Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nastavak posta……….

i o nagrađivanju onih koji u ovoj državi još uvijek rade.

šminkeraj crobexa za kraj, PIH

risk / reward ?

Fuj, fuj, ovome kriminalu se mora stati na kraj, kakvo je to pumpanje indeksa s par dionica u zadnjoj minuti trgovine?? Što radi HANFA?

Ja ovo zovem čistom manipulacijom na tržištu da se u zadnjoj minuti indeks digne iz minusa 0.30% gdje je proveo cijeli dan u plus od čak 0.80%!!

Puno toga dugujem svojim roditeljima, pogotovo mami i tati

da, ovo je bilo neviđeno. Zadnjih 10 sekundi iz – 0,15 na + 0,80. [shocked]

Treba istražiti zadnje transakcije i pitati aktere što su točno željeli postići. Ja mislim da znam što su htjeli postići, namjerno dovesti sve u zabludu da prodaju: prijatelj mi je ukazao da se indeks trguje ispod nekakvih svojih prosječnih vrijednosti i da to nam govori da će se nastaviti pad.

A ovi majstori to sve okrenu u par sekundi i iskrive taj signal! Čista manipulacija! Ako nemaju nekakav pametan izgovor mislim da bi netko ipak trebao odgovarati! Ovo je prebrutalno što se događa na zse, kada će netko zaštititi nas male dioničare!? Jučer validus danas ovo što će biti sutra?

Puno toga dugujem svojim roditeljima, pogotovo mami i tati

bogme imaju fondovi močnu …PUMPALICU haha….ezaba odradila vrhunski ..sve pozelenilo odjednom haha.ovakav trenutak pokaže kako mogu povuč …. samo ono što hoće …a drugo …neki drugi put ..možda .


Fuj, fuj, ovome kriminalu se mora stati na kraj, kakvo je to pumpanje indeksa s par dionica u zadnjoj minuti trgovine?? Što radi HANFA?

Ja ovo zovem čistom manipulacijom na tržištu da se u zadnjoj minuti indeks digne iz minusa 0.30% gdje je proveo cijeli dan u plus od čak 0.80%!!


i zamoli Hanku da naredi svakom kupcu da se javi tebi prije kupovine u zadnjoj minuti, ako nisi zadovoljan da možeš uložiti veto [lol] [lol] [wink]

Dosta je bilo !

Hanfa mora hitno mjenjati Odluke vezane uz ulaganje mirovinskih i ostalih fondova u vlasništvu države,a tu se misli i na HFB.

Narediti kupnju sposobnih dioničkih društava, i tako indirektno pomoći gospodarstvu……
Dosta više pumpanja par kompanija….sram Vas bilo!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kako to mislis da bi kupnja dionica od strane fondova pomoci gospodarstvu

Što ti misliš – bi li pomogla – ili ne bi ? Meni bi- A JA SAM GOSPODARSTVENIK !
A kako- jednostavno.Umjesto da mi kapital-stoji blokiran na niskim cijenama- uložila bi dio u
kupnju roba i usluga…tebi – da si proizvođač , distrubuter , trgovac ili korisnik – to ne bi odgovaralo?

Evo, upravo dogovaram pozamašan kredit HBORa. A da su dionice više- već bi prošle godine
uložila u posao…kome paše – da su dionice neupotrebljive ??? Tebi- meni-….. samo bankama.
Pa , nek budu cijene tu gdje jesu…zaboli me više za analize, uvjeravanja….to su
sve politički kretenusi….ništa ne razumiju – banda. Gledaju mene ???
MOŠ MISLIT- KAK ĆU SE OBOGATITI , ako netko digne dionicu VIADUKTA npr….!
Ako čete tako gledati….daleko ćemo dogurati……pojma nemate o stvaranju vrijednosti!
Za Vas je kranji domet imati u portfelju HT, Adris INU…ma, imajte si to dovijeka ………!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nemojte kupiti hrvatske dionice hrvatskih kompanije…..kupite srpske, ruske, brazilske……
nek Vas te države hrane….ovdje koristite socijalna davanja, pogodnosti, privilegirane mirovine
i sl…..a tamo ulažite… dižite njihov BDP…tak da mogu bolje živiti , ulagati i zaraditi na takvima.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


A kako- jednostavno. Umjesto da mi kapita l- stoji blokiran na niskim cijenama – uložila bi dio u
kupnju roba i usluga…

znači ti samo čekaš kad ćeš prodat te dijonice koje imaš, a svima kenjaš što prodaju svoje i ruše ti cijenu? licemjerka moja mala. [kiss]

New Report

Close