Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo sad kontra udar….
kako se pleskamo sa naslovima…
A dionice svakim danom sve skuplje…Mislim one što vrijede…

A BALVANA!!! :) :) :)

Udarna vijest jutros na business.hr…….

"""""DOBIT HRVATSKOG GOSPODARSTVA U 11. mj. 2011. PORASLA ZA 39,4%""""""

Može li neko od poštovanih koleka prokomentirati ovu vijest…..LP

http://www.business.hr/burza/uspon-bi-se-mogao-nastaviti-sve-dok-stizu-dobre-makroekonomske-informacije

A BALVANA!!! :) :) :)

Fondovi pokazuju moć kapitala ,a interesna skupina analitičara u službi stranca pljuje po svemu što je HRVATSKO prodane sitne duše


Udarna vijest jutros na business.hr…….

"""""DOBIT HRVATSKOG GOSPODARSTVA U 11. mj. 2011. PORASLA ZA 39,4%""""""

Može li neko od poštovanih koleka prokomentirati ovu vijest…..LP

ponovo smo u recesiji, očekuje se pad BDP-a od čak -2%

http://www.vecernji.hr/biznis/ponovno-smo-recesiji-ocekivani-je-pad-ove-godine-2-posto-clanak-383810

Jučerašnji dan je dokaz kriminala i financiskog injžinjeringa od strane par fondova koji kordinirano i sistemacki urušavaju dionice na ZSE
Takva igra sa samo jednim ciljom da se obezvrede firme i mali ulagač opljačka sprovodi se već 4god uz podršku raznih analitičara od tih istih fondova ( STOJIĆ sa jučerašnjim istupom nakon potvrde rejtinga
NENAD BAKIĆ je očiti dokaz da se može kako hoćeš i kad hoćeš njgov porfelj ne gubi na vrijednosti već čovjeg vodi brigu i o sebi i malom ulagaču
Vrijeme je da BAJIĆ uđe u fondove i razotkrije taj kriminal i mislim da je prošlo vrijeme da se sve preuzme na Todorićev nači SVE PO 1 KUNU

9)

živa istina,
transfer testosteronaca/fondova/ iz destruktivnog u konstruktivni polaritet nije jednostavna operacija, ali je u tijeku. Recentno arhaično ponašanje je otpor promjenama iz pozicije frustracije.

Mali ulagatelji,dovedite sebe u zonu stabilnosti /vedar mir i spokojan optimizam/ i promatrajte kako univerzum i nove okolnosti slabe dinamičku moć testosteronaca u fondovima.

Budite spremni na nove realnosti života.

Šta bi nam fondovi učinili od ZSE da smo izgubili rejting

Kad se ovako masakrira i to iz objesti

Znači, cepincepin je član mog kluba istomišljenika ? Kolega…..nisu to fondovi, nego brokeri-
malo širi naziv krivnje….
Utakmica – tek počinje …..jer , višak kapitala iz ekonomije , počeo se stvarati polako…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ima li nešto da djeluje brzo i da može pomoći kod ovakvih problema, a da nije ilegalno????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Crobex 1767 bodova od 5448,16 bodova

Stim da je uljepšan samo u jednoj igri sa INOM I ZABOM za strahovito puno da nesmijem ni napisat da bi u isto to periodu od 2-3 dana sve ostale dionice namjerno srušene 30-50%

Crobex danas ne prelazi 1000 budova kad se izuzme ta nemoralna igra fondova u pljačkaškom pohodu HRVATSKIH građana pod nazivom ( naši mirovinski fondovi) a sve u službi STRANIH BANAKA -FONDOVA

Tako da će stranac do ulaska u uniju sve baš sve kupit za 1kn a HRVATSKI narod će biti sluga na svom

Legalna pljačka na ZSE pod zaštitom ANTE SAMODOLA se nastavlja gledao sam ga na TV kad je rekao da je radio po zakonu što je trebao radit da bi ga fondovi razapeli

DAX 6956BODOVA OD 8151,57
SP500 1376 od 1564,15
DAW 13 100 od 14164,57 PA SAD VIDIE KOLIKA JE PLJAČKA UČINJENA NA ZSE

off topic…

gdje god kliknem se otvara je…. admiral markets.

jel to samo meni?

New Report

Close