Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro ljubica, jesi ti stvarno tak blesava? Ako se društvo zove Allianz ZB d.o.o., tko bi mogao bit vlasnik 51% ako je Zaba (ZB – drugi po redu dio u imenu društva) vlasnik 49%? Jel možda Allianz?

James, što stoji na putu šireg ulaganja na ZSE….mislim, normalno u skoro sve dionice proporcionalno…?
Što bi tebe, ko brokera, motiviralo na kupnju građevinara ili brodara…tak da znam kakva je budućnost-siva ,crna,tamnocrna-…?
Jer, Atpl ili Ulpl i JDPLće sigurno imati pozitivno poslovanja, a svi građevinari , Ingre i DLKV .. i kreću prema novim investicijama / prihodima/..dio njih- poput Vdkt-i Tehnike i Hdel nisu nikad bili bez dobiti….istina, sa nešto manjim prihodima…
Pa ,ipak, oštro ste ih srezali u portfeljima i nagazili / čitaj: upropastili izbacivanjem iz trgovine/…
Ako još nemaš predodžbu kad bi ih počeo kupovati…..reci, da li se što zbiva oko
otvaranja neke banke koja će ih pratiti u investicijama…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ja nisam broker.

Što se tiče otvaranja banke koja će pratiti dionice, to je pri kraju procesa.
Čekaju se još neke dozvole od ZAMP-a, Fonda za zaštitu okoliša i Hrvatske udruge pisaca, ali to je stvar formalnosti u ovom trenutku. Uglavnom to je to zasad, da te ne zamaram s dosadnim detaljima.

james priznaj da si broker credo banke……i daj lijepo objasni kolegici da nema para, tj ima ali su ustrašene, a kao takve izbjegavaju risk on i kupuju german bunds sa negativnim yieldom [smiley]


Ja nisam broker.

Što se tiče otvaranja banke koja će pratiti dionice, to je pri kraju procesa.
Čekaju se još neke dozvole od ZAMP-a, Fonda za zaštitu okoliša i Hrvatske udruge pisaca, ali to je stvar formalnosti u ovom trenutku. Uglavnom to je to zasad, da te ne zamaram s dosadnim detaljima.

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

[thumbsup]

...


Ja nisam broker.

Što se tiče otvaranja banke koja će pratiti dionice, to je pri kraju procesa.
Čekaju se još neke dozvole od ZAMP-a, Fonda za zaštitu okoliša i Hrvatske udruge pisaca, ali to je stvar formalnosti u ovom trenutku. Uglavnom to je to zasad, da te ne zamaram s dosadnim detaljima.

James Brothers ili Knox Stearns.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Što bi tebe, ko brokera, motiviralo na kupnju građevinara ili brodara…tak da znam kakva je budućnost-siva ,crna,tamnocrna-…?

vjerojatno nalozi klijenata

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



evo još jedno AJME MAJKO ….upravo pročitao ANALITIČARI RBA preporučuju –rasprodajte dionice odmah ….situacija ide nagore …tj nebu bilo bolje u 2012 ….može samo lošije ….a istovremeno obvezni RBA kupuje HT ko lud ….evo dobio sad obračun od rba mirovinskog za 2011 i gledajući ukupno od 2002 ostvarili su +17,86 % u 10 godina …prosjek nije teško zračunat … možda njihovi brokeri ne čitaju njihove analitičare ??? ….

što se mene tiče, nema bolje preporuke za kupnju 🙂
napravit suprotno od onoga što oni predviđaju (tj objave da predviđaju). bar je do sada vrijedilo… samo kontra RBA analitičara i nećete požaliti…
[/quote]

prosjek skoro ko avista, mrvicu bolji :-))

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Pa , danas nema nalogodavatelja. Na burzi su ostali najjači investitori- a oni zadaju naloge sami.
Ako radiš za klijente u smislu k/p udjela za fondove….onda si službenik u banci?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nisam znao da je Vlada nacionalizirala OMFove pa da su postali državni fondovi..izgleda mi promakla ta vjest, ja se ispričavam miami….do sada sam zivio u zabludi da vlada nije vlasnik tih fondova nego smo mi svi udjelničari istih,

Uhh, zamalo sam i ja nastavio zivjeti u zabludi. Ali srecom postoji ovako informativan forum gdje nam se urbi et orbi kaze da su udjelnicari vlasnici fondova.

A ja cijelo vrijeme mislio da su banke vlasnici fondova. Zato su ti isti fondovi nakon Samodolovog istupa prosle godine ulozili u PR i svima objasnjavali da su penzije sigurne i vlasnistvo udjelnicara.

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


Dosta je bilo !

Hanfa mora hitno mjenjati Odluke vezane uz ulaganje mirovinskih i ostalih fondova u vlasništvu države,a tu se misli i na HFB.

Narediti kupnju sposobnih dioničkih društava, i tako indirektno pomoći gospodarstvu……
Dosta više pumpanja par kompanija….sram Vas bilo!


al sam se nasmijao ovih zadnjih par stranica, pa sam pogledao tko je zaslužan za to malo komedije koje mi je uljepšalo večer.. i gle iznenađenja. Lijep primjer toga kako izgledaju jeftini agitatori na nepoznatom terenu među domorocima čiji je prosječni iq iznad 90

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Vidim šamara se svim oružjima, svakog i na sve strane. baš lijepo. Hrvati su stvarno poseban narod.
Neka sve ustane u narodu…pa i šamar i nož u leđa.
A Sarkozy je odlučio govoriti istinu. SUPEEEEEER, juhuuuuu [thumbsup] [thumbsup]
I nitko se ne zapita pa što je to govorio do sada….možda je gledaao jednog od naših eminentnih političara koji je rekao "Ja ne lažem ja samo ponekad ne govorim istinu".
E da i onda vele da nećemo ničim moći doprinjeti EU [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close