Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm, na KOEI 499 komada na prodaji po 1200. Da se taj odluci istresti po bidu ode cijena ispod 1175 [smiley8]. Usput ode nam Crobex 0,97% u minus [smiley3]


Hm, na KOEI 499 komada na prodaji po 1200. Da se taj odluci istresti po bidu ode cijena ispod 1175 [smiley8].

Kolega, mislio sam da vam to paše:
28.05.2007. 14:57:


Ne bih se uopce bunio da se spusti do 1000 kn recimo. Imam lovu spremnu za taj slucaj [smiley2]

[smiley11]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


aj magix ne pricaj gluposti i ne plasi bez razloga ljude, zasto siris paniku?? bit ce iovako prilike za povoljnu kupnjua!!!

kolega mora da ste jeli omlet s “gljivama” preko vikenda jer su vam se malo postovi pomješali (ili kako bi kolega rekao “više duhana stavljajte”).

koliko sam je uspio skužiti više njih je mene bombardiralo super pametnim izjavama i širilo paniku. niti malo sarkazma jutros nije uspjelo proći

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....

Ako će se ovi događaji i odraziti na dionice onda prvenstveno na bivše pif-ove iz kuponske privatizacije.

Čini mi se da trenutno korekcija trese sve osim Đure i Belja…….dva stara druga………….[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Samo 7 dionica u plusu[smiley9]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Dobro nije sve baš tako crno, evo JTMN je skočio 15,30%.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Dobro nije sve baš tako crno, evo JTMN je skočio 15,30%.

…je, uz promet malo više od 20 kuna…hehe…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........



Hm, na KOEI 499 komada na prodaji po 1200. Da se taj odluci istresti po bidu ode cijena ispod 1175 [smiley8].

Kolega, mislio sam da vam to paše:
28.05.2007. 14:57:

Alien:

Ne bih se uopce bunio da se spusti do 1000 kn recimo. Imam lovu spremnu za taj slucaj [smiley2]

[smiley11]
[/quote]

Ko je rekao da mi ne pase? [smiley2] Bas gledam razvoj situacije pa si mislim da maznem malo KOEI

Čini mi se po prometima da paničari malo prodaju , čak da se pomalo već vraća.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Tko se vraća kolega Pli? Zar ne vidite da je crobex u minusu 1,46%?

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Tko se vraća kolega Pli? Zar ne vidite da je crobex u minusu 1,46%?

Kod mene piše -0,62%..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close