Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…Nadajmo se da će nova ekipa u HANFI nešto napraviti za oživljavanje tržišta kapitala…

Taj trenutak treba pozdraviti veeeelikim vatrometom…
Činjenica je da ova ekipa ne živi u svom vremenu…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Jeste li obavili Božićne kupnje?? Što se tiče kupovanja dionica kao poklon, sad vam je za to kasno, trkom u dućane kupovati neke klasične poklone ako ste ovu priliku na ZSE propustili!

I ja sam propustio, ne poklanjam dionice, pa sam evo upravo se vratio iz kupnje "običnih sitnica".

P.S. Eksluziva!! Djed Božičnjak je već krenuo u oblizak svijeta, primjećen je zadnje negdje iznad Flandrije, tamo kupuje neke od svojih poklona, imam za to i živi dokaz, osobno sam prije par sati dobio ("a little bit early" :P) predivnu kuticiju punu prave fine belgijske čoklode ravno iz Flandrije. Mogu vam reći da je utrka stvarno gusta, Belgijanci i Švicarci, jako je tekško odlučiti tko ima bolju čokoladu, stvar nije svuda jednostavna kao kod nas, mi znamo da ako želimo nešto ozbiljno da gledamo tamo gdje piše "Zvečevo", i to je to, nema dvojbe, a ova europska bitka, EU protiv "ne EU", je vrlo neizvjesna, ja ne mogu presuditi, Švicarce jako volim, a i ovi imaju što ponuditi čini se, valjda djed Božičnjak zna što je najbolje!

Ameri završili zeleno,očekuju daljnje zelenilo,prolili zeleno na daleki istok.
Europa u stopu prati Amere.
Inverter i ostali toliko plaču nad našim tržištem kapitala,tako da bi se i mi trebali zazeleniti, jer je
zemlja dobro natopljena njihovim suzama ,tako da je podloga pogodna za rast vegetacije!

Otvoreni fondovi su vjerovatno već prikupili dovoljno novaca da ne moraju prodavati da bi zadovoljili
hrvatske apetite za prazničke radosti,zadnji vlak za podizanje sredstava i uplate u stambenu štednju
i dobrovoljne mirovinske fondove,radi dobivanja državnih poticaja je danas, što bi trebalo smanjiti
pritisak na prodaji pa bi danas malim dioničarima bilo mudro ne prodavati nego kupovati.
Naravno, strpljivo čekati na BIDU,naročito,ako ste mali investitor sa nekoliko ddesetaka tisuća kuna.
Vi trebate zaraditi maksimalno na malo,a veliki investitori i sindikati neka se bave prosjecima i manjim postocima na većim iznosima.

Na ZSE će teći med i mlijeko,ali mislim da neće biti punomasno!

lopina @ kakvo plakanje…ovaj vlakic nece nikamo pobjec…pogotovo ne oni tvoji biseri…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo, cijelia europa ovaj tjedan u solidnom plusu..mi naravno miljama daleko u minusu..sramota,a ja sam mislio da se povodimo za vanjskim signalima kako kažu naši analitičari [lol]
Nadam se da barem danas nećemo imati crvenilo, čisto blagdana radi ako ne već nečeg drugog!:)

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

danas ako budemo imali preko 2 mil prometa bit će dobro


danas ako budemo imali preko 2 mil prometa bit će dobro

Sindikalisti se dogovorili da čekaju nisko i da ne kupuju.
Fondovi su vjerovatno dovoljno skupili i ne prodaju.
Mali koji su morali prodati su to već obavili i vjerovatno i potrošili.
I sada bi trebalo nešto kupiti.Mali ne dajte se.Vrijeme je za šoping ,a ne za prodaju.A sindikalisti
ako žele niže neka ruše i puše!

Na ZSE će teći med i mlijeko!


danas ako budemo imali preko 2 mil prometa bit će dobro

Slažem se, ako netko ne uključi žetelicu na Ini preteći će nas Dolac…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



danas ako budemo imali preko 2 mil prometa bit će dobro

Slažem se, ako netko ne uključi žetelicu na Ini preteći će nas Dolac…
[/quote]
Žetelica kosi prema naprijed.Ali ako se okrene može i nazad.
Krenuti će i INA negdje.Ako ne naprijed ,a onda nazad.Ja mislim da će nazad,dabogda se ugriza za jezik i ponovo pogrišija u procijeni i imaoci dionice mi stavili na stup srama!

MISLIM DA ĆE SE DANAS TRGOVATI DO 14 SATI.
Sve nakon toga bude pokoji zalutali metak…ilitiga sporadična paljba.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

što je ovo danas, svi na domjencima? [smiley]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Ako sam dobro čuo upravo je MIlanović u Saboru najavio uvođenje poreza na kapitalnu dobit i dividendu no rekao je da to neće biti "penalizirajući porez" štogod to značilo…jel čuo netko bolje meni je taman buka bila u susjedstvu

...

New Report

Close