Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Stavila 1000 dionica na prodaju …………..sve se srušilo…..!!! [lol]

nema para na tržištu, to ti je to…
imaš zato skriveni nalog, stavi lijepo 100H (100×10) pa ti možda prođe bar dio

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Pa , to je to.Ne mogu sjediti cijeli dan za kompjuterom…još ova godina, i dosta mi je svega!
Portfelj trpi previše.Posvetiti ću se burzi totalno i baviti se s dionicama bez panike.Imam za to
realnu šansu sa svojim portfeljem i vrijeme je da to krene!

Iskreno, kad vidim kraj broja taj -H- imam osjećaj da je tu netko-opasan..Jednostavno, uopće neću
tu dionicu niti pipnuti.

Za sve su krive kompanije, šta qurac več jedanput ne izdvoje novce za otkup dionica!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Moram reći da ovo danas nisam očekivao,da u grčkoj nisu prihvatili mjere štednje, crobex bi bio na 1600..apeliram da se ova burza proda sposobnijim vlasnicima dok još mogu nešto dobiti za nju,jer ovo je sramota kako se vodi,pa ovdje nema stranih investitora ni za lijek,a bogami jeftinih dionica i atraktivnih ima poprilično!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Ovdje gdje se nalazim nemogu čitati WordPress blogove no

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2012/02/13/0718006.html?pos=n1

Brijem da je na nekim WordPress adresama općearodno veselje :).. Ne vjerujem da moć nekih ljudi seže tako daleko i vjeorjatno je čista slučajnost no stvarno se zanimljivo potrefio ovaj slijed događaja 😀

...


Ovdje gdje se nalazim nemogu čitati WordPress blogove no

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2012/02/13/0718006.html?pos=n1

Brijem da je na nekim WordPress adresama općearodno veselje :).. Ne vjerujem da moć nekih ljudi seže tako daleko i vjeorjatno je čista slučajnost no stvarno se zanimljivo potrefio ovaj slijed događaja 😀

Neka,tko ne može sam opstati neka ode,dovoljno je bilo povlaštenih…
TISK se nešto počeo buditi zadnjih dana,kao i neka preslagivanja unutar TOP10,možda to ima veze sa stečajem Vjesnika…

"Only dead fish swim with the stream"

Brokeri i fond manageri su doma otišli…….? Nigdje nikoga………….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Brokeri i fond manageri su doma otišli…….? Nigdje nikoga………….?

pa burza radi do 16.00…neće valjda zbog tebe raditi do 18.00???????


Pa , to je to.Ne mogu sjediti cijeli dan za kompjuterom…još ova godina, i dosta mi je svega!
Portfelj trpi previše.Posvetiti ću se burzi totalno i baviti se s dionicama bez panike.Imam za to
realnu šansu sa svojim portfeljem i vrijeme je da to krene!

Iskreno, kad vidim kraj broja taj -H- imam osjećaj da je tu netko-opasan..Jednostavno, uopće neću
tu dionicu niti pipnuti.

Za sve su krive kompanije, šta qurac več jedanput ne izdvoje novce za otkup dionica!


osnuj grupu za samopomoć

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

http://www.poslovni.hr/vijesti/reakcije-na-ht-inu-kras-nije-to-kao-vani-kad-se-odmah-osjeti-vijest-na-burzi-196978.aspx

O ovome trubim mjesecima…balkan bili balkan ostali,bez obzira na neznalice koje se pozivaju na EU!!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Zanimljiva mi je ova usporedba dionica po neto dobiti i broju zaposlenih, pa tako ispada ;

Kozum : 33.000 Kuna/zaposlenik
Adris grupa : 93.000 Kuna/zaposlenik
INA : 127.000 Kuna/zaposlenik
Luka Rijeka : 144.000 Kuna/zaposlenik
Zagrebačka banka : 213.000 Kuna/zaposlenik

i naravno The KING

Hrvatski telekom : 290.000/zaposlenik

Moras uzeti i broj dionica u izracun..Ajd baci izracun zarada_po_dionici/broj zaposlenih, iako iskreno ne vidim tu neku bitnu stavku no dobro

...

Bilo bi super, kad bi sami investitori , podigli jednu po jednu dionicu… a prodane dionice ostavili
Upravama i fondovima….. oni cijene neće rušiti radi kapitalizacije dobiti od par posto…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close