Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo šta su fondovi nedopuštaju rasti al pad guraju duplo
kakva pljačka od strane fondova pod zaštitom hanfe

prijavi ih sindikatu [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kleptomanske navike fondova pod zaštitom hanfe i dalje na djelu

Zbog Grče Crobex U VEĆEM MINUSU od same Grčke

Napaćena ZSE je i dalje u pljačkaškom pohodu fondovske industrije pod zaštitom hanfe

Pljačka se nastavlja

Futuresi u Americi okrenuli u crveno, sad će i Dax a za njima i mi. Ono što su jučer rasli vani možemo zaboraviti. Rekao bi moj učitelj uzmi ubij pa se pušku. [sad]

za ljepši pogled na crobex u zadnje 2 min sa par fondovskih dionica crobex ušminkan za 0,53%

čestitke majstorima kleptomanima

Jeste već počeli kupovati….su došli novci od HT-a????? Ova tišina me zabrinjava….
Ja sam mislila da će se potući svi za dionice ovih dana ….a , gle sad ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zbog straha od Grčke i danas ćemo nastavit u kleptomanskom društvu

Fondovi su naj veće zlo što se desilo ZSE -u pod zaštitom lopovske hanfe

Pljačka i dalje u tjeku samo danas malo pojačana

Hanfa bi morala donijeti Zakon o tržištu vrijednosnim papirima, gdje bi osnova Zakona bila da dijonice mogu samo rasti između 0,05- 5,00 % dnevno, iznimno bi se moglo dozvoliti u Zakonu da dijonice mogu i pasti do maximalno 1% dnevno samo uz prethodnu najavu od 15 dana od dana trgovanja, što bi naravno bilo objavljeno osim na ZSE u svim javnim medijima, naročito u Dnevniku HTV gdje bi vijest bila objavljena minimalno 6 puta za vrijeme trajanja Dnevnika

Jadna li nam majka!
Nastavlja se pljačka naroda [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

narodu je upravo to osnova postojanja


narodu je upravo to osnova postojanja

"Puk postaje gomila dok mu se ne nagomila." ….a onda revolucija [thumbsup]

još nisam vidio političara koji se borio za svoj interes 5 % , a 95 % za narodni, uvijek je obrnuto, samo gleda gdje će što za sebe zgrabiti i ne boje se revolucionara, jer oni opet postaju vođe revolucije

Uvijek se sjetim Kunsta dok je kao sindikalni vođa vikao sav pokisao i promrzao na Trgu, dok se dočepao Sabora, sada mi se nekako čini da se i on toga sjeti dok sjedi u toplom i blagoslovi svojom ručicom sve Zakone makar oni bili na štetu tog istog naroda koji ga je tamo poslao, nekako mu se ne ide na kišu i vjetrometinu na 10′ C, bolje je na +17 000 kn

Ajde, možete Vi to bolje zatući [wink]
Dali bio u minusu 60% ili 90% isti mi vrag

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close