Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nikkei preko 10.000, DAX preko 7.000, FTSE skoro 6.000, DJ priko 13.000, NASDAQ preko 3.000.
Većina na višegodišnjim maximumima.

Neće valjda CROBEX ostat crna ovca? Mora i on privalit 2000.


Nikkei preko 10.000, DAX preko 7.000, FTSE skoro 6.000, DJ priko 13.000, NASDAQ preko 3.000.
Većina na višegodišnjim maximumima.

Neće valjda CROBEX ostat crna ovca? Mora i on privalit 2000.

A 2000 je još daleko od fer vrijednosti uzmemo li u obzir nabrojane..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

koga smatrate najboljim investitorom?
treba mi ime za naslov [smiley]

www.knjigara.com


koga smatrate najboljim investitorom?
treba mi ime za naslov [smiley]

…auuu,pa zar vi imate dvojbu… [lol] [lol]

…evo stavite mene u naslov…u genitivu… [rolleyes]

neko je skinuo sa prodaje adrsa-pa 10 dionica po 219,90.isti momenat pojavi se dionica za 200.000 kn na prodaji ispod te cijene!
pa lumeni moji jer stvarno mislite da će taj mali sad prepoznat priliku i maznit tu količinu sa prodaje? [lol]

ps.ispravak,sad ima 630.000kn


Pa ovo se već pretvara u sektu sljedbenici tuku po VARTEKSU kao da nema sutre [thumbsup]


Zasto me se moderira, ako kazem da intercapital rasprodaje validusove dionice vart, a sto je razvidno iz danasnjeg trgovanja?

Zašto ih ne prodaje više? Na 13,35 stoji količina. Tko kupuje? Zašto baš sad?

Točan odgovor je...


koga smatrate najboljim investitorom?
treba mi ime za naslov [smiley]

Onog tko je u zadnje tri godine ulagao u stambenu štedionicu.

Na Belju je dovedena teška artiljerija na kupnji.
Municije ima na pričuvnim pozicijama, ako zatreba ( skriveni nalozi ).

Neprijatelj ( prodaja ) u rasulu, povremeni sporadični otpri.
Izgleda obećavajuće.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


koga smatrate najboljim investitorom?
treba mi ime za naslov [smiley]

Fižilić

Rast koji obećava…………..

Likvidnost od 30-40 milijuna Kn dnevno čini tržište u naletu, razvoju, inače poruka cjelokupnog tržišta kada raste privlači i strani kapital, taj strani kapital ulaže u prilike diverzificira iznose, dakle krizom i rušenjem opreznije bira, ali i bježi, ali kada tržište raste sve daje bolju dimenziju i traži privlačnost. Fondovi bi trebali dodavati smjer kako kaže Newtonov zakon inercije

Svako tijelo ostaje u stanju mirovanja ili jednolikog pravolinijskog kretanja sve dok neka sila dovede do promjene tog stanja. Taj zakon se zove još i zakon inercije.

Kada tržište dobije silu kretnje ono se samo dinamično kreće i povremenim djelovanjem tržište postaje jače. Od rasta cjelokupne burze svi ćemo imati koristi, država, fondovi i ulagači.

Bolja valuacija firma država može dobiti veću vrijednost ako je tržište živo, fondovi vrijednosti poduzeća koje imaju u portfelju rastu i oporavljaju se, te ulagači kojima vrijednosti raste.

Ipak kada tržište kapitala raste ljudi su spremni na veću potrošnju veće investicije, bolje su raspoloženi, trebamo se samo prisjetiti utjecaj ine na tržište ona 2-5 mjeseci bilo je na tržištu kapitala jako intezivno, ali i raspoloženje puno bolje,ukratko potrebno je imati taj pozitivan zamah iz Newtonovog zakona………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Volio bih usmjeriti pažnju kolega na dionicu VDKT koja je u 3 mjeseca dobila skoloro Tri miljarde
kuna poslova
…Dok drugi građevinari rastu bez da su vecina dobili ikakve ozbiljnije poslove
Ova firma pokazuje da je sposobna dobiti velike nove poslove u krizno vrijeme da ne spominjem da tri miljarde nisu nimalo malo narocito zato što se ocekuje da ce se uskoro dobiti još poslova..
Cjena dionice VDKT je smješna jer kako stvari stoje VDKT ce od svih građevinara zadnji u stecaj..
Eto kolege svratite na forum VDKT pa malo procitajte o dobivenim poslovima..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close