Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


JTMN – na muci se poznaju junaci. Da se nije tamo sakrio ovaj četvrti potpredsjednik HFP-a? Petlevski?

hm a gdje se sakrio njihov predsjednik ?
kako to da on nije isto inkriminiran ?
da nije u hdz-u ? [smiley1]

čudna priča; 3 od 4 podpredsjednika , korumpirani do grla , a predsjednik čist ko suza !?

danas su svi oprezni u kupnji/prodaji , vjerojatno je jedan od uzroka i taj korupcijski skandal ..
ali dugoročno ako se to raspetelja do kraja; to može biti samo dobro za male dioničare .. a i velike …


Janaf nam se polako vraća kolega….

Da, izgleda ništa od jeftinog dokupa?
Inaće na prodaji su fine rupice, ukoliko se tržište počne oporavljati , mogli bi preko 7 300.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi:

Neće dugo ni Đuro biti u plusu. Ostaje nam glavna uzdanica – JTMN.

Janaf nam se polako vraća kolega….

Ne bih se bas slozio. Nek se ova prva 2 s prodaje ustrtare pa lupe po bidu ode JNAF na 7009


Što je najgore nije niti rastao osim one navlakuše nedavno.

Koje navlakuše?
Vijesti o dokapitalizaciji po tržišnoj cijeni?
Ili možda ulasku strateškog partnera?
Ili možda otvaranju nove tvornice u Rusiji?
Ili možda o vijesti o potpisivanju ugovora sa Zastavom o proizvodnji djelova ?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A što ovaj Adplastik pada, pa to nije normalno. Što je najgore nije niti rastao osim one navlakuše nedavno. Bolje da i ne spominjem kakav je odnos između kupnje i prodaje.

odnos između kupnje i prodaje nije relevantan pokazatelj ni vrijednosti ni trenda dionice……..

no to opće nisam htio komentirat, nego super se sve i drži za sad, očekivo sam dramatično više paničarenja! [smiley11]


” Ne bih se bas slozio

Prodaja je bila 7100,pa 7150..sve pokupljeno SA PRODAJE kolega…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Po mom skromnom mišljenju, prema dosadašnjem današnjem trgovanju (posebno prometima) dalo bi se zaključiti da drhtave ruke prodaju, a čvrste kupuju.
“Dugoročnije” (tri-četiri mjeseca) ne vidim pad tržišta. Sad će svatko sam vidjeti od kakvog je materijala napravljen i je li ovo posao za njega ili nije. Kažu da je pohlepa jako loša osobina ulagača, ali da su panika i strah još gora.

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

Kolega čvarkožder, kako to da vi tako pozitivno o tržištu? Nekoć je bilo pesimističnije.

Izgleda da BRA analize nisu pomogle HDEL-u.
Kao niti većini ostalih dioinca?[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Kolega čvarkožder, kako to da vi tako pozitivno o tržištu? Nekoć je bilo pesimističnije.

Čuj, čovjek se uči dok je živ. Nije loše korigirati mišljenje i prihvatiti argumente i drugoga ukoliko je došlo do nekih promjena ili novih saznanja. Osim toga, nisam baš nešto previše optimističan. Rekao sam da ne očekujem pad tržišta. To ne znači nužno da će biti (velikog) rasta.
Nekoliko je razloga zašto mislim da do (većeg) pada neće doći. Izbori, povećana likvidnost, utjecaj fondova koji su poprilično u cashu, nemogućnost izlaska fondova (i da to žele) iz mnogih dionica zbog uskoće tržišta i upitne likvidnosti dobrog dijela dionica – dakle, preostaje im braniti cijene i dokupljivati ukoliko bude veće prodaje nego danas…

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

Prodaja na Janafu ukopana ko njemci pred Staljingradom svojevremeno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega Plavi, ne prepoznajem vas danas. U ovo doba dana na Forumu, skepsa, pesimizam.

No respect

New Report

Close