Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zelenilo fondova..otkriva portfelje.

http://www.vecernji.hr/biznis/novi-zakon-udar-je-neovisnost-hanfe-clanak-371399
Apsurd nadzora financijaša nad vlastitom industrijom jednak je zamjeni ovčara vukovima koji bi trebali čuvati stado

Scrapman

Pa, otkrijte im portfelje…………….. tako ćete najlakše prepoznati SUKOB INTERESA !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.business.hr/ulaganja/sto-short-selling-donosi-domacim-ulagacima-108155

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Odlično zse će postat igraonica 😀 Prije koji mjesec smo slušali kako sa zse treba izbaciti špekulante i da se dionicama trži samo na osnovu fundamenata. Meni ovo izgleda kao odlična stvar za fondove

Da, short selling je stvoren za ovako smeće od burze kao što je naša, samo nam je još to trebalo!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Da, short selling je stvoren za ovako smeće od burze kao što je naša, samo nam je još to trebalo!

Short selling imamo na našoj burzi već godinama, ali samo za odabranu skupinu.

Sada ćemo barem svi znati kada se ekipa dogovori da ruši neku dionicu …

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

bit će šort-skvizova…Ojha!! [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Pa mogli bi se i mi dogovoriti i porušiti neku nelikvidnu za 100% 🙂

vidim neke dionice blistaju kao da je crobex 22oo-23oo bodića

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Vidim, današnji dan je kao stvoren za iskrcavanje iz dionica…više mi izgleda da je to sve namjerno nego slučajno.
[undecid]

Puno toga dugujem svojim roditeljima, pogotovo mami i tati

Sve skupa bi se moglo reći da short na ZSE traje više od godinu dana.U razgovoru sa kolegama iz Bjelovara,Zadra,Petrinje……povlačenje kapitala sa debelim minusom sa ZSE i odlazak van.Pa to i je poanta EU,bježarija van.Šta će i ko ostati na ZSE,gdje te vozaju samo tako,koliko je malih ulagača koje osobno poznam -odustalo.Firme za koje se zna da drže jači igrači stoje,a dokle će i one.Sve skupa namjerno smišljeno urušavanje ZSE uz pomoć Hanfe i moćnika zbog poklanjanja Hrvatskih firmi stranom kapitalu,uz svestranu pomoć naših burekđija.Shebaše nas fondovi više nego rat,i oduzeli nam i imovine, a i mirovine.Dobrodošli u EU-blitz -krieg.

peyo

Da li itko tko se bavi našim poslom ili profić ili hobi igrač može navesti jedan primjer ,bilo koje dionice koja nije pala minimum 50 posto od najniže cijene ikada,i da li ste svjesni ovog pitanja,odnosno šta to pitanje i odgovor znači i za ulagače,male i velike,za sve građane države Hrvatske i za samu Lijepu moju Hrvatsku?Mi ni ne znamo za ništa drugo osim za KRIZU I TO OD 1991 GODINE.PA ŠTA SU NAM NOVO REKLI’???????

peyo

New Report

Close