Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas pad,očekivano..previše smo "rasli" zadnjih tjedana,kao uostalom i većina burzi u EU [lol] [tongue]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Najgore je sada onima na Ingri koji ne znaju hoće li stići povući naloge prije cunamija…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Najgore je sada onima na Ingri koji ne znaju hoće li stići povući naloge prije cunamija…

a Igoru, mnogi su mu zamjerali što se dao u svijet mode, a da nije ovdje bi odnio gaće na štapu [lol]

jeli to na ingir krenulo šortanje !?

mi smo ipak zemlja slučaj

……koma je…ali, ja se nekako nadam – da će burza krenuti pozitivnim smjerom….ne znam…
to bi bilo u redu nakon svega….pa zar nije dosta 4 godin pakla???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


……koma je…ali, ja se nekako nadam – da će burza krenuti pozitivnim smjerom….ne znam…
to bi bilo u redu nakon svega….pa zar nije dosta 4 godin pakla???

Pakao ima devet krugova?



……koma je…ali, ja se nekako nadam – da će burza krenuti pozitivnim smjerom….ne znam…
to bi bilo u redu nakon svega….pa zar nije dosta 4 godin pakla???

Pakao ima devet krugova?
[/quote]
I vječnu vatru…tamo bi se trebalo spojiti i tako riješiti problem grijanja u Hvratskoj…siguran sam da tamo ima naših…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

mi smo pozitiva, vučemo EU zab sobom a ne ovi nemci

http://www.politikaplus.com/novost/50037/Medunarodna-organizacija-rada-Njemacka-temeljni-uzrok-krize-u-eurozoni




……koma je…ali, ja se nekako nadam – da će burza krenuti pozitivnim smjerom….ne znam…
to bi bilo u redu nakon svega….pa zar nije dosta 4 godin pakla???

Pakao ima devet krugova?
[/quote]
I vječnu vatru…tamo bi se trebalo spojiti i tako riješiti problem grijanja u Hvratskoj…siguran sam da tamo ima naših…
[/quote]

– u raju je dobro, ali u paklu je ekipa.

– I love this game.
Pozdrav !

Kreditni rejting izgubljen – već smo smeće?
Uoči dolaska predstavnika triju najvažnijih bonitetnih agencija u Zagreb radi procjene kreditne sposobnosti Hrvatske međunarodni financijeri već su hrvatske vrijednosne papire svrstali u kategoriju bezvrijednih. Vlada će sad još teže uvjeriti rejtinške agencije da država može plaćati dugove i pokrenuti gospodarski rast

Za međunarodne financijaše, hrvatski vrijednosni papiri već su “smeće”, odnosno “junk”, kako se to kaže u financijskim krugovima.

Prinosi po hrvatskim dugoročnim obveznicama, naime, prošloga su tjedna bili lošiji od prinosa na rumunjske obveznice. A Rumunjska je već dugo u “junku”.

Kako nam je to potvrdio jedan bankovni analitičar, premija na rizik u slučaju Hrvatske već sada je prešla 550 baznih bodova, što znači da se vrijednost hrvatskih obveznica percipira kao da nam je kreditni rejting spušten za jedan ili čak dva stupnja.

Hrvatska premija rizika povećala se proteklih tjedana najviše u odnosu na sve druge zemlje u regiji, dodaje isti sugovornik.

Drugim riječima, Hrvatska je na tržištu već izgubila kreditni rejting.
Vaš link

[bye] [bye] [bye]
Na ovo se stvarno nema više što dodati.

Puno toga dugujem svojim roditeljima, pogotovo mami i tati

ma sve obveznice su općenito smeće,

ne samo naše nego cijelog svijeta, koje MMF i tobože Banke daju kao da je to nešto vrijedno?? zbog čega je obveznica vrijedna? dionice, novac, pa to je samo papir kojem su ljudi dali tobože neku vrijednost, zlato? pa to je samo metal, ok kažu plemeniti, al koja mu je vrijednost, i zašto baš ta i ta, zato jer je to kao zakon ponude i potražnje? ma da, pa sve te zakone se lako manipulira,,

jedina prava vrijednost je život, sve drugo je bezvrijedno, ekonomisti kažu "Vrijeme je Novac",, al mislim da se debelo varaju,, VRIJEME JE ŽIVOT,,,, nemaju oni tog novca koji će im vratiti vrijeme, badava im sam novac sa 50-60 godina, kad neće noći raditi stvari koje su mogli sa 20tak godina,, zato uživajte u pravoj vrijednosti, a oni neka se bore za svoja SMEĆA,


ma sve obveznice su općenito smeće,

ne samo naše nego cijelog svijeta, koje MMF i tobože Banke daju kao da je to nešto vrijedno?? zbog čega je obveznica vrijedna? dionice, novac, pa to je samo papir kojem su ljudi dali tobože neku vrijednost, zlato? pa to je samo metal, ok kažu plemeniti, al koja mu je vrijednost, i zašto baš ta i ta, zato jer je to kao zakon ponude i potražnje? ma da, pa sve te zakone se lako manipulira,,

jedina prava vrijednost je život, sve drugo je bezvrijedno, ekonomisti kažu "Vrijeme je Novac",, al mislim da se debelo varaju,, VRIJEME JE ŽIVOT,,,, nemaju oni tog novca koji će im vratiti vrijeme, badava im sam novac sa 50-60 godina, kad neće noći raditi stvari koje su mogli sa 20tak godina,, zato uživajte u pravoj vrijednosti, a oni neka se bore za svoja SMEĆA,

:-))) auuu filozofije. Realnost je nešto sasvim drugo. U pravoj vrijednosti koja se zove ŽIVOT ipak je nešto lakše uživati ako imaš ovu …nepravu vrijednost koju zoveš novcem :-))). Vjerujem da će se svi koji jedva spajaju kraj s kraje složiti z menom.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close