Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolege,

prelistavajući jutros novine nemalo sam se iznenadio s naslovom jednih :

" Vlada razmišlja o obustavi uplata u drugi mirovinski stup "

Poštovana gospodo iz kukuriku koalicije, draga pozicijo,

duboko svijestan trenutka u kojem se nalazimo, odnosno situacije s kojom se vi trebate nositi ipak vam savjetujem da imate razne instrumente za rješavanje deficita, a ovaj je definitivno NAJGORI.

Sve što ima i natruhe RAZVOJA nesmijete zagušiti, opteretiti i ugroziti, već potaknuti i ohrabriti.

Oporezujte gospodo nerad,preskupu državu, neracionalnu državnu i privatnu potrošnju, štednju, pa čak i dividendu, ali nemojte UGROZITI investicije i razvoj.
Ne ugrožavajte tržište kapitala, već ga nizom mjera ojačajte, jer će vam se to dugoročno isplatiti.
To je kriva mjera i krivi signal.

kolege,

samo još jedan dodatak u poruci Vladi:

gospodo imajte na umu da je privatni sektor izgubio sto tisuća radnih mjesta.
Proporcionalno toliko treba participirati država, ni manje ni više.
Naravno, osigurajte tim ljudima otpremnine i uputite ih ravno u privatni sektor.
NE ZABORAVITE:
Privatni sektor određuje veličinu državnog, a ne obrnuto.
P.S.
Da podsjetim, ne ugrožavajte investicije i razvoj

Na ZSE se uvijek nađe razloga za pesimizam.
Vidim da su mediji isprali mozak ulagačima. [undecid]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

NE u EU.

– kako se približujemo EU-u tako pada Crobex, pada promet.
– ali i tu nas obmanjuju,
– meni piše na gledalici 30 milijuna kuna prometa, a ja ne vidim ni 3 milijuna realnog prometa.
– kada oduzmem INU + HT pa prometa vam tu skoro pa nema.
– i još će nam uvaliti porez na dividendu.
– zašto mi ova država ne omogući pravičnu prodaju dividendnih dionica prije nego me oporeze za iste ????

– zbog svega toga NE u EU.

– I love this game.
Pozdrav !

http://www.politikaplus.com/novost/49510/delo-prodaju-mercatora-agrokoru-tesko-bi-opravdala-bilo-koja-vlada-

– zašto mi ova država ne omogući pravičnu prodaju dividendnih dionica prije nego me oporeze za iste ????

a šta bi država trebala napraviti da ti ovo omogući?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


kolege,

prelistavajući jutros novine nemalo sam se iznenadio s naslovom jednih :

" Vlada razmišlja o obustavi uplata u drugi mirovinski stup "

Poštovana gospodo iz kukuriku koalicije, draga pozicijo,

duboko svijestan trenutka u kojem se nalazimo, odnosno situacije s kojom se vi trebate nositi ipak vam savjetujem da imate razne instrumente za rješavanje deficita, a ovaj je definitivno NAJGORI.

Sve što ima i natruhe RAZVOJA nesmijete zagušiti, opteretiti i ugroziti, već potaknuti i ohrabriti.

Oporezujte gospodo nerad,preskupu državu, neracionalnu državnu i privatnu potrošnju, štednju, pa čak i dividendu, ali nemojte UGROZITI investicije i razvoj.
Ne ugrožavajte tržište kapitala, već ga nizom mjera ojačajte, jer će vam se to dugoročno isplatiti.
To je kriva mjera i krivi signal.

http://www.seebiz.eu/ministarstvo-rada-vlada-ne-razmislja-o-obustavi-uplata-u-ii-mirovinski-stup/ar-23739/

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

…Ah, da….koliko je Crobex danas….. u stvari….briga me…uopće me ne zanima prije
referenduma….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://danas.net.hr/hrvatska/ddobric/page/2012/01/14/0016006.html

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Od svih burzi u okolici i šire po Europi, jedino padaju naša, beogradska i ljubljanska.
I to padaju gotovo konstantno.
I to padaju bez naznaka za rast.
Ne mogu više to gledati.
[cry]

Puno toga dugujem svojim roditeljima, pogotovo mami i tati

Neki nikako da shvate da je situacija iznimno teška…pustimo podatke o 200 kila skijaša i 127 naših na kruzeru tj. potonuzeru. klima je takva da raja ili nema ili čuva pare sa 4 kobre. Dotok svježeg novca je u kapima, kako malim atako i velikima, a realno mislim da nas takvo razdoblje očekuje još najmanje godinu dvije. A i onda se neće otvoriti u 2 dana. I mislim da treba proći doooosta vrem,ena da ulagači postanu opet laki na obaraču. Zatu u ovakvim vremenima ako stvarno nemate perja za razbacivanje, bolje novac čuvajte da ne bi bilo kuke lele jadan/jadna ti sam…
Osim naravno ako niste Ivana…ona bi zaradila i da meteor padne na Zemlju…u dsvim ostalim slučajevima oprezno…
I naravno to je IMHO i ne trebate me poslušat, svatko po svom…i naravno nije poziv na bla, bla, truć, trkelj…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


NE u EU.

– zbog svega toga NE u EU.

http://www.novilist.hr/Komentari/Kolumne/Komentar-Sanje-Modric/Djevojcica

kolegice, zar želite ovom napaćenom narodu da i dalje ovakvi kroje sudbinu?
[lol]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

New Report

Close