Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hoće ulagat će se u dionice,strani fondovi imaju namjeru ali prije toga treba Crobex još prizemljiti jer zašto ne bi kupovali jeftinije…što EU odluči naši će to poslušno sprovesti…
SRETNO U EU

gdje je EUforija? gdje je spektakularan rast crobexa kojije obećao kolega mislav????
ajde ljudi kupujte, treba mi kešššššššššššš

"sto EU odluci nasi ce to poslusno sprovesti"

ako mislimo logicno i normalno,onda se sa nama ne moze manipulirati.Uvjek neko nesto pokusava ako se to dozvoli,onda ce te oni uspjeti sa svojim namjerama i doci ce do cilja sto su zamislili.Ako se kaze NE i stane iza toga jer je to normalno i pravilno,onda se nemoramo nicega bojati,jer znamo da smo normalno postupili.

Granica mora postojati tako i za EU,ali treba biti mudar i pametan i izvuci se iz svega sto nije u interesu hrvatske drzave.

tako je svugdje,npr.kazem iz mog primjera jer radim u njemackoj sa njemcima.
Ako sam ja u pravu i postupila sam po zakonu kako sljedi,onda se nikoga ne bojim.Samo cekam da mi ko dode da ga sprasim.

I jos nesto morate znati.Hrvati u evropi su jako marljiv narod a isto tako se nedaju da ih neko gazi i pokusavaju se uvjek dokazati dalje da smo mi isto tako pametan,vrijedan i ponosan narod kao i ti njemci oli ti ga francuzi.

o, evo i umjetnog dizanja crobexa s par dionica skinutih s prodaje ADRS-P, KRAS, ATPL…čak je i 11,4 mil.kuna prometa obveznicama dodano u dionički promet da izgleda više [lol] [bye]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


"Svih 9 analitičara brokerskih tvrtki, koji su sudjelovali u anketi Hine, danas očekuje rast Crobexa."

A crobex opet u minus uz mizeran promet. Toliko o analitičarima. Stvarno čovjeku dođe da ulaže kod takbih brokera i da ga takvi savjetuju…

Izgleda da ovdje puno ljudi hoće van šta prije, a ući u dionice ne želi nitko.


Smitite se kolega,Crobex je već u lijepom plusu.
Dakako i zbog povijesnog referenduma.
Pozdrav



Referendum kako god završio neće utjecati na cijenu dionica jer je prognoza negativnog BDP-a, ja trenutno vidim samo jednu ili dvije dionice gdje bi se moglo zaraditi u nekom kraćem periodu, ali i to je upitno. Ako referendum bude bio negativan zaronit ćemo 100 bodova, a ko bude pozitivan podići ćemo se 5 bodova s Ht-om i ADRS-om, uz likvidnosz od 7 milja.

Dobar! [thumbsup]


Gdje mi je bila pamet kad sam prvi put kupio dionicu, sada mi ide izvrsno:
Crobex 1729,87 +5,04 0,29%
Promet: 2.149.608,16 HRK

Ludilo
[lol] [lol] [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Jad i bijeda od burze….ako ni danas, dan nakon referenduma o ulasku u EU nema motivacije ni snage za rast, onda ne znam kad će ZSE porasti? Najavljivali su eurofili za danas spektakularan rast, a kad ono ćorak da ne može biti veći.
Ovu burzu treba ugasiti….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

crobex na -0,23%!!!!
nevjerojatno! idemo od lošega prema još goremu! [embarass]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Meni samo nije jasno da netko još ima nekakva pozitivna očekivanja od ovakve burze.
Pa valjda se pokazalo X puta u praksi da je sve to uglavnom dead end.
Eventualno kad konačno zaživi taj jadni short selling mozda krene takva-kakva dinamika trgovanja……
a onda kom opanci, kom obojci….. [lol]

A možda početi primjenjivati taktiku da se baci pogled na portfelj jednom mjesečno?!
Ili tek negdje oko Uskrsa pa šta bude bude?

who dares, wins

ufff, planirao sam danas rasprodati portfelj s plusom, ali nitko ne kupuje, štoviše svi se pokušavaju iskrcati (koliko se to može s ovakvom nikakvom kupnjom) iako su dionice u minusu

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

New Report

Close