim

Tko i ovo na ZSE OMF svaki mjesec imaju priliva svježeg novca oko 450 mil kn i sati već godinama urušavaju ZSE znači sa našim parama nas pljačkaju
Kad je vani crveno svi se rasšpišu kako je crobex pod utjecajem vanjskih burzi ,al kad je vani crveno tad crobex zbog nedostatka domaćih dobrih vjesti nemože rast i do kad više jedno te isto dokad više takva lopovska retorika


Bravo kolega !
Tako se zbori [thumbsup]
[/quote]
a nije vam palo na pamet da nema interesa za hr. dionicama ????? [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




ZSE i ovi naši fondovi to je fenomen trgovanja

Doneseš npr u neki naš fond 10.000kn i nakon 1god dođeš po profit i oni ti vrate 6.000kn i još naplate izlaznu naknadu a sposobni fond menađer sav bitan u odjelu tako pametno zbori a izgubio mojih 50% para i još dobio dobru plaću stvarno to ne kužim

Tko i ovo na ZSE OMF svaki mjesec imaju priliva svježeg novca oko 450 mil kn i sati već godinama urušavaju ZSE znači sa našim parama nas pljačkaju
Kad je vani crveno svi se rasšpišu kako je crobex pod utjecajem vanjskih burzi ,al kad je vani crveno tad crobex zbog nedostatka domaćih dobrih vjesti nemože rast i do kad više jedno te isto dokad više takva lopovska retorika


Bravo kolega !
Tako se zbori [thumbsup]
[/quote]
a nije vam palo na pamet da nema interesa za hr. dionicama ????? [yawn]
[/quote]
Normalno da nema interesa kad su prešli trgovati na vanjske burze,a crobi sustavno ruše iz dan u dan.
Kad sruše dovoljno vratit će se na Hrvatsko TK .
Tada će teći med i mljeko i opet će na sva zvona u medijima vršiti propagandu brze zarade na dionicama nebili uvaljali malima ljudima kad crobi bude preko 5000 bodova.

P.S. Uvjek se povjest ponavlja:)

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over25 @ nacekat ces se crobija 5000 i onakav balon 2006-2008 NIKAD VISE !

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Inverter

Da, možda za par godina!

Srećom ulaz mi je dosta niže i treba samo mala raketica da sam na svom [pray4-5 dana lijepog rasta.

Mislim da će već sutra sprema preokret tržišta

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Inverter

Da, možda za par godina!

Srećom ulaz mi je dosta niže i treba samo mala raketica da sam na svom [pray4-5 dana lijepog rasta.

Mislim da će već sutra sprema preokret tržišta

lp


I ti napokon popušio , a 2006 imao milione. Samo je ostala sića.

Lijep pozdrav želim

A jesam li vam govorio !





Ovom lopovluku nema kraja [cry]

Neznam do kada misle rušiti crobi?

Rušenje??? Pa daj mi jedan razlog zašto bi ineksi rasli sada, em je naše gospodarstvo na koljenima, em je EU ”kao mala lađa usred uzburkanog okeana”, em je svugdje totalni pesimizam i čemer. Kad se nešto od navedenog u jednađbi promjeni i Crobi će opet up, up…do neba [lol]
[/quote]
Uspješno prošao dokap IGH.Firma stoji čvrsto na nogama ,a i tu je Zračna luka Zagreb,DLKV toliko dobivenih poslova zadnjih godinu dana,a dionica samo pada i pada….da istina je da su bili u minusu 100 milja kuna al to je zbog rekostruiranja firme i zato se očekuje u 2q 30 milja kuna dobiti,a dionica pada i pada [cry],a da negovorim o THNK i zato kolega znam da si u kešu i vjerovatno si izašao sa dobrim minusom i sad ćekaš povoljni ulazak al to tako neide.

lp

LOPOVLUK!!!!!!!
[/quote]
ispravak : Restrukturiranje,a ne rekonstruiranje [lol]
[/quote]

dobro Braon kaže, nekad si drukao na dolje, i sad te uhvatilo, neka neka
[lol]

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore

http://www.vecernji.hr/vijesti/braniteljski-fond-nikad-manja-vrijednost-udjela-dividende-clanak-414991

Ovdje će čini mi se biti još jedna pljačka stoljeća. 60% branitelja je prodalo svoj udjel u fondu. U sljedeće 2 godine će vjerojatno prodati još 20% branitelja. A onda će ostatak ekipe podijeliti između sebe 7% hepa, hrvatskih šuma, pošte, željeznica, hrt-a itd. Naravno ne mislim na male branitelje. Njih će srediti netko iz kupovne privatizacije.

New Report

Close