Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mislim da ovakav pad sa viesestruko manjim prometom od prometa kad raste je jasan pokazatelj kuda ide Crobi!

Kuda? Promet vam inače ne garantira ništa. Knjigu u ruke…
[/quote]
Ma puno se novca vratilo u gradjevinu i zato mislim da je to bitno i da cemo ujutro opet na krilima gradjevinara gore


Ja i daljem vjerujem u Linićevu procjenu o rastu BDP u ovoj godini ma koliko god se ovi mladci iz banaka propinjali i tvrdili suprotno. Naravno, pod uvjetom da ga Čačić i dalje prati. [bye]

Čačić je danas hvalio burzin rast nakon objave pokretanja investicija.

Fondovska industrija je pokazala moć kod dizanja tako i kod masakriranja dionica koje traje pune 4 god
90% dionica je na vrijednosti 5-10% od svog maksimuma bez obzira na poslovanje
Svaki početak mjeseca donese oko 450 000 svježih naših kunića i sa tim masakriraju dionice na ZSE
Sjetite se što je prvi čovjek HANFE rekao u svom izlaganju na tv ( Da sam redio sve po zakonu fondovi bi me rezapeli ANTE SAMODOL ) svima sa tom rečenicom je i više nego jasno da su svi baš svi u službi fondova od raznih analitičara do kojekakvih novinara sa samo jednim ciljem da se otme do posljednje dionice malom dioničaru

http://www.seebiz.eu/wall-street-dow-jones-zakljucio-iznad-13000-bodova-prvi-puta-od-svibnja-2008/ar-27863/

Radi usporedbe sa crobexom i lopovskog dizanja sa inom i povrh svega tog naj više je naš index u minusu u CJELOM SVIJETU

To je ZSE

4. tromjesječje 2011 -0,2 BDP, 2011. BDP +0,2%.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


4. tromjesječje 2011 -0,2 BDP, 2011. BDP +0,2%.

lp


Ipak smo na godišnjoj razini rasli, prvi puta od 2007.g. Dobar razlog na Crobi barem 2000 bodova. Vidjet ćemo ovih dana. [thumbsup]
http://www.poslovni.hr/vijesti/bdp-u-cetvrtom-kvartalu-pao-02-posto-198216.aspx

Evo i purani lete…to je vrijeme za ulazak u dionice..prema svim knjigama.
Reći ću vam i kad je vrijeme za izlazak. [cool]

Sad je pravo vrijeme za izlazak iz dionica pred zatvaranje ide pravi istovar.


Sad je pravo vrijeme za izlazak iz dionica pred zatvaranje ide pravi istovar.

Misliš na kupnju? [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Hoce li ovaj Crobex napokon iznad tih za njega ocito nepremostivih 1800…pa dokle vise to spazicarenje..?

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Sad je pravo vrijeme za izlazak iz dionica pred zatvaranje ide pravi istovar.

Evo ti danas jedinica jer jučer još nisam bio 100 % siguran da si u krivu. [lol]

PDV skočio za 2% a dionice samo 0,5% eto vidite da cijene neće rasti [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close