Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


NEEEE prodajte sve dionice, slijedi nam katastrofa bježi, bježi čuvaj glavu

Pa nije isključeno. Reži i biježi je stara poslovica za ovakve fluidne situacije. A i -0.74 u ovom trenutku nije baš obečavajući.


NEEEE prodajte sve dionice, slijedi nam katastrofa bježi, bježi čuvaj glavu

kolega vaš je optimizam zabrinjavajući…

Ostojine dionice su izgleda glavni gubitnici. Ostale dionice i ako su u minusu to je uglavnom mali minus. Ali sve što je u vezi s Ostojom tone u provaliju. Da nije on glavni cilj akcije?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Mislim da neće,ali da bi moglo biti malo problema oko dionica koje su se privatizirale na pomalo čudan način…to da..
Bio bi ti zahvalan da mi kažeš koje su to dionice!


NEEEE prodajte sve dionice, slijedi nam katastrofa bježi, bježi čuvaj glavu

Da,da rvacki ponedjeljak….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Čujem da je netko jučer pljuvao one koji su upozoravali na današnje jutro. [smiley1]

No respect


kolega vaš je optimizam zabrinjavajući…

ja se ne brinem, čitao sam u cosmopolitanu da je to glavni uzrok bora. kolega da sam na vašem mjestu zabrinuo bi se jer informacije koje objavljujete u postovima imaju sve odlike koje traže gospoda istražitelji…

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....

aj magix ne pricaj gluposti i ne plasi bez razloga ljude, zasto siris paniku?? bit ce iovako prilike za povoljnu kupnjua!!!


Ostojine dionice su izgleda glavni gubitnici. Ostale dionice i ako su u
minusu to je uglavnom mali minus. Ali sve što je u vezi s Ostojom tone
u provaliju. Da nije on glavni cilj akcije?

Ako je percepcija ulagača takva, onda valjda ima nekaj u tome.
Kod ostalih dionica sve je sasvim normalno.
Istina, ukupni promet mi se čini nešto manji ali to ne mora ništa značiti do kraja dana.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Kolega magix, nešto za vas:

Svjetske burze uglavnom optimistično

Na azijskim burzama rastu indeksi zahvaljući rastu cijena metala i slabljenju jena; na Wall Streetu rast zahvaljujući smanjenju prinosa po državnim obveznicama i rastu cijene nafte, dok u Europi jačaju dionice kemijskih kompanija
Azijske dionice rastu već treći burzovni dan zaredom, zahvaljujući rastu cijena metala i sirove nafte te slabljenju jena u odnosu na dolar. Japanski indeks Nikkei 225 porastao je po zatvaranju oko 1 posto, a hongkonški Hang Seng 2,21 posto, dok je kineski CSI 300 skočio 3,01 posto.
Spuštanje prinosa po državnim obveznicama i skok cijene nafte, potaklo je prošlog tjedna i ulagače na Wall Streetu. Tehnološki indeks Nasdaq zaključen je pritom u petak sa 1,05 posto porasta; industrijski Dow Jones je ojačao 0,63 posto, a Standard & Poor’s 500 za 0,65 posto.
Na europskim burzama je danas po otvaranju londonski indeks FTSE 100 bilježio lagani pad od 0,03 posto, dok je frankfurtski DAX ojačao 0,41 posto. Porastao je i francuski CAC 40, za blagih 0,05 posto. Na europskim burzama zabilježen je značajan rast dionica kemijskih kompanija, nakon nekoliko što najavljenih, što špekuliranih akvizicija u tom sektoru.

Vaš link


ja se ne brinem, čitao sam u cosmopolitanu da je to glavni uzrok bora. kolega da sam na vašem mjestu zabrinuo bi se jer informacije koje objavljujete u postovima imaju sve odlike koje traže gospoda istražitelji…

Vrlo zanimljivo razmišljanje magix, ima ih podosta takvih na forumu.

nightrider:

Ostojine dionice su izgleda glavni gubitnici. Ostale dionice i ako su u
minusu to je uglavnom mali minus. Ali sve što je u vezi s Ostojom tone
u provaliju. Da nije on glavni cilj akcije?

Ako je percepcija ulagača takva, onda valjda ima nekaj u tome.
Kod ostalih dionica sve je sasvim normalno.
Istina, ukupni promet mi se čini nešto manji ali to ne mora ništa značiti do kraja dana.

Na SNHO ima samo četiri kupnje.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

New Report

Close