Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako bi obrnule tren masovnog povlačenja novca, banke su započele rat kamatnim stopama, pa neke od njih nude kamatne stope do 7 posto na štedne račune.
Vaš link

Kolika je ono kod nas kamata na štednju?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ako misliš zaraditi na kamati lijepo pođi u Italiju ili Grčku i tamo otvori štedni račun pa zaradi…

evo ja sam na kune izmuzao 4,7% na godinu dana. Mislim da je sad moguće i 4,9%

@kanabis

Da u bankama tipa Credo i ulog mora biti bar milja kuna, tako kada ti vrate 400 000 izgubiš samo 600 000.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU




Cash je zakon još ove godine, IMHO.

Potpisujem, ne mogu ga zamijeniti ni nekretnine, a o pokretninama da ne govorim! [thumbsup]
[/quote]
Preporučan 50%+25%+25% omjere u valutama EUR+CHF+CAD.
Ovo vam je zadnji besplatan savjet. [tongue]
[/quote]
ja sam kupio dolare i to mi je najbolja investicija ove/prošle godine..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ja sam kupio dolare i to mi je najbolja investicija ove/prošle godine..

Dolar je dobar, ali kanadski.
Trenutno je CAD najzdravija valuta na planeti.

If something is too good to be true...it probably is.

zadnji trgovinski dan na zse manifestacija moći u rušenju cjena dionica

sjetite se izjave Ante Samodola – da sam sve radio po zakonu bio bi razapet

možete zamislit kad prvi čovjek HANFE tako da izjavu šta nam učiniše nazovimo ih naši fondovi


zadnji trgovinski dan na zse manifestacija moći u rušenju cjena dionica

sjetite se izjave Ante Samodola – da sam sve radio po zakonu bio bi razapet

možete zamislit kad prvi čovjek HANFE tako da izjavu šta nam učiniše nazovimo ih naši fondovi

zadnji trgovinski dan je očito dobra uvertira u ovu godinu s motom- jako i žestoko po bidu

a to bi nažalost mogao postati i zaštitni ovogodišnji znak obzirom na recesiju koja nam se sprema

What does my smile look like now?

ZSE je godinama unazad financiski inžinjering sa jasnim ciljom da se opljačka do posljednjeg malog investitora pod zaštitom HANFE odnosno SAMODOLA
AZ MIO fond i NOVOSELAC sa GLAVAŠOM su glavni i odgovorni egzikutori ZSE koje je štitio SAMODOL

BAJIĆ je u poslu a posla toliko ima na ZSE da je GOLI OTOK premalen samo u svemu tom općem pljačkaškom pohodu malom ulagaču neće pomoć niko jer je opljačkan a povratka srestava nema znači jedina zadovoljština je preostala da gleda ove lopove iza rešetaka dugo godina


ZSE je godinama unazad financiski inžinjering sa jasnim ciljom da se opljačka do posljednjeg malog investitora pod zaštitom HANFE odnosno SAMODOLA
AZ MIO fond i NOVOSELAC sa GLAVAŠOM su glavni i odgovorni egzikutori ZSE koje je štitio SAMODOL

BAJIĆ je u poslu a posla toliko ima na ZSE da je GOLI OTOK premalen samo u svemu tom općem pljačkaškom pohodu malom ulagaču neće pomoć niko jer je opljačkan a povratka srestava nema znači jedina zadovoljština je preostala da gleda ove lopove iza rešetaka dugo godina


pa si se jucer logirao da nam to kazes…

Na BRINU prodaja 5.000 kom skriveni,može biti i 50.000 kom.
vjerovatno prodaje VLDS kao prvi dioničar
ne dozvoliti da cijeli paket padne u jedne ruke
mislim da nije dogovorena transakcija jer nije stavljena u zadnji tren
mislim da je to dobra prilika,ako ne na 15,29 ali 11 je lijepa šansa za veliku zaradu

Izgleda da ni ove godine nema spasa za naše tržište, opet se najavljuje pad bdpa.

Vaš link

Možda će g. Linić nešto pokušati popraviti da ne potonemo preduboko, ali za ikakav rast je za početak neophodno da se ispuni jedan uvjet, a to je da na vrbi svirala narastu.

Puno toga dugujem svojim roditeljima, pogotovo mami i tati

New Report

Close