Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakva bijeda od trgovanja….kakva bijeda od burze….prejadno

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


@cepincepin

se smije znati koliko imaš godina? smijem li pogađati i reći 15. ?

Kad ja sa 15 god vidim ovu pljačku pa pogledaj današnji dan kako to tek izgleda u stvarnosti nekom puno starijem i obrazovnijem od mene šta misliš


Dionički fondovi u minusu…novčani u plusu…znači novac se seli u sigurnije luke.?

znači prodala si..greška . životna greška.

Evo nadam se da ovaj današnji potres u itali neče imati utjecaja na našu burzu kao zadnji skoro na 1600bodova,neki dan su mi sjeli novci od abakusa,još se ježim od 1.generacije,,,,,i čitam zadnji brokerski ugovor ,pa me ova burza posječa na tamagochi,ovi vaši izrazi ovce za šišanje su netočni jer ovci raste runo svake godine,,,,,,,još na ovo sve dodate krizu i poskupljenja i na kraju kurs eura za kunu,,,znači plus 20 posto na burzi danas je jednak nuli.Sve u svemu tješim sebe jer sam izvuko nešta novaca i prebacio u nekretnine međutim i tu su problemi nerješeni vlasnički odnosi i najava poreza,,evo čujem se sa kolegama iz okruženje i kod njih je isto,nešta malo bolje je u Švicarskoj i Njemačkoj ,ali ovi iz Švicarske se izravno vežu na naše ljude koji su uzimali kredite.Život je interesantan,,,, [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Prometi su malo jači…
ATPL—14 kila
VDKT—14 kila
DLKV—17
IGH—-17
INGRA—-18…jad i bijeda…jad i bijeda [bye]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Već se vidi da dolaze godišnji a trebat će keša za more stradat će dionice kao i uvijek.

Novac od HT-a teče u potocima prema dionicama s desne zelene strane statistike poslovnog.hr……..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Desna zelena strana pocrvenila, osim KOEI-a………..prodala ???? Nakon 4 godine pakla, na ovim
cijenama ….niti slučajno !..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Desna zelena strana pocrvenila, osim KOEI-a………..prodala ???? Nakon 4 godine pakla, na ovim
cijenama ….niti slučajno !..

Nažalost, ići će to po još manjim cijenama………ali, cijenjena kolegice, na to sam vas upozoravao još od 2250 bodova crobija (da sada ne vadim postove iz arhive)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Već se vidi da dolaze godišnji a trebat će keša za more stradat će dionice kao i uvijek.

Kada smo već kod godišnjih, očekuje li još itko osim mene pad sezone 3-5%?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Već se vidi da dolaze godišnji a trebat će keša za more stradat će dionice kao i uvijek.

Kada smo već kod godišnjih, očekuje li još itko osim mene pad sezone 3-5%?
[/quote]
Naravno, prošla je bila ekstremno topla godina i produžila se sezona, EU ponovno ulazi u recesiju…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Već se vidi da dolaze godišnji a trebat će keša za more stradat će dionice kao i uvijek.

Kada smo već kod godišnjih, očekuje li još itko osim mene pad sezone 3-5%?
[/quote]

Vjerojatno će biti. Moguće čak i jedna od lošijih u zadnjih par godina. Nadam se da se varam.

Točan odgovor je...

New Report

Close