Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve nekako smrdi na čišćenje pred kraj trgovanja.. samo nije sigurno u kojem smjeru.. [lol] pretpostavljam kako na kojoj dionici [smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Svaki komentar bi bio suvišan za trgovanje na ZSE

dovoljno je samo pogledati Podravku i sve je jasno


Svaki komentar bi bio suvišan za trgovanje na ZSE

dovoljno je samo pogledati Podravku i sve je jasno


Što sa PODR? Dugo je nisam vidio, i sad pogledah. I što? 😀 To što je danas toliko rasla? Pa događa se, nije to nešto čudno. Ili to što je na istim razinama kao prije 15 godina? 😛 Tj. i skoro duplo niže od ondašnjih vrhunaca oko 1997. godine. Ili to što se u zadnje 3 godine od kada sve živo raste ona se nije skoro ni maknula s mjesta, tj. malo uzletjela ali se vratila nazad?

Tako je to kada u firmi država/političari kolo vode. Tada i nekadašnji ti "susjedi patuljici" (Vindija, Atlantic itd.) te prerastu, kada ne možeš povećavati svoje prihode niti s inflacijom tj. dugoročno imaš realno opadanje prihoda, realno opadanje dobiti kroz desetljetna razdbolja… i normanlo da i cijene dionice ne mogu rasti.

A to što se mirovinci i sl. malo igraju, kao danas HT tako nekada ovo kupuju i kupuju do iznemglosti dok sve ne pokupuju koliko im dopuštaju pravilnci koje bi zato mijenjali da mogu kupovati još više… to je druga stvar.

Ali ova dionica nije bez razloga ostala na istome kroz 10-15 i više godina, jer njeni prihodi i profabilnost su ostali na istom! A ono što stoji na mjestu, zapravo se kreće, itekako se kreće, jako se brzo kreće: u svoju propast!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/napokon-stizu-dobre-vijesti-u-ozujku-09-posto-manje-nezaposlenih-nego-u-veljaci/608965.aspx

Nemogu da vjerujem vlastitim očima da ovak naslov se može pročitat i kod nas inače sve crnilo kao da je smak svijeta

BAŠ ME ZANIMA REAKCIJA NA ZSE


http://www.index.hr/vijesti/clanak/napokon-stizu-dobre-vijesti-u-ozujku-09-posto-manje-nezaposlenih-nego-u-veljaci/608965.aspx

Nemogu da vjerujem vlastitim očima da ovak naslov se može pročitat i kod nas inače sve crnilo kao da je smak svijeta

BAŠ ME ZANIMA REAKCIJA NA ZSE

ako će biti, onda će biti i odgovor zse. pa neće valjda stalno tapkati u mraku.


danas sve u crveno baš me zanima gdje su oni drukeri od prošli tjedan šta su drukali na kupnju petrokemije po 380 kuna ljudi su sad u gubitku po 20,30 posto…

[undecid]

Ekipa je bila na plus 70 posto do 100 posto, sada će opet kupovati po početnim cijenama.

T-e me hebe broker, T-me hebe internet, a sada me hebe i E-skdd….

za trgovanje stvarno treba imati konjske živce…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

http://www.cnbc.com/id/15921552/site/14081545/

po starom dobrom običaju crobex prati strane indexe samo u crvenom i to tako godinama unazad

Idemoooooooooooooooooooooooooooo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Šišaona…a bogami šiša i on [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

skupljajte ljudi…od dna ima samo prema gore: http://hr.seebiz.eu/ZSE/zagrebacka-burza-izbjegnuta-rasprodaja-trziste-u-tehnickom-smislu-dosegnulo-dno/ar-31905/

ukupni promet 16 miliona kuna, od toga samo ptkm 5 miliona.. da nema xxy bilo bi i upola manje.. da je vani sunce još pola od toga [yawn].. a godišnja doba idu.. sad će i vladini drukeri na godišnji.. upravitelji obvezničkih mirovinskih fondova će na godišnje seminare i tim bildinge.. potrošit će više para nego što se na burzi vrti.. pa ti budi pametan… poslovni.hr. će uskoro da zatvori butigu, tko će plaćat vjeku i ostale moderatore da moderiraju 10 postova dnevno sad kad se hanfa ponudila da će oni to za džabe.. ni tamo nema posla, pa i jariće krste, ali barem ima plaće…a ovdje.. ni na drugom forumu nije bolje, tamo se neki stočar, i još neki sa sjekiricom prave pametni, dosađuju, i ne daju ljudima s duhom da se izražavaju.. na komunističkom fakultetu ruše kapitalizam i brane gnojaru, to snimaju na ajfon i stavljaju na jutub i fejsbuk.. tamo je oduvijek mnogo gnojeno..

na epileptici i dalje napadaji, i tamo kriza kapitalizma.. dok drugima nikad dosta, neki gnoja imaju i previše ..

gdje čovek da odseli, a gdje je manje gnoja? u Kutinu ne mereš, u Slavoniji sezona gnojidbe.. u Zagrebu komunalci već krenuli u žetvu, na more će sada turisti sve da zaseru, opet strateški interes.. trebalo bi neki drekovod izgradit preko lijepe naše, pa da nam gnoje, i još da nam plate, i da svi svoju porciju dobiju.. e to bi bio održivi razvoj, a bome i jednakost .. tog se još ni oni student što neko govno pakira u limenke nije sjetio, nije dovoljno ludo kreativan. onda bi nam još oni neki informatičari izvoznici mogli pojačati "user experience". Nema smisla da izvoze hrvatsku pamet, kad se ona ovdje žedno pije i guta na veliko..
triba se od svega malo odmorit, možda malo u Crnu Goru na odmor, al tamo opet sve puno Rusa, bojim se da će svi pitat za petrokemiju kad me vide.. u albaniju ne mogu, tamo će da htjednu telekom da mi prodaju kad čuju da sam vlasnik HT-a

treba to još sve malo bolje promislit.. mora čovjek dobrano da se umori dok isplanira odmor..

ništa, flašu kutjevačke graševine, malo hrvatskog duhana, pa će sve da bidne lakše.. možda i koja turistkinja uleti za dobru mjeru.. samo da naprave onaj aerodrom u Kaštelima

sad će i vrijeme da bidne ljepše, ne treba u staklenicima sjedit i čekat da te netko pokrade, malo van na zrak, riješit se suvišnog tekstila i lovit turistkinje po obali, prije nego što svi turisti navale pa opet sve zaseru..

vidimo se najesen [kiss]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close