Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A kako ovo otvaranje na ZSE prokomentirati


A kako ovo otvaranje na ZSE prokomentirati

Vani,već par dana odbijanci kakvi-takvi, a mi..prćija bili prćija ostali!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


A kako ovo otvaranje na ZSE prokomentirati

ova burza nema snage ni da se sruši [bye]

Ovo je više već za robiju ovi fondovi i menađerčići su zaslužili stotinu god robije

kakav je ovo bezobrazluk ,drskost il nemam riječi kako bi to sve nazvao

I da svi šute to nemogu da svatim nikako zar smo se toliko naguzili da nesmijemo ni pisnut o lopovluku na ZSE

Ma sad vidi zašto smo crveni danas smo u k….. zbog Španjolske eto sve to na cjelom svijetu utječe na ZSE

jučer zbog EURO SONGA što se nismo plasirali u finale i tako j,,,,,,,, redom ima svaki dan svoje zašto


Ovo je više već za robiju ovi fondovi i menađerčići su zaslužili stotinu god robije

kakav je ovo bezobrazluk ,drskost il nemam riječi kako bi to sve nazvao

I da svi šute to nemogu da svatim nikako zar smo se toliko naguzili da nesmijemo ni pisnut o lopovluku na ZSE

u čemu je problem? sve je u redu i trasparentno….a to što neznalice gube pare na burzi nije im nitko kriv do njih samih [thumbsup]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Kolega ne znam što je tu vama transparentno. To da audio i 20 godina nakon rata otpušta dionice stradalnicima ili da prebija nekakve dugove. Dali vam je bilo transparentna ona blokada inom od 6mj. Ili onaj rast ksst-a od 500%?

Je u pravu si sve je transparentno

Ovo je naj legalnija pljačka u državi pred kojom svi zatvaraju oči

Od vlade, hanfe, dorha, a robija kipi na sve strane

Ovom lopovluku nema kraja [cry]

Neznam do kada misle rušiti crobi?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Ovom lopovluku nema kraja [cry]

Neznam do kada misle rušiti crobi?

Rušenje??? Pa daj mi jedan razlog zašto bi ineksi rasli sada, em je naše gospodarstvo na koljenima, em je EU ”kao mala lađa usred uzburkanog okeana”, em je svugdje totalni pesimizam i čemer. Kad se nešto od navedenog u jednađbi promjeni i Crobi će opet up, up…do neba [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Ovom lopovluku nema kraja [cry]

Neznam do kada misle rušiti crobi?

Industrijska je proizvodnja u travnju, četvrti uzastopni mjesec, nastavila u negativnom smjeru. Prema kalendarski prilagođenim podacima DZS-a obujam industrijske proizvodnje u spomenutom je mjesecu zabilježio pad od 9,4% godišnje, sto je nešto snažniji pad od naših očekivanja. Zabilježena stopa pada najviša je od studenog 2009. godine.

p.s.
Još se dobro držimo.

@cepin
ne sekiraj se..prodali su dionice pa sad drukaju na pad. Kupovat će i oni i oni koji ih slušaju ponovo od nas puno skuplje. [thumbsup]

New Report

Close