Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo je definitivno uljepšavanje i šminkanje njihovih portfelja na zadnji dan u zadnjim satima.

Samo ne znam šta će im to šminkanje, pa njima ne treba nikakva reklama…


Bilo je očito da je tako."Odjednom" se zazelenilo. Samo da u ponedjeljak, kad im više ne bude trebalo za obračun, ne bude sve obrnutim smjerom.

Sretna Nova 2012,
želim vam puno zdravlja, uspješnih ulagačkih pothvata i oporavak burze !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

koja je ovo jadna burza….ja sad da pobacam po bidu 10% portfelja srušit ću crobex bar -0,5%…isto tako da sad počnem skidati prodaju s preostalim kešom, valjda bih ga isto toliko digao gore….tragikomedija

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


koja je ovo jadna burza….ja sad da pobacam po bidu 10% portfelja srušit ću crobex bar -0,5%…isto tako da sad počnem skidati prodaju s preostalim kešom, valjda bih ga isto toliko digao gore….tragikomedija

3, 4, sad, kreni!

Mi krećemo odmah iza tebe!

Ovo ionako neće više padati!

Konjica kreni! [thumbsup]

Mnogima još uvijek nije jasno, da je ovo sada statističko dno ZSE.

Biti će suza, kada kešoljupci spoznaju ovu istinu, ali cijene više neće biti kao što su danas.

Sretno svima nama i našim portfeljima!

Pozdrav!

Krenulo je!


Krenulo je!

Na žalsot baš i nije, 0,3% rasta je šaka jada….vani su indeksi rasli po 2-3%. Još ako se ostvari ideja kukuriku koalicije da pare mirovinaca poberu i daju im umjesto toga državne "profitabilne" projekte, tek smo onda nahebali do daske jer će tržište ostati totalno bez para!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Krenulo je!

Na žalsot baš i nije, 0,3% rasta je šaka jada….vani su indeksi rasli po 2-3%. Još ako se ostvari ideja kukuriku koalicije da pare mirovinaca poberu i daju im umjesto toga državne "profitabilne" projekte, tek smo onda nahebali do daske jer će tržište ostati totalno bez para!
[/quote]

Gore ne može.
Pa vidljiva je suzdržanost mirovinaca već tjednima od kupnje naših domaćih idonica (na prodaji su još i aktivni).

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."




Krenulo je!

Na žalsot baš i nije, 0,3% rasta je šaka jada….vani su indeksi rasli po 2-3%. Još ako se ostvari ideja kukuriku koalicije da pare mirovinaca poberu i daju im umjesto toga državne "profitabilne" projekte, tek smo onda nahebali do daske jer će tržište ostati totalno bez para!
[/quote]

Gore ne može.
Pa vidljiva je suzdržanost mirovinaca već tjednima od kupnje naših domaćih idonica (na prodaji su još i aktivni).
[/quote]

Samo da ne poberu pare mirovincima za "ulaganja" u državne projekte, to bi bio defintivan kraj ove burze za najmanje 5 idućih godina. Ako bude samo naznaka da će se to dogoditi, ja sve prodajem na ZSE i adio sljedećih nekoliko godina!!!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Gismund na što točno misliš?

@matrix
na najavu HNS-ovaca da će vlada pripremiti projekte (prepuštanje upravljanja autocestama, izgradnja HE i novih cesta i sl.) koje bi uvalili mirovincima, a za uzvrat bi im pobrali keš s računa [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund

Proitaj članak još jednom s rauzmjevanjem…Nebi im uzimali keš s računa nego bi se išlo na poništavanje dijela državnih obveznica dakle ostalo bi OMFovima keša koliko i imaju, a država bi smanjila zaduženost

...

New Report

Close