Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iako nemam INU,priželjkivao sam ovaj dan,jer likvidnost je na grozno niskim razinama,ovo mora potaknuti trgovanje..samo se bojim da nebi na kraju ispalo tresla se brda rodio se miš..nadam se da neće! [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

DAX +0,72%, a Crobex sa vjetrom u leđa( dugoočekivana trgovina INOM) jedva iznad 0…izgleda da nam je tržište u ogromnim go….. Ovo nisam očekivao i jako me žalosti.. [cry]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


DAX +0,72%, a Crobex sa vjetrom u leđa( dugoočekivana trgovina INOM) jedva iznad 0…izgleda da nam je tržište u ogromnim go….. Ovo nisam očekivao i jako me žalosti.. [cry]

moglo bi se reci "da je to bilo uracunato u cjenu"



DAX +0,72%, a Crobex sa vjetrom u leđa( dugoočekivana trgovina INOM) jedva iznad 0…izgleda da nam je tržište u ogromnim go….. Ovo nisam očekivao i jako me žalosti.. [cry]

moglo bi se reci "da je to bilo uracunato u cjenu"
[/quote]

Kod nas je sve uračunato u cijenu,osobito kad treba naći način da ostanemo na ovim mizernim razinama…sramota od zemlje, sramota od burze..iskreno sam razočaran-očekivao sam danas barem +1,5% [sad]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


izgleda da nam je tržište u ogromnim go….. Ovo nisam očekivao [cry]

[shocked] [bye]

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

Gotovo sam očekivao sličan scenarij, al da će se INA rušit ispod 4.000 teško!!!!

ps Nadam se da nije bilo puno trejdera koji su do 14.05 ušli u INU!?

[undecid]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

za danas je bilo dosta meda i mlijeka. sutra nastavak [lol]

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.


Gotovo sam očekivao sličan scenarij, al da će se INA rušit ispod 4.000 teško!!!!

ps Nadam se da nije bilo puno trejdera koji su do 14.05 ušli u INU!?

[undecid]


INA
A ja mislim da su do 4.500 ulazili trejderi gotovo 100%.
A prodavao je vjerovatno OTP indeksni… nije morao,nego je trebao prodavati,a ostatak su prodavali
trejderi jedan drugome.Velikih igrača nije bilo na vidiku.
Danas je novi dan,ako ne bude velikih kupaca na INI slijedi li daljni pad INE?
Zaista nema razloga da MOL odriješi kasu.Možda će mu se omogučiti da natanane skupi 50% po
nekim tajnim računima povezanih osoba,a možda već ima 50%.
A to bi novoj vladi izuzetno odgovaralo jer bi mogli staviti na bubanj višak od 19% dionica.I po 3000
je to 5,7 mlrd.kuna,a ovoj besparici bi to jako lijepo došlo za smanjenje deficita bilance.Pa nije li kukuriku
koalicija kukurikala da će prodavati udjele u d.d.To su čak i obvezni.INA bi trebala biti prva na
udaru,tu je većinski vlasnik jasan..MOL,ali njemu je 50% plus jedan glas dovoljno da bi sačuvao ista prava koja ima već sada.

Ipak,ne odustajem…pjeva Đibo

trgovanje INA=dodatna likvidnost=što bude veća cijena INE više će rasti ostale dionice,ali će
ipak rasti i uz predpostavku manje cijene INE.

Dakle,rast,samo rast,i meda i mlijeka,i čaša se moja prelijeva!

Nakon što novi mladi ,veliki sjevernokorejski već prvog dana nije zaprijetio svijetu,da će na svaki
lažni i loš komentar o njegovoj domovini, baciti atomsku bombu na lošeg vijesnika,ma gdje bio,
najprije se malo oporavio Daleki istok.
Europa se drži stabilno,američki futuresi zeleni.
Dakle,svjetski vjetrovi su povoljni.
A hrvatski vjetrovi će biti vjerovatno smrdljivi jer je vrijeme pašte i fažola.
A možda i ne budu smrdljivi,ali će ih biti radi fažola!

Na ZSE će biti i meda, kao desert nakon fažola!

Tužiti ću OTP indeksni radi krivih informacija.
Danas su poskliznuli preko 2%/radi ine/,a i dalje imaju 109,533 mil kn.
Isto kao i jučer.
Ako netko to prati m,molio bi da nam objasni.Di je kvaka?

Da bi imao potpuna većinska prava Molu treba 75%??? O pa to će trgovanje trajati još 2-3 godine.


Tužiti ću OTP indeksni radi krivih informacija.
Danas su poskliznuli preko 2%/radi ine/,a i dalje imaju 109,533 mil kn.
Isto kao i jučer.
Ako netko to prati m,molio bi da nam objasni.Di je kvaka?

kvaka je vjerojatno u T+3, tj. knjiže kad im lova dođe na račun

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close