Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nekako me dere filing da bi vrlo skoro mogao jedan žešći bull

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


nekako me dere filing da bi vrlo skoro mogao jedan žešći bull

Ne dere samo tebe.Raketica.

bit će bolje................

Evo i Dr.PROPAST najavio raketu …cijelu prvu polovicu 2012!
Zato mamičevski : ajmoooooooooo …..o


Evo i Dr.PROPAST najavio raketu …cijelu prvu polovicu 2012!
Zato mamičevski : ajmoooooooooo …..o

To je pokupio od Gorana Jurića … [smiley]
I ja mislim da su lansirne rampe spremne… [cool]

Kakav dan….rasle sve perjanice hrvatskog gospodarstva…Validus, KSST, Magma, Ingra, Hrvatski Duvani, IGH…fantastična navlakuša…ali funkcionira….mali u euforiji, izvlače opet novce iz čarape, dižu margine, osmjeh na licu i miš u desnici (osim ljevacima)….idila u zemlji hrvata…loto 40 milja, rast na burzi, Nevenka u svuim vjestima…kruha i igara….da se zaboravi gdje smo i kamo idemo…ali naravno to je samo moje mišljenje i može biti da nisam u pravu….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Budi nam se tržište dionica iz tvrdog sna


Budi nam se tržište dionica iz tvrdog sna

danas vrlo živo TK.
a i vani je sunčano. [wink]

Solidan promet i uzlet u prvom satu trgovanja,samo da potraje i narednim danima.

držimo fige

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

¸Kada ide vlakić na LKPC tu sam još nešto u minusu pa da i to ispravim o onda sve ok. [thumbsup]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Izlazite trejderi ,plakat će te poslije!!!
Nevjerovatno koji vrše pritisak na ask al neće dugo [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

KONAČNO POREZ NA KAPITALNU DOBIT 12 %

Sad konačno većina će moć to platit, barem ako gledamo današnji dan na građevincima, a sutra tko zna

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close