Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lynx – lijepi proljetni dan, a noć je pala i kiši. [wink]
kako tko gleda, jelda?


KuciloOro:
"
Halo bljedoliki Dejavue, koliko još posto na Ledu do 15.000 slavuja?[smiley2]

Gdje su sada ovi likovi da malo potpale
"

32,74[smiley11]
Dovoljno i za medvjede i bikove[smiley11]

Bravo bljedoliki odvukao si sve navlakače na Ledo, sad sam ja Car od Ingre[smiley2]
Ne samo da ću te častiti tschevapstschicima nego ćeš utorkom dobivati štrukle
[/quote]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Trguje li se danas u posebnom režimu?

Burza će raditi skraćeno na sljedeće dane:
6. travnja – Veliki petak
24. prosinca – Badnjak
31. prosinca – Stara godina

Kontinuirana trgovina zatvorit će se u 13:00 sati, osim u slučaju pokretanja dražbe uravnoteženja za pojedini financijski instrument, kada će vrijeme trgovine samo za taj instrument biti produženo do završetka dražbe uravnoteženja.

Trgovina u posebnom režimu zatvorit će se u 13:00 sati, produženo za trajanje varijabilnog završetka, koji traje najviše 5 (pet) minuta.

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


Burza će raditi skraćeno na sljedeće dane:
6. travnja – Veliki petak
24. prosinca – Badnjak
31. prosinca – Stara godina

Kontinuirana trgovina zatvorit će se u 13:00 sati, osim u slučaju pokretanja dražbe uravnoteženja za pojedini financijski instrument, kada će vrijeme trgovine samo za taj instrument biti produženo do završetka dražbe uravnoteženja.

Trgovina u posebnom režimu zatvorit će se u 13:00 sati, produženo za trajanje varijabilnog završetka, koji traje najviše 5 (pet) minuta.

zaeehbano je sad ostat u dionicama,danas se radi samo do 13 sati, ponedeljak je neradni, a ko zna što se može dogoditi u ta 3,5 dana dok burza ne radi i onda ne možeš reagirat-prodat dionice sve do utorka [sad]

A ne mozes niti kupit. Zaeehbano, stvarno! [smiley]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kad ni jedna burza neradi ZSE radi
jedinstvena burza u cjelom svijetu i po radnom vremenu i po naj većem minusu od početka krize

jedino je gledajući realno Crobex u minusu 90% od ATH


Lynx – lijepi proljetni dan, a noć je pala i kiši. [wink]
kako tko gleda, jelda?

Pa tako i treba! 😀 Bolje da pada po noći kada nikome ne smeta (ja sam to prespavao, ništa vidio i ništa čuo :P) nego po danu kada ljudima smeta.

Kiša nam je potrebna, izvor života blabla (znam da poljoprivrednici nam tu stalno nešto o kiši, zapomažu kad god je nam, kad je "lijepo sušno" kako ja volim….) pa onda eto im je, neka pada – ali po noći kada nikome ne smeta!

A po danu onda neka nam ovako lijepo grane sunce i bude fino sve vedro i veselo!



Burza će raditi skraćeno na sljedeće dane:
6. travnja – Veliki petak
24. prosinca – Badnjak
31. prosinca – Stara godina

Kontinuirana trgovina zatvorit će se u 13:00 sati, osim u slučaju pokretanja dražbe uravnoteženja za pojedini financijski instrument, kada će vrijeme trgovine samo za taj instrument biti produženo do završetka dražbe uravnoteženja.

Trgovina u posebnom režimu zatvorit će se u 13:00 sati, produženo za trajanje varijabilnog završetka, koji traje najviše 5 (pet) minuta.

zaeehbano je sad ostat u dionicama,danas se radi samo do 13 sati, ponedeljak je neradni, a ko zna što se može dogoditi u ta 3,5 dana dok burza ne radi i onda ne možeš reagirat-prodat dionice sve do utorka [sad]
[/quote]

Da, da. Velike promjene će biti sad u ova tri dana. Krucijalne. Ne možeš prodati dionice – što? Da drugi ne prodaju prije, isto na neradne dane? [rolleyes]

Točan odgovor je...

Danas će se silni analitičari ubit objasnjavajući kako će Crobex biti pod utjecajem stranih burzi

A niti jednom riječi neće spomenut da oni vani svi baš svi rastu u komadu točno 192 dana a mi smo u tom vremenu zgurali naš Crobex na ispod 1000 bod kad se izuzme lopovsko dizanje Crobexa pomoću INE i ZABE i sad naravno Petrokemijom

danas sve u crveno baš me zanima gdje su oni drukeri od prošli tjedan šta su drukali na kupnju petrokemije po 380 kuna ljudi su sad u gubitku po 20,30 posto…

[undecid]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Užurbano se pripremaju završna izvješća kompanija za I kvartal, koja bi trebala lansirati posrnuli Crobex….ovo spuštanje je dobrodošlo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close