Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prodaja na Janafu ukopana ko njemci pred Staljingradom svojevremeno.

Danas je doduse dan kad bi prodaja trebala popustit. Kao nijemci pred staljingradom [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Prodaja na Janafu ukopana ko njemci pred Staljingradom svojevremeno.

Kod Staljingrada su bili ukopani Rusi, a onda su prešli u kontranapad i zgazili kupnju, heh


A što ovaj Adplastik pada, pa to nije normalno. Što je najgore nije niti rastao osim one navlakuše nedavno. Bolje da i ne spominjem kakav je odnos između kupnje i prodaje.

tko prati ovu jadransku ljepoticu zna da je prodaja uvijek bila 4-5x jača od kupnje…to su činjenice …a ostalo naklapanja.

Scio me nihil scire


Kolega Plavi, ne prepoznajem vas danas. U ovo doba dana na Forumu, skepsa, pesimizam.

Malo imam vremena za promjenu.
Taman kada treba.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


SLK: ” Kolega Plavi, ne prepoznajem vas danas. U ovo doba dana na Forumu, skepsa, pesimizam. ” Malo imam vremena za promjenu. Taman kada treba. [smiley2]

udrite sutra i prekosutra malo jače …taman kad mi legne keš… vidim vi to radite baš onako kako treba[smiley2]

Scio me nihil scire

apoksiomen:

A što ovaj Adplastik pada, pa to nije normalno. Što je najgore nije niti rastao osim one navlakuše nedavno. Bolje da i ne spominjem kakav je odnos između kupnje i prodaje.

tko prati ovu jadransku ljepoticu zna da je prodaja uvijek bila 4-5x jača od kupnje…to su činjenice …a ostalo naklapanja.

Sve je to u redu ali sada je odnos 8 : 1 za prodaju. Čini se dosta lošije, zar ne. Duplo lošije nego inače.

Iznad 250 kn svega 644 komada na kupnji, di je sada Pli da nam objasni što se desilo?

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Kolega apok., pa kupite više taj ADPL.
Prodaje je više na ADPL, od stolječa 7. isto kao i na dosta drugih dionica, npr. ADRS, ERNT, itd. itd.
A ta masovna prodaja je trenutno na razinama bitno udaljenim od sadašnjih razina.
I to je dobro, sjetimo se prodaja na INGR ili PBZ.
Isto su bile miljama daleko, pa su skinute.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

nije ti on sad u stanju dati suvislo objašnjenje stari moj… jer on druka prema dolje… [smiley2]

Scio me nihil scire


Kolega apoksiomen, pa kupite više taj ADPL.
Prodaje je više na ADPL, od stolječa 7.

Ovo ti je jedna od jačih.
[smiley2][smiley2]

No respect

šteta šta nemam više para………kako bi se još iznadokupljivo! [smiley11]

plavi:

Kolega apoksiomen, pa kupite više taj ADPL.
Prodaje je više na ADPL, od stolječa 7.

Ovo ti je jedna od jačih.
[smiley2][smiley2]

Samo da mu ne bude kupnje kao u tri stoljeća prije krista, onda će tek biti smijeha. Bojim se da je ovaj nalog na ADplastik, od 600 kom na kupnji jako ugrožen. Mogao bi do kraja dana biti popapan?

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Da kolega apoksi. , evo JANAF je lijepo počišćen, rekoh ja da prodaja stoji ukopana kao njemci pred Staljingradom svojevremeno.
Ljudi su to počeli shvačati.
I ADPL fino ide opet se čisti sa prodaje.
FNVC?
Pad.
ALi i pad je let.
Najgore je biti STRAŠLJEN.
I gledati svoj portfelj u jednoj dionici mjesecima na istim razinama, a u međuvremenu prolaze čuču vlakići i to najnoviji , japanska tehnologija. Kakav Marijan Express?Ovi nagibni idu preko 160 km/h.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close