Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nervirate se jer mislite da je Crobex na dnu ak je na 1700.

Još mi nismo na dnu.

o kakvom ‘dnu’ pričate kolege?
pa to je teoretski pojam.
crobi može doć na 1 ili na 0,01 ili na 100… ili 5000
sve ovisi o tržištu, tj. koliko ono trenutno vrednuje indexe-dionice.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Citirat ću kolegu Smarta sa moj novac

– ne da nevidim svijetlo na kraju tunela , nego ni kabela nema-

I zaista i je tako

[yawn]

A BALVANA!!! :) :) :)

"Previranja u Grčkoj i nevelike nade da će europski lideri u kraćem roku poduzeti odlučnije poteze ugrađeni su u cijene dionica, no nesigurnost na tržištu isto tako znači da indeksi ne mogu ni osjetnije porasti", kaže analitičar u HI Investment & Securitiesu Kim Seung-han.

A kod nas sve suprotno na ZSE kleptomani u obliku FM-ića u zaštiti HANFE idu već godinama u pljačkaški pohod

ovaj financiski injžinjering je baou za sve a ponajviše za BAJIĆA
ZSE je opljačkana od strane fondova pod zaštitom HANFE


Hanfa bi morala donijeti Zakon o tržištu vrijednosnim papirima, gdje bi osnova Zakona bila da dijonice mogu samo rasti između 0,05- 5,00 % dnevno, iznimno bi se moglo dozvoliti u Zakonu da dijonice mogu i pasti do maximalno 1% dnevno samo uz prethodnu najavu od 15 dana od dana trgovanja, što bi naravno bilo objavljeno osim na ZSE u svim javnim medijima, naročito u Dnevniku HTV gdje bi vijest bila objavljena minimalno 6 puta za vrijeme trajanja Dnevnika

Ja ipak mislim da je sada puno bolje, ništa neka ne mjenjaju.

Kada velikima zafali novac pokrenu ubjeđivanje po asku ili bidu, svejedno što novcima, što dionicama i ponovo lako povećaju svoj porftelj.
To je kulturna otimačina, a za razliku od Porezne uprave npr.

Bilo bi nelogično da mali imaju šansu, te zato i jesu mali da bi ostali mali ili još bolje i manji [lol]

Dionički fondovi u minusu…novčani u plusu…znači novac se seli u sigurnije luke.?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@cepincepin

se smije znati koliko imaš godina? smijem li pogađati i reći 15. ?

...

miami @ kasno palis cca 2.5 godine [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Dionički fondovi u minusu…novčani u plusu…znači novac se seli u sigurnije luke.?

ma kakva vam je ovo logika?? [sealed]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

EU indexi jučer i danas 3% u plusu i to zbog Grčke

A crobex kad se vani ronili naši FM su to duplo odradili al kad se vani zeleni naši stagniraju sa negativnim predznakom

dokad više ovaj finaciski inžinjering

He he…šta god vi rekli, sada se stvaraju budući bogataši.

GO LONG, GO LONG… [wink]

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"

ovo otvaranje burze je povjest hahaha

New Report

Close