Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-zavjet-sutnje-oko-privatizacije-izgledan-nastavak-stagnacije/ar-34454/

Svaki dan unazad 5 god jedno te isto od ovih analitičara daj bar promjenite malo naslov i retoriku

Vaš link
I ovi isto razmišljaju.

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

2 mil kn prometa kakva sprdnja

Dinka Novosela i ekipu za ovu legaliziranu pljačku treba na doživotnu robiju na GOLI OTOK

Danas il sutra očigledno testiranje 1800 punata na Grobexu….očekujem umjetnu potporu na razinama iznad….sa par tisuća ili desetaka tisuća kunica to je lak posao na ovoj plićini od burze [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Nije me dugo bilo na ZSE. Što to čitam, Mudrinić kupuje HT?

Što znate o tome?

Misli lokalno, djeluj globalno!

Jedna jako bitna informacija konačno da i to dočekam -mo

SVI MIROVINSKI FONDOVI MORAT ĆE OBJASNIT ŠTOŠTA (kupnji ,prodaja,prinosa itd )

ti će konačno biti vidljivo tko je kome i od koga kupovao i zašto dionice

Hvala BOGU da se našao neko pametan i da to raskrinka i objavi javno – biće teško al pokreće se konačno pritisak je do sad naj veći kažu za nediranje


Danas il sutra očigledno testiranje 1800 punata na Grobexu….očekujem umjetnu potporu na razinama iznad….sa par tisuća ili desetaka tisuća kunica to je lak posao na ovoj plićini od burze [smiley]

na žalost jučer smo pali ispod 1800 bodova, a danas bi se pad mogao produbiti-EU burze se crvene pa se bojim da ćemo i mi
a dobro poznata je i ona sell in may and go away [rolleyes]



Danas il sutra očigledno testiranje 1800 punata na Grobexu….očekujem umjetnu potporu na razinama iznad….sa par tisuća ili desetaka tisuća kunica to je lak posao na ovoj plićini od burze [smiley]

na žalost jučer smo pali ispod 1800 bodova, a danas bi se pad mogao produbiti-EU burze se crvene pa se bojim da ćemo i mi
a dobro poznata je i ona sell in may and go away [rolleyes]
[/quote]
Ja danas napravio s 3 dionice sell in may.

http://www.seebiz.eu/pierre-matek-tri-opasnosti-za-trziste-kapitala-nakon-ulaska-u-eu/ar-34579/

FM -ćići a i glavni poput Novoselca i Glavaša i dr smiješi vam se robija

VJERUJTE MI

Sve će se znat od koga ste kupovali i kome prodavali iako se i prije znalo sad će se i objavit

Biće kumova i rodijaka i prijatelja uz proviziju

Od 18.05-22.05.2012 u Dubrovnik dolaze KINEZI na potpisivanje ugovora.
Što je do sada pregovarano ide u realizaviju.


Od 18.05-22.05.2012 u Dubrovnik dolaze KINEZI na potpisivanje ugovora.
Što je do sada pregovarano ide u realizaviju.

lale, jel to neka država??’ Ta Realzavija??? to u Africi il kod nas??

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Bojim se da bi danas mogao biti još do kraja dana crni petak. Vani pojačavaju crvenilo a izgovora za to imaju mali milijun. [cry]

New Report

Close