Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kladim se, da će rast biti spektakularan.


kladim se, da će rast biti spektakularan.

to bi bilo odlično! ja ću onda sutra rasprodati cijeli portfelj, zato brzo danas prebaci keš da možeš sutra od mene kupovati [thumbsup]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

http://www.poslovni.hr/vijesti/daily-mail-nije-ni-cudo-da-bill-gates-dovodi-svoje-kompice-u-hrvatsku-195222.aspx


kladim se, da će rast biti spektakularan.

samo ti kupuj, sutra sam na prodaji s cijelim portfeljem pa me usreći [cool]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!


kladim se, da će rast biti spektakularan.

samo ti kupuj, sutra sam na prodaji s cijelim portfeljem pa me usreći [cool]
[/quote]

Školski primjer kako se ne investira, barem po momo mišljenju

BTW Čestitam građaniam HR na pametnoj odluci, no ne mislim da će to sutra previše utjecati na burzu (NE bi puno jače utjecalo negativno, nego što će DA utjecati pozitivno)

...

Što se tiče (ras)prodaje dijela ili cijeloj portfelja, mišljenja sam da je to trebalo napraviti već tijekom cijelog proteklog tjedna, kad god se ukazala prilika, jer će sutra (eventualno) nastati "usko grlo" ako se stvarno nadje dovoljno naivaca spremnih da mahnito kupuju…dakle, prodavača sigurno neće nedostajati…… [smiley]

kolega valsim, ja se također danas bilježim da od mene otkupite cijeli portfelj obzirom da sam euroskeptik pa ću sve rasprodati, a kako ste vi euljubac ne sumnjam da ćete to sa zadovoljstovm učiniti jer od danas počinje teći med i mlijeko za takve kao vi, zar ne? [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Ja očekujem danas rast, ali ne temeljen na nekom zdravom temelju, nego umjetni, kao pokazatelj da će biti bolje…
Tijekom dana do 1,5%, a na kraju O,8%. Naravno imho, JA NEĆU NITI KUPOVATI NITI PRODAVATI.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Associated Press napominje pak kako je na referendum u Hrvatskoj izašlo najmanje građana u ijednoj od EU zemalja – u Mađarskoj ih je izašlo 46 posto, dok ih se na Malti odazvalo čak 90 posto.

net.hr

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Mislim da će ovo biti zanimljivo forumašima koji vole predviđanja / natjecanja u vezi dionica.

Još su samo 2 dana preostala za prijavu za NAJ portfelj 2012. na MojeDionice.com. http://www.mojedionice.com/portfelj/NajPortfelj.aspx (Link za prijavu). Za one koji ne znaju – treba odabrati 3-6 likvidnijih dionica za koje mislite da će imati najbolji prinos u 2012.

Najuspješnije natjecatelje očekuju pokloni (do sada: netbook, blackberry, digitalni fotoaparat, knjige…)

MojeDionice.com - stock screener, fundamentalna analiza, vođenje portfelja...

"Svih 9 analitičara brokerskih tvrtki, koji su sudjelovali u anketi Hine, danas očekuje rast Crobexa."

A crobex opet u minus uz mizeran promet. Toliko o analitičarima. Stvarno čovjeku dođe da ulaže kod takbih brokera i da ga takvi savjetuju…

Izgleda da ovdje puno ljudi hoće van šta prije, a ući u dionice ne želi nitko.

never surrender

ovaj pad danas i mizeran promet jasno pokazuje što ulagači misle o ulasku EU. ne kupuju čak ni oni koji su su mjesec dana ovdje kleli u EU i pisali stotine pamfleta za ulazak u EU….

New Report

Close