Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Krenulo je!

Ponavljam kešoljupcima i ostalima: krenulo je!

I zaboravite grafikone, ulaganje na burzi i trendovi, spadaju na kraju, gotovo uvijek u emocionalnu kategoriju (strah, gramzivost, pohlepa, euforija)!

Ako odlučimo da pada, padati će.

Ako svi misle da ide dole, ne može ići gore.

Ako odlučimo da raste, rasti će.
[pray]


http://danas.net.hr/hrvatska/tlakic/page/2012/01/03/0206006.html?pos=n1

[rolleyes]


Članak je prepun netočnosti…iako je tema zanimljiva.
Ne kužim te novinare, ne provjere elementarne stvari.
Kako im nije neugodno kad im se netko ruga zbog elementarnog neznanja?!? [shocked]

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"



Krenulo je!

Ponavljam kešoljupcima i ostalima: krenulo je!

I zaboravite grafikone, ulaganje na burzi i trendovi, spadaju na kraju, gotovo uvijek u emocionalnu kategoriju (strah, gramzivost, pohlepa, euforija)!

Ako odlučimo da pada, padati će.

Ako svi misle da ide dole, ne može ići gore.

Ako odlučimo da raste, rasti će.
[pray]
[/quote]
Tvoje preporuke me podsjećaju na jednog našeg "poznatog gurua" – imate isti stil.

Cash je zakon još ove godine, IMHO.

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"




Krenulo je!

Ponavljam kešoljupcima i ostalima: krenulo je!

I zaboravite grafikone, ulaganje na burzi i trendovi, spadaju na kraju, gotovo uvijek u emocionalnu kategoriju (strah, gramzivost, pohlepa, euforija)!

Ako odlučimo da pada, padati će.

Ako svi misle da ide dole, ne može ići gore.

Ako odlučimo da raste, rasti će.
[pray]
[/quote]
Tvoje preporuke me podsjećaju na jednog našeg "poznatog gurua" – imate isti stil.

Cash je zakon još ove godine, IMHO.
[/quote]

Živi bili pa pričali! [wink]

Živi bili pa pričali! [wink]


Evo ja neću biti ni gramziv ni pohlepan, pa ću svu zaradu na burzi prepustiti tebi. [lol]

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"

siječanj je poznat po tome da tada ZSE stabilno raste….. vidjet ćemo da li će se povijest ponoviti [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ovo je ok, premda ako uvode porez na dividendu, treba uvesti obavezno i porez na depozite u bankama:

http://danas.net.hr/novac/page/2012/01/03/0440006.html

" "Kako bi zaštitili male dioničare, porez na dividendu bit će neoporeziv za primanja po toj osnovi od 30 tisuća do 50 tisuća kuna, još trebamo utvrditi tu granicu", neslužbeno je poručeno iz vladajuće koalicije. "

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ovo je ok, premda ako uvode porez na dividendu, treba uvesti obavezno i porez na depozite u bankama:

http://danas.net.hr/novac/page/2012/01/03/0440006.html

" "Kako bi zaštitili male dioničare, porez na dividendu bit će neoporeziv za primanja po toj osnovi od 30 tisuća do 50 tisuća kuna, još trebamo utvrditi tu granicu", neslužbeno je poručeno iz vladajuće koalicije. "

lp

ovi iz vlade su budale.
ne shavacju da se tako ne privlace investicije.
profit privlaci investicije.

njihova glupa komunisticka logika: "svima jednako, svima nista"

nikada nece dignuti gospodarstvo u kapitalistickom svijetu….

amateri…


Ovo je ok, premda ako uvode porez na dividendu, treba uvesti obavezno i porez na depozite u bankama:

http://danas.net.hr/novac/page/2012/01/03/0440006.html

" "Kako bi zaštitili male dioničare, porez na dividendu bit će neoporeziv za primanja po toj osnovi od 30 tisuća do 50 tisuća kuna, još trebamo utvrditi tu granicu", neslužbeno je poručeno iz vladajuće koalicije. "

lp

Kako kolega "ok", koji novi porez je "ok"…
Ja mislim da i previše uzimaju, da sam kroz te (postojeće) poreze i previše solidaran s ostatkom društva…
Koliko samo od 1 kn zarađenog uzmu; prvo kroz porez na dohodak/dobit, razne namete, doprinose, PDV kasnije u potrošnji, i sada je "ok" porez na imovinu, dividendu, sutra na zrak i spavanje… dokle više u mp3…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Prije nešto više od dva mjeseca gledao sam na bloombergu razgovor nekoliko njihovih analitičara koji su se svi složili da kad S&P index prenoći iznad 1280 bodova,to treba tumaćiti kao snažan signal za kupnju,kako su Ameri danas otvorili možda se to danas i desi,bumo vidjeli!

ma kakav porez na depozite……to banke nikad neće dopustiti……ali porez na dividendu može proći

a ako bude samo iznad 30.000 onda malo smanjim poziciju u hteu i to je to


ma kakav porez na depozite……to banke nikad neće dopustiti……ali porez na dividendu može proći

a ako bude samo iznad 30.000 onda malo smanjim poziciju u hteu i to je to


Ti nam očito želiš reći koliko imaš HT-a. Mora da si neki ozbiljni investitor

New Report

Close