Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sve tri dionice šta sam kupio su u lijepom plusu
stavno sam imao sreće ali tako je to an burzi
moraš imati više sreće nego pameti
ja sam živi dokaz te teze
jihaaaa
ajmo junetina

Zaboravili ste i onu treba znati lagati…………..

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Stavila 1000 dionica na prodaju …………..sve se srušilo…..!!! [lol]

Pa, gdje su ti SPECIJALISTI , da ovu DJEČJU IGRAONICU – pretvore u pravu burzu !!!

Pa, zar te kompanije nemaju mogućnosti pokupiti dionice – LEGITIMNO – uz pomoć tih specijallista,
da ne padaju cijene zbog jednog većeg naloga ?

Ma, to je čista katastrofa ……. dajte već jedanput nađite te kupce – za hrvatske dionice…..
Djeca se razbježe kad vide takvu prodaju !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sad ću se morati skrivati….i prodavati po 5 komada ??????????????????????????????

To je naša burza ?????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami @ zavisi cega 1000 [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

moja mala je odrasla i počela prodavat dionice. [kiss]

oni koji su kupovali ingru napravili su ogroman promašaj

dan poslje sutra


oni koji su kupovali ingru napravili su ogroman promašaj

To ćemo još vidit kapetane…
Prije bi reka da su se pogriješili ovi šta su prodavali,a opet sve zavisi na koliko su kupovali..
Ja nisam..niti ću..
[shocked]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...


Stavila 1000 dionica na prodaju …………..sve se srušilo…..!!! [lol]

Pa, gdje su ti SPECIJALISTI , da ovu DJEČJU IGRAONICU – pretvore u pravu burzu !!!

Pa, zar te kompanije nemaju mogućnosti pokupiti dionice – LEGITIMNO – uz pomoć tih specijallista,
da ne padaju cijene zbog jednog većeg naloga ?

Ma, to je čista katastrofa ……. dajte već jedanput nađite te kupce – za hrvatske dionice…..
Djeca se razbježe kad vide takvu prodaju !

pa koje si to dionice prodavala? ja nisam vidio nalog od 1000 komada (osim na Magmi) [lol]

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


Stavila 1000 dionica na prodaju …………..sve se srušilo…..!!! [lol]

Pa, gdje su ti SPECIJALISTI , da ovu DJEČJU IGRAONICU – pretvore u pravu burzu !!!

Pa, zar te kompanije nemaju mogućnosti pokupiti dionice – LEGITIMNO – uz pomoć tih specijallista,
da ne padaju cijene zbog jednog većeg naloga ?

Miami ak prodaješ ADPL tamo još market maker nije poćeo raditi, tek je potpisan ugovor, kada počnu s radom moći češ prodati…Ako prodajes neku drugu dionicu onda najveojranotnije ona niti nema MMa.

Inaće ako je riječ o ADPL onda sam prilično siguran da cijena nije malo skliznula zbog tvog naloga nego zbog hrpe špekulanata koji su (ponovno) prekasno ušli u dionicu očekujući rast nakon FIa, a svojim ulazom su već odradili taj rast tako da zasada tu moze biti lagana stagnacija ili pad po mom misljenju.

...


Miami ak prodaješ ADPL tamo još market maker nije poćeo raditi, tek je potpisan ugovor, kada počnu s radom moći češ prodati…Ako prodajes neku drugu dionicu onda najveojranotnije ona niti nema MMa.

ULPL ima MM čini mi se od 2010 g. !

risk / reward ?

tko ima usi, neka cuje 🙂
http://www.GenerationalDynamics.com/cgi-bin/D.PL?d=ww2010.weblog&i=e120211b#e120211b

www.knjigara.com

Razočarana sam , nesposobnošću kompanija – da se saberu i zaštite svoje interese na burzi , a
samim time i interese svih investitora.
Nesposobni su – nesposobni i točka.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close