Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Novac je bitan zato jer daje slobodu,zato da možeš šefa poslati u onu stvar kad ti prekipi,steći financijsku neovisnost.I svom djetetu pružiti najbolje obrazovanje i lječnika, ako ne daj bože bude potrebno.
To je sreća koja se novcem dobiva,mercedesi,jahte,zavidni susjedi i ostalo je potpuno nebitno.

"Only dead fish swim with the stream"

@ bugs i sveps

donekle ste u pravu obojica… ali nismo mi na ovoj temi da bi filozofirali nego da zaradimo,
život svi mi koji smo ovdje imamo, novac više-manje. Zato smo tu da ga investiramo i oplodimo. [cool]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

ovo postaje previše smiješno s adrisom i ernt i dizanjem crobia

pepe7


ovo postaje previše smiješno s adrisom i ernt i dizanjem crobia

Sve je to dio uhodane sheme, održavanje prividnog stanja i lažne nade.

Treba ovo iskoristit za častan uzmak, dok se još koliko toliko strane burze drže u plusu. Kad krenu uskoro značajniji minusi bit će ko živ ko mrtav.

never surrender

mudre riječi, gospon pero

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Neznam zašto ste toliko nezadovoljni stanjem na burzi….kako pišu kolege tu je para samo je treba znati uzeti
npr,kupite dionicu Belja prodate po 330kn,CROS prodate po 11000kn,KSST prodate po 7000kn….nastavi niz…
MOŽE LI BOLJE?????????

Jedna zanimljiva opaska: Kako to da je crobex danas na svojoj najvišoj vrijednosti u zadnjih 10 dana, a 95 posto dionica je na nižim vrijednostima nego su bile prije 10 dana?

Jel tko primjetio da mu je portfelj narastao unazad 10 dana? Ja nisam, iako mi portfelj nije nešta reprezentativan.

Slutim odgovor: pumpa se nekolicina određenih dionica, dok se iz ostalih iskrcava uzduž i poprijeko.

No vidjet ćemo na šta će to sve skupa ličit kad pukne ova balončina na europsko-američkim indeksima pa nastupi kod njih korekcija od 10-15 posto. Hoće li onda rezat vrijednosti pogodnim dionicama??

never surrender

peromadjar

kada po tvom proračunu "puca balon" (vremenski naravno) ?


Jedna zanimljiva opaska: Kako to da je crobex danas na svojoj najvišoj vrijednosti u zadnjih 10 dana, a 95 posto dionica je na nižim vrijednostima nego su bile prije 10 dana?

Jel tko primjetio da mu je portfelj narastao unazad 10 dana? Ja nisam, iako mi portfelj nije nešta reprezentativan.

Slutim odgovor: pumpa se nekolicina određenih dionica, dok se iz ostalih iskrcava uzduž i poprijeko.

No vidjet ćemo na šta će to sve skupa ličit kad pukne ova balončina na europsko-američkim indeksima pa nastupi kod njih korekcija od 10-15 posto. Hoće li onda rezat vrijednosti pogodnim dionicama??


mudre riječi, gospon pero

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@buda

Koliko mi se čini, počinje pucat upravo danas, a moglo bi trajat mjesec-dva.

never surrender

pero dobro se sjecam da si isto pricao i u 9mj pa kad si se nakrcao okrenuo si ploću ,ponavlja li se scenarij?

BTW Baš sam pogledao sada zbog ovog tvog pitanja, trenutno portfelj u odnosu na 01.01.2012 +3.49% neznam tak da nije sve tak crno kak pričaš (btw u tom portfelju nema adrs,ht,ernt).

...

Rohatinski iz bankovnog sustava povlači oko 3,1 milijardu kuna
http://www.poslovni.hr/vijesti/rohatinski-obveznu-pricuvu-povecao-na-15-posto-195607.aspx

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close