Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zagrebačka burza,nevjerojatna ,ali ju ipak svi jako volimo i molimo Boga da nam ju poživi!

Znači, ZSE i dalje nema plan B u ovakvim slučajevima, koji su se dogodili već X puta, kao što znamo iz iskustva……
To, svakako, govori u prilog "vodenja računa o interesu i zaštiti ulagatelja"….. [angry]

cila burza u blokadi,vjerovatno je hrvatska proglasila bankrot [lol]

idući tjedan će bit bolje...

I to ostalo do kraja crknuto? Gotovo za danas? Ili će ići neko izvanredno večernje trgovanje da se odrade izgubljeni radni sati? 😀 Zar oni to već satima to popravljaju? [lol]

Muž me danas dočekao sa senzacionalnom viješću, da je NB-ovac zaradio ČAK TRI MILIJUNA …..???
Koga , čega…..nije znao….
Pa, gdje si to čuo..zaboga? Čega tri / 3/ ? Milijuna eura, kuna…?
Imate li Vi kakvih vijesti…koliko je dotični do sada zaradio, da ne tražim po internetu …???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami,šta više razmišljate o tome koliko su drugi zaradili,to će te manje vi zarađivati.Zar je toliki problem okrenut se sebi živit o svom poslu……?Nemojte me krivo shvatit,ovo stvarno pišem u najboljoj namjeri.Kolko je dotični zaradio ili izgubio,mislim da se stvarno nikoga ne tiče osim njega samoga,a i ovo je poslovni forum,ne trač party.

prije će biti 3 milijuna eura prateći njegovu Barcelonu, al zaista koga briga koliko je čovjek digao. Daj bože da nam dođe još 5 takvih kao on

gosp. francesko, nemojte se ljutiti, ali mene JAKO, JAKO zanima koliko je dotični zaradio…
Kupio je na milijone dionice na ZSE, svaki dan se trudi oko članaka, prati konstantno Upravu tih
kompanija , da ne zaribaju, učestvuje na vijestima , piše vrijedno na svom blogu- neskrivenom kondicijom i motivacijom koja impresionira nas malo bedaste, besplatno nas savjetuje oko
toga kako je pametno kupiti pojedine dionice i zašto..jako je puno snage , vremena i truda
utrošio…
Pa, koliko je zaradio …? Zar nije to logično i potrebito ovo pitanje?
Kako ću znati koliko sam daleko od takve zarade, ako ne usporedim omjer snaga i potrebne energije?
Ja ne razmišljam bolesno o tome koliko su drugi zaradili, niti me more takve paranoje -jer su moje misli otupile na takve sadržaje i odviše sam zaljubljena u društvena zbivanja i ostalo..a novac
mi nije prioritet…/ i imam ga za sada dovoljno /…..
Samo – p i t a m…………………. ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


I mrtvaci se uljepšavaju kad im u prometnoj otpadne pola glave, samo kako im to pomaže…

Look what they’ve done to my boy…

Jeste se probudili???

start je u 10h,

nažalost ja sam tek u 4. startnom redu, jučer sam loše odvozio kvalifikacije zbog crvene zastave na pisti….

možda sam mogao i bolje da je bilo do 16, ovak????

čuvajte svoje kune…

LP

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

kupnja na ktjv dobro izgleda.. hmm, bar je dobro izgledala dok se investor nije srušio.. kako sada izgleda ne znam [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


prije će biti 3 milijuna eura prateći njegovu Barcelonu, al zaista koga briga koliko je čovjek digao. Daj bože da nam dođe još 5 takvih kao on

pa hvala Bogu da nek zaradi. njegovi novci, njegove odluke, njegova zarada.
svaka mu čast!

New Report

Close