Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bilo bi dobro kad bi se sad dio novca sa Ingre prebacio u druge dionice


Bilo bi dobro kad bi se sad dio novca sa Ingre prebacio u druge dionice

Malo sutra,
evo vraćaju se u HT….
stvarno smo konzervativna zemlja [bye] [lol]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Nakon toliko godina, nije teško predviđati poteze ulagača…… kupili su par dana prije svih
ostalih primatelja dividende..
Napucali su burzu maksimalno na dan 27.02.2012…… naivni investitori- kupili su vrh cijena….
Kada su danas , shvatili, da nitko ne gura cijene naprijed….- panično su pokušali izaći iz dionica
sa što manjim gubitkom….

I to je to..
Sreća je ta-
– što su građevinari ipak postali žilaviji i interesantniji
i što je angažman institucionalnih investitora vidljiv i daje sigurnost ulagačima…..
barem za dio NOVIH dionica, koje do jučer nisu bile u fokusu investitora ili taj interes nismo
toliko primjećivali…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mora li indeksni fond kupovati dionicu koja revizijom crobexa uđe u sastav crobexa?


Mora li indeksni fond kupovati dionicu koja revizijom crobexa uđe u sastav crobexa?

može, ne mora. Pretežito kupuje dionice u Crobex-u, ali isto tako određene dionice može kupovati i prije ulaska u Crobex da ne bi sam sebi poskupljivao ulaz.
Detaljno možeš pročitati u Prospektu fonda

Pa , što ste se snuždili ….? Zašto ste tako šutljivi…… ????
Meni jučer ono – nije bilo normalno- a danas mi je ovaj pad – normalan…to je Z S E !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ajde bar se nešto počelo dešavat, pa makar +/-10% iz zajebancije

Ingr je zakon….
da je samo više takvih dionica…
Neznam zašto se bunite…

Danas je bila reakcija…a sutra akcija…

roger that

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Mislim da ovakav pad sa viesestruko manjim prometom od prometa kad raste je jasan pokazatelj kuda ide Crobi!

Ma crobex ce dizati gradjevinari.Sve investicije se baziraju na gradjevinarima ,tako da nema straha.Kasnije ce ostali sektori se selektivno micati.Ovaj danasnji dan je dobar da se profiltriraju dionicari,a i normalno i zdravo je da dodje do korekcije.Problem je strah i nepovjerenje dionicara.Kad nepovjerenje bude na najvisoj razini krece oporavak burze a to je vec pocelo.Nazalost neki su kasno shvatili a neki i nece nikad da shvate.Bitno je da ima pogonskog goriva a to se dokazalo ovih dana da ima.

Ja i daljem vjerujem u Linićevu procjenu o rastu BDP u ovoj godini ma koliko god se ovi mladci iz banaka propinjali i tvrdili suprotno. Naravno, pod uvjetom da ga Čačić i dalje prati. [bye]


Mislim da ovakav pad sa viesestruko manjim prometom od prometa kad raste je jasan pokazatelj kuda ide Crobi!

Kuda? Promet vam inače ne garantira ništa. Knjigu u ruke…

New Report

Close