Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sitnim skidanjima prodaje na ADRS-P, ERNT, ZABA – crobex je dignut skoro +0,6%!
valjda se pokušava umjetno stvoriti pozitivna atmosfera prije nedjelje kad se glasa u ulasku naše domovine u EU-roslaviju?!? [bye]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

Povratak na burzu???
Hoće li ovaj povratnik donijeti odljev kapitala iz dionica tipa LKRI; ingra, belje, DDJH???Vaš link

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



NE u EU.

– zbog svega toga NE u EU.

http://www.novilist.hr/Komentari/Kolumne/Komentar-Sanje-Modric/Djevojcica

kolegice, zar želite ovom napaćenom narodu da i dalje ovakvi kroje sudbinu?
[lol]
[/quote]
Ne, bolje ovakvi …
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Dobre vijesti za milion i nešto ljudi
http://www.index.hr/vijesti/clanak/mrsic-za-index-otkrio-dobru-vijest-od-ozujka-stizu-vise-mirovine/593986.aspx


Dobre vijesti za milion i nešto ljudi
http://www.index.hr/vijesti/clanak/mrsic-za-index-otkrio-dobru-vijest-od-ozujka-stizu-vise-mirovine/593986.aspx

NE za EU.

– to vam je plačeni EPP.
– sve s ciljem kako bi im penzići glasali za to blagostanje zvano EU.

– na žalost mirovine mogu rasti samo proporcionalno kako raste dug.
– ako ova zemlja želi ići naprijed penzije moraju dolje najmanje 20%.
– znam kako se to mnogima ne sviđa, ali to je jednostavno tako.
– kada ojača naša ekonomija tada mogu i vaše mirovine gore a sada je to samo dug na dug.

– I love this game.
Pozdrav !



Dobre vijesti za milion i nešto ljudi
http://www.index.hr/vijesti/clanak/mrsic-za-index-otkrio-dobru-vijest-od-ozujka-stizu-vise-mirovine/593986.aspx

NE za EU.

– to vam je plačeni EPP.
– sve s ciljem kako bi im penzići glasali za to blagostanje zvano EU.

– na žalost mirovine mogu rasti samo proporcionalno kako raste dug.
– ako ova zemlja želi ići naprijed penzije moraju dolje najmanje 20%.
– znam kako se to mnogima ne sviđa, ali to je jednostavno tako.
– kada ojača naša ekonomija tada mogu i vaše mirovine gore a sada je to samo dug na dug.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

ovi "manekeni " od ministara (prijašnja garnitura -"dugoprstići") mogu sasvim lako skinuti tih 20% ali je največi problem imaju li oni znanja kako ojačati ekonomiju i koliko im vremena treba za to.to je bit i cilj ali imaju li snage to i napraviti.

Vidi se da je naše tržište gladno dobrih tj. ikakvih poslovnih vijesti…i ovaj tobože interes Rusa za janaf i istraživanje plina i nafte…ma to jednostavno ne ide tako….oni možda i hoće udio u janafu zbog transporta i distribucije, ali janaf nikako ne može biti partner u istraživanju u HRV…ondosno može samo fiktivno , na papiru da dobiju pravnu osobu preko koje bi se javljali na natječaje…a zna se da Rusi ne biraju sredstva da dođu do cilja…sa Inom valjda ne žele zbog bezobraznih mađara, pa je ovo netko prokljuvio…iako mislim da će na kraju od svega za Hrvatsku i janf biti banana, možda bi na krilima euforije dioničari janafa mogli dobro zaraditi…
i sad recite da Ivka opet nije bila u pravu sa janafom…možete ju voljeti ili ne, ali morate priznati da ima nos [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Pitanje za kolege:
Što mislite, što se može očekivati nakon (vjerojatnog) NE na referendumu?

-Kuna naspram ostalim valutama

-tržište kapitala

Hvala [huh]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

vorax
nakon NE očekujem da se crobex zatuće na 0 bodova

vatreni1
očito rusima ne igra toliko referendum za Eu, možda bi bilo bolje da uđemo u SSSR ipak smo bliži njima mentalitetom a imamo i praksu socijalizma komunizma od cca 45 godina

Postanite Eu-robovi

"Drugim riječima, na snagu ponovno stupa članak 81. Zakona o mirovinama prema kojem se mirovine usklađuju sa stopom rasta prosječne plaće svih zaposlenih u Hrvatskoj.
"

kako plaće padaju…još će dobiti i manje…..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

kakvo je ovo zakucavanje jedinicama? Zanima me vaše mišljenje što je realno za očekivati nakon referenduma.
Valjda svi ovdje pokušavamo zaraditi.
Imam poveću količinu cash-a raspoređeng na računu namijenjen za amo reć,štednju. –> pitanje o tečaju.
kako će TK reagirati? —-> pitanje dionice.

[undecid]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


kakvo je ovo zakucavanje jedinicama? Zanima me vaše mišljenje što je realno za očekivati nakon referenduma.
Valjda svi ovdje pokušavamo zaraditi.
Imam poveću količinu cash-a raspoređeng na računu namijenjen za amo reć,štednju. –> pitanje o tečaju.
kako će TK reagirati? —-> pitanje dionice.

[undecid]

po meni se neće dogoditi ništa posebno, izglasali mi ZA ilI PROTIV…moguća je jednodnevna reakcija burze manjim rastom ili padom i to je to
za naše gospodarstvo nije toliko bitan ulazak ili neulazak nego novi državni proračun, smanjenje deficita, mjere štednje, razvojni i investicijski planovi itd. jer sve to će direktno utjecati na naše firme, zapošljavanje, proizvodnju itd.
EU nama neće i ne može riješiti ništa! stara je izreka, pomogni si sam pa će ti i Bog pomoći…ili: uzdaj se u se i u svoje kljuse

New Report

Close