Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sad malo gledam. Turisti svi zajeno vrijede manje od zabe. A zaba i pbz vrijede više od turističkog i prehrambenog sektora.
Ako isključimo Ht i Zabu sa Zse-a. Tada Ina vrijedi više od svega ostalog. Koja smo mi šuplja država. Sve strateške kompaije smo dali stranicima za siću

Dobra analiza…i zastrašujuća istina [angry]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Sad malo gledam. Turisti svi zajeno vrijede manje od zabe. A zaba i pbz vrijede više od turističkog i prehrambenog sektora.

Ako isključimo Ht i Zabu sa Zse-a. Tada Ina vrijedi više od svega ostalog. Koja smo mi šuplja država. Sve strateške kompaije smo dali stranicima za siću


Kada nešto prepisivaš bilo bi korektno da navedeš izvor od kojeg prenosiš tekst a ne da izigravaš znalca [cool]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU


Sad malo gledam. Turisti svi zajeno vrijede manje od zabe. A zaba i pbz vrijede više od turističkog i prehrambenog sektora.

Ako isključimo Ht i Zabu sa Zse-a. Tada Ina vrijedi više od svega ostalog. Koja smo mi šuplja država. Sve strateške kompaije smo dali stranicima za siću

Pitanje je koliko bi strateske kompanije vrijedile da ih nismo dali strancima za sicu.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Miriše konačno na preokret… [kiss]



Sad malo gledam. Turisti svi zajeno vrijede manje od zabe. A zaba i pbz vrijede više od turističkog i prehrambenog sektora.

Ako isključimo Ht i Zabu sa Zse-a. Tada Ina vrijedi više od svega ostalog. Koja smo mi šuplja država. Sve strateške kompaije smo dali stranicima za siću

Pitanje je koliko bi strateske kompanije vrijedile da ih nismo dali strancima za sicu.
[/quote]

Takva vrsta kompanija uvijek dobro posluje, bez obzira koji oblik države bio. Druga je stvar što je od nas nastala lopovska država


A koliki je crobex kada bi uzeli vrijednost zabe i ine iz 3mj 2009?

CROBEX 1256,21
po mojoj računici na današnji dan

samo da imate u vidu kolika je to pljačka u tjeku

Lihvari osjete da sve više malih dioničara, zbog stalnih poskupljenja neće imati novca za osnovne životne potrebe. Te će im isisati sve dionice po mizernim cijenama. A onda dolaze godine blagostanja i raskoši, kada će se te dionice nuditi malima po par puta većim cijenama.


crobex sad ovog trena je na 938,25 boda

sa izbačenom inom i zabom

samo da se vidi ne opet stvarno stanje crobexa jer ove razine su lažno prikazivanje

Zakaj spominjete tu ZABAu kada su naknadno revidirali CROBEX i ispravili nepravilnost koju je unio split…Oko INAe je diskutabilno no to je sve dio tržišta…Ljudi u zadnje vrjeme vole krojiti te neke svoje indexe, kakovam se da gnajviti s tim

...


Lihvari osjete da sve više malih dioničara, zbog stalnih poskupljenja neće imati novca za osnovne životne potrebe. Te će im isisati sve dionice po mizernim cijenama. A onda dolaze godine blagostanja i raskoši, kada će se te dionice nuditi malima po par puta većim cijenama.

… dolaze godine blagostanja i raskoši?
u ovom desetljeću?

PS dajte malo više smajlija vi moderatori … ima ih fakat fantastičnih a vi vučete ove osnovne već godinama

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Kolega crobex je od 3mj 2009 do sada već nekoliko puta bio na razini 2300 bodova i to bez Ine. Dakle snage ima.

http://www.poslovni.hr/vijesti/st-investu-zabranjeno-raspolaganje-imovinom-fondova-205899.aspx
[shocked]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



crobex sad ovog trena je na 938,25 boda

sa izbačenom inom i zabom

samo da se vidi ne opet stvarno stanje crobexa jer ove razine su lažno prikazivanje

Revidiran Crobex jeste naknadno bio al NE isto tako i cjene dionica koje su tad dotučene u tom danu u prosjeku 12% po dionici koje su izlistane na Crobexu zar to nije pljačka
dobro osmišljena i podržana od HANFE
HANFA je zaštitnik i u službi stranog velikog bankarskog kapitala

Zakaj spominjete tu ZABAu kada su naknadno revidirali CROBEX i ispravili nepravilnost koju je unio split…Oko INAe je diskutabilno no to je sve dio tržišta…Ljudi u zadnje vrjeme vole krojiti te neke svoje indexe, kakovam se da gnajviti s tim
[/quote]

New Report

Close