Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fondovski kozmetičari uljepšavaju kraj kvartala:HT,ADRS,ATPL.
A sutra zuruck¨ili već krajem današnjeg dana.Vrijeme je za kapitaliuzaciju dobiti.
Prodajte im dok su dobre volje.Već sutra bi te fondovske zvjezde pokazati lice puno bora pa bi
tokom prve dekade sve to moglo biti znaćajnije niže.
Naravno ne zaboravite utopiti i ERNT.

Lopinice, kod tebe nema ni svetka ni petka….ti bi da ovi rade i vikendom…a ne mogu ..moraju na prelo…vikendom presti vunu koji u tjednu skupe od ovčica…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Kolega lopina, nakon što utopimo fondovski đank, koje pčelarsko-mljekaske proizvode da kupimo???
BRIN, ZIF, KLIF, MILF ????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Kombinacija branitelja koji dionice dobiju besplatno bez obzira da li su ih dobili od Todorića kao u
Vupiku ili od države kao prije ZNTJ,sada KTJV je idealna prilika za jeftin dokup.Ali trebamo biti škrti
i kupovati što jeftinije.Branitelji tuku po BIDU bet obzira koliko je nizak i zato se treba spustiti što niže
dok se ne iskipaju.Mislim da je za KTJV i 15 previše dok ima kamikaza.A ima ih koliko ti srce želi!

Ma kakvo šminkanje portfelja, pa koga više briga za fondove. Danas je zadnji dan za povoljnu kupnju jer zna se, dionice barem do polovice maja rastu. A od ponedjeljka će već biti osjetno skuplje.
Atpl je potcijenjena do bola. Kupovat ćeš je ti idući tjedan preko 400 kn.
LP

Lojtra, kozmetičari su se malo više zaigrali i već oko 14 satri bi trebali ostati sa malo piture.I do
ponedjeljka je neće biti.Kapitaliziraj i u toku slijedeće sedmice skupljati niže.To je moje viđenje.
Već jučer sam upozorio nas ovaj scenarij i pogodio.Ma to i nije bilo teško predvidjeti.

ovoga puta, kozmetički tretman trajat će duže od uobičajenog.


ovoga puta, kozmetički tretman trajat će duže od uobičajenog.

Kozmetički tretman je vidljiv u ADRS i HT koji imaju veliki udio u imovini mirovinaca.
Ali bidni IGH i INGR kao i ostali koji imaju MCAP manji od 300 mil kn.čak ni kratkoročno ne mogu biti
podvrgnuti kozmetičkom fondovskom tretmanu.ATPL,PTKM i nemaju baš neki veliki piz,ATGR je stabilna iako bi se
moglo dogoditi da pri kraju dana bude malo veće čišćenje aska i podizanje prosječne cijene.
Za HT je tretman gotov jer je napravljen veliki promet na 218 pa eventualno klizanje prema 210 već
danas neće ugroziti taj bitni visoki prosjek.
U Adrisu će se borba voditi do zadnjeg trenutka jer su prometi premali i fondovi nebi trebalo dopustiti da sadašnji prosjek bitno padne.

Da, danas umjetno dizanje cijena radi šminke, drugi tjedan surova realnost.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Da, danas umjetno dizanje cijena radi šminke, drugi tjedan surova realnost.

bojim se da će biti upravo tako….


Da, danas umjetno dizanje cijena radi šminke, drugi tjedan surova realnost.

kakvo je to umjetno dizanje cijena i u čemu je razlika od ne umjetnog ?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Da, danas umjetno dizanje cijena radi šminke, drugi tjedan surova realnost.

kakvo je to umjetno dizanje cijena i u čemu je razlika od ne umjetnog ?
[/quote]
Umjetno je kada si prodao pa čekaš niže a ono raste.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Umjetno je kada si prodao pa čekaš niže a ono raste.

Kako se onda kaža kada si skupo kupio i čekaš da prodaš, a ono pada ?

New Report

Close