Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



A po multiplima ERNT je trenutno najskuplja dionica na ZSE.

glavno da je tvoj šrot najjeftiniji na ZSE…jedino što nema budala na kupnji kojima bi ga mogao uvaliti, ali glavno da ti računaš BV šrota i diviš se dobivenim rezultatima [lol]
[/quote]

Danas je tuklo po prodaji FMPS i BRIN,i SLPF.a JAKT i QUNE će uskoro planuti.
A ja i pored rasta od 25% nisam bio na prodaji,jer je to prejeftino.Ispod 80% u SLPF me ne interesira,
a sve ispod 100% u ostalim dionicama je premalo.A za to treba malo pričekati i godina dana je
premalo.
Zašto mislite da je ERNT vrijedniji u vašem portfelju nego recimo u BRINU gdje ga kupujem
otprilike tri puta jeftinije s obzirom na diskont od 60%.
U dionicama sam 100 %,ali zar ne shvaćate da su dividendne dionice i do sada bile skupe u odnosu
na ostalo tržište,a nakon uvođenja poreza na dividendu postaju još skuplje.I umjesto da se zahvalite
što vam se to kaže i upozori na opasnost vi grizete.

Olovku u ruke,pamet u glavu ako želite da vam poteću med i mlijeko!

Ljudi nemojte (najbolje) godine života provesti pred ekranom gledajući i analizirajući gledalicu i tržište. Naprosto uživajte s najmilijima, djecom, kućnim ljubimcima…nađite hobij, bavite se nekom aktivnošću… doći će vrijeme kada će se tržište oporaviti, kada će se pisati nova povijest.

Uživajte u životu i cijenite lijepe trenutke s dragim osobama – to je moj best hold za čitav život.

Uživajte i mirne blagdane želim.

Sukladno Uredbi o dopuni Zakona o Hrvatskoj agenciji za nadzor financijskih usluga, Željko Kopčić imenovan je privremenim predsjednikom Uprave Agencije, s danom 1. siječnja 2012. godine, stoji u priopćenju sa zatvorenog dijela sjednice Vlade. (Hina)

novi (privremeni) čelni čovjek HANFE???

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Imat će kopčić posla kolko hoćeš.[lol]
http://www.jutarnji.hr/bakic-upozorava–ne-kupujte-stanove–sada-je-vrijeme-za-pametno-ulaganje-u-dionice/989847/

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"

Zna čovjek kako se to radi. [wink]

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"


Imat će kopčić posla kolko hoćeš.[lol]
http://www.jutarnji.hr/bakic-upozorava–ne-kupujte-stanove–sada-je-vrijeme-za-pametno-ulaganje-u-dionice/989847/

Meni su najsmiješnije izjave kako je pogodio dionice koje će rast a kada bi prodao samo pola onoga što je kupio cijena bi pala za 80% svake od tih dionica osim PTKM.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Malo nostalgije,

prije godinu dana prometi na zse-u su bili gotovo oko 80 milja kn dnevno, znamo da je INA probudila cijelu burzu…kao i likvidnost.
Jel tko razmišljo što da nije bilo INE, gdje bi CROBI bio i kakva bi likvidnjost – nelikvidnost zavladala.
Kako sam pisao prije dva tjedna – prije puštanja INE na TK, vrlo je malo igrača (pogotovo trejdera) koji su još u INI te se teško može više osloboditi takva količina novca da bi se pokrenula ova uspavana burzu.

H.N.Y.
[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ZSE bi mogao imati problema sa održavanjem sastava CROBEX-a. Dosta dionica iz CROBEX-a ima vrlo nisku likvidnost i ako se ovako nastavi neće zadovoljiti uvjet minimalne likvidnosti, a nema baš ni drugih kandidata da uđu u CROBEX iz istog razloga.
Možda bi trebalo malo smanjiti CROBEX.

ATX ima recimo 20 dionica u svom sastavu, a CROBEX čak 23 dionice.
Istovremeno ATX ima barem 100 puta veću likvidnost.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Za manje od mjesec dana održava se referendum o ulasku HR u novu tamnicu – EU!
Mnogi građani protiv su EU, ali zbog masovne histerije političara o neminovnosti ulaska u EU, ona druga strana uopće se nije čula!
Nemojmo biti guske u magli, informirajmo se i o lošim stranama EU prije nego zauvijek i nepovratno postanemo samo beznačajan statistički podatak te tvorevine.
Od sada imamo i www stranicu koja otkriva drugu stranu medalje, koju naši politčai nastoje zataškati!
Čitajte, sudjelujte i saznajte:

http://www.protiv-eu.org.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ovo vam je lijepa prilika za se iskrcati HT,možda i ADRS,a I ERNT bi valjalo iskipati jer ovo je prednovogodišnje uljepšavanje fondovske industrije.A već od početka slijedeće godine fondovsko dividendno smeće bi trebalo
značajnije potonuti jer donosi manju dobit s obzirom na uvođenje poreza na dividende.Ponuda traje do
najdalje 16 sati,iako bi se strelica mogla okrenuti i ranije.
Preporuka:prodati mirovincima dok su raspoloženi za kupnju!


Ovo vam je lijepa prilika za se iskrcati HT,možda i ADRS,a I ERNT bi valjalo iskipati jer ovo je prednovogodišnje uljepšavanje fondovske industrije.A već od početka slijedeće godine fondovsko dividendno smeće bi trebalo
značajnije potonuti jer donosi manju dobit s obzirom na uvođenje poreza na dividende.Ponuda traje do
najdalje 16 sati,iako bi se strelica mogla okrenuti i ranije.
Preporuka:prodati mirovincima dok su raspoloženi za kupnju!

Ne znam dal se sve šta mirovinci imaju može nazvat fondovskim smećem, al ovo je definitivno uljepšavanje i šminkanje njihovih portfelja na zadnji dan u zadnjim satima.

Samo ne znam šta će im to šminkanje, pa njima ne treba nikakva reklama, ionako svi znaju kojim načelima posluju, a ionako ovdje imaju monopol na sve živo, ko da im onda nešta u životu znači hoće li završit godinu na -1, 0 il 1 posto dobiti.

Mi ćemo možda uć u EU, al šta se tiče ulaganja i dioničarstva mi smo još daleko od EU, mi smo tamo negdje zaglavili u 20 stoljeću.

never surrender



Imat će kopčić posla kolko hoćeš.[lol]
http://www.jutarnji.hr/bakic-upozorava–ne-kupujte-stanove–sada-je-vrijeme-za-pametno-ulaganje-u-dionice/989847/

Meni su najsmiješnije izjave kako je pogodio dionice koje će rast a kada bi prodao samo pola onoga što je kupio cijena bi pala za 80% svake od tih dionica osim PTKM.
[/quote]

Zanimljivo da jedino PD nije objavio ni slova o ovome

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close