Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kol. Lynx, pratiš li kako medo papa globalne tržišne kapitalizacije…ali nemoj se bojati, Zse nema baš nikakve veze sa time, ipak smo mi samostalni i suvereni [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ADPL balon? Ti to ozbiljno? Ajde molim te neku argumentaciju po cemu je balon tvrtka koja svake godine radi sve bolje i bolje, tvrtka koja ove godine najavljuje 20% vece prihode id obit,iduce godine jos 30% gore i koja je na ovim niskim razinama samo radi nesretne rasprodaje 25% dionica?

...

VAni je sve pošteno rokalo…a ni danas ne miriši na dobro…hoće li u ovom našem plićaku biti valovito??? Tu i ne trebaju neki jaki vjetrovi da bi se razvili valovi..

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Vani sve se solidno zeleni al ovim našim lopovima na ZSE to nikako ne odgovara

Na ZSE i dalje pljačka u tjeku

@cepincepin

Bez uzbuđivanja! Osilacije cijena mogu biti jako velike, nekada su nam stvari padale i po 10 %, ništa to nije strašno ako se kasnije ponovno vrati, a ono što valja lako se vrati! 😉 U međuvremenu: tko može ima priliku iskoristiti cijene za dokup, reinvestiranje netom primljenih dividendi itd.

Ljudi pa zar ovo nije vrijeme povoljne kupnje ? [sealed]

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.


@cepincepin

Bez uzbuđivanja! Osilacije cijena mogu biti jako velike, nekada su nam stvari padale i po 10 %, ništa to nije strašno ako se kasnije ponovno vrati, a ono što valja lako se vrati! 😉 U međuvremenu: tko može ima priliku iskoristiti cijene za dokup, reinvestiranje netom primljenih dividendi itd.

Ti i ja smo stari članovi na forumu tako i na ZSE ja sam od 2006 g samo što sam izbacivan bezbroj puta do sada upravo zbog tog što sam stalno pisao o PLJAČKI NA ZSE pa za to netreba biti nimalo pametan to svi vide naravno tko hoće
Reci mi u medijima kad sividio il čuo neku emisiju o TRŽIŠTU KAPITALA U HR
Recimi dali si negdje čuo šta fondovi sa našim parama rade koje dobivaju svaki mj oko 450 mil
Reci mi kako je moguće da firma koja ima odlično i ona sa gubitkom budu isto nagrađene sa padom 10%.po objavi FI a nakon tog ona koja je gubitaš uvjek je u plusu
Reci mi zašto su fondovi dotukli i godinama uništavaju ZSE dok je cjeli svijet rastao 1,5mj mi smo svaki dan gubili na vrijednosti dionica
Recimi kako je tebi ono sramotno dizanje crobexa sa INOM i ZABOM izgledalo zar to nije bio lopovluk pod zaštitom HANFE I SAMODOLA
Reci mi dali je CROBEX DANAS VEĆI OD 1100 BODOVA izračunaj pa ćeš vidjet
Reci mi da završim više jer bi do jutra mogao da pišem o ovoj pljački pod pokroviteljstvom HANFE na ZSE od strane MF


Vani sve se solidno zeleni al ovim našim lopovima na ZSE to nikako ne odgovara

Na ZSE i dalje pljačka u tjeku


Sad se već solidno crveni, neznam što se desilo vani.



Vani sve se solidno zeleni al ovim našim lopovima na ZSE to nikako ne odgovara

Na ZSE i dalje pljačka u tjeku


Sad se već solidno crveni, neznam što se desilo vani.

A šta se može desit kad svi indexi svijeta dođu na nekih 5%-10% od svog ATH ILI OD NAJJJJ VEĆIH RAZINA IL MAXIMUMA osim korekcije di je Grčka samo jedva dočekan okidač

Al što to naš opljačkani Crobex prati to je naj jadnije pa svi su 18 mj rasli bez prestanka dan uz dan a mi smo svih ti mjeseci padali stagnirali sa negativnim preznakom kužiš
[/quote]

Što vrijedi da ja kužim kad FM ne kuže.


Što vrijedi da ja kužim kad FM ne kuže.

je upravu si

Samo se vi međusobno tješite…

Nije dobro.Nikako nije dobro…

Kad se budete pozivali i kad je zatrebate:

HANFA. Centrala: Tel.: 01 6173 200. Fax: 01 4811 406 e-mail: info@hanfa.hr 10000 Zagreb, Miramarska 24b

[kiss]

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close