Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A sto znaci taj potpis? Pa valjda na referendumu odlucujemo o svojoj sudbini.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Judita, 09.12.2011. u 10:47
– ovo me stvarno zabavlja a i zaradim nešto malo novaca toliko da ne trebam skupljati bočice.

I mene zapravo ovo cijelo vrijeme zabavlja, nigdje se zapravo ne zabavljam tako dobro kao ovdje. Samo se ne mogu pohvaliti da sam zaradio nešto novaca kada nisam. No nema veze, sve to nadoknadim skupljanjem bočica. Zato i pišem ovako kasno, do maloprije sam skupljao bočice.

Vidiš da imamo puno toga zajedničkog, tek tu i tamo se nešto razlikujemo, ti zarađuješ uglavnom na dionicama, a ja na bočicama, no to ionako dođe na isto, koja kuna manje-više.

Eh da, ja još imam brkove, a ti ih nemaš.

Laku noć!
[/quote]

[thumbsup]


A sto znaci taj potpis? Pa valjda na referendumu odlucujemo o svojoj sudbini.

***to znači da je sve gotovo, na referendumu možeš samo odgadjati datum ulaska no pravno je gotovo sve sad stupilo na snagu

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!



A sto znaci taj potpis? Pa valjda na referendumu odlucujemo o svojoj sudbini.

***to znači da je sve gotovo, na referendumu možeš samo odgadjati datum ulaska no pravno je gotovo sve sad stupilo na snagu
[/quote]

nije točno, ako građani na referendumu odbiju ulazak u EU, sve što su do sada naše lopine političarske ispregovarale tj, ispoklanjale strancima, pada u vodu i RH neće ući u EU! [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!




A sto znaci taj potpis? Pa valjda na referendumu odlucujemo o svojoj sudbini.

***to znači da je sve gotovo, na referendumu možeš samo odgadjati datum ulaska no pravno je gotovo sve sad stupilo na snagu
[/quote]

nije točno, ako građani na referendumu odbiju ulazak u EU, sve što su do sada naše lopine političarske ispregovarale tj, ispoklanjale strancima, pada u vodu i RH neće ući u EU! [thumbsup]
[/quote]

***gledaj, ne navijam ja za ništa samo ti kažem da referendumom jedino možemo odgađati dan ulaska u EU, a da je ovim potpisom ozakonjeno citat tebe "sve što su do sada naše lopine političarske ispregovarale tj, ispoklanjale strancima"… i nemoraš mi dijelit kajle zbog toga, nisam ja pregovarao [smiley]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Napisao sam prije 20-tak dana da se današnji potpis tj.pristup EU nece odraziti na TK.
Kako bi rekli ,vec je uracunato u cijenu [sad]

Kešoljupci vrijeme je za ulaz.
Europljani će se dogovoriti pa bi Ameri mogli popodne dobro povući.
Možda i Europa krene u euforično zelenilo do kraja dana.
Kraj sedmice..petak..svi čekaju nisko na BIDU.Ne ide baš.I neće.
Ovaj vikend bi mogao biti preloman.
Očekujem da ćemo danas završiti u plusu ili barem na pozitivnoj nuli.
A slijedeće sedmice bi trebala nastupiti zelenjava!

Na ZSE će teći med i mlijeko!

Dajete mi aseve,a dao sam vam dobar savjet.Već smo u plusu,a biti ćemo i više.
Kešoljupci u šoping!Vrijeme vam je!

Na Zse će teći med i mlijeko!

Je…. koji jad na našoj burzi????
Pa ne da bi trebali nego morali biti jedno 3-5 % u plusu , uprkos situaciji kod nas.
EU je dogovorila sa 17 država i 6 će isto podržati nove reforme.A uz njih će češka i Švedska također podržati….
Samo Englezi guze ker ih na to fuka USA….Ali oni i tako nisu Europa već otok, tamo negdije nigdje.
Kod nas tuguju jedino desničarske stranke i naš ZSE.
Zar je ZSE u rukama desničara?
Koja je ovo prevara?E moji fond manageri, svima bi vam dao odmah otkaz jer to što ste vi napravili u zadnjih 4 godine , bi bolje napravio mali Mujo iz Foče.


Dajete mi aseve,a dao sam vam dobar savjet.Već smo u plusu,a biti ćemo i više.
Kešoljupci u šoping!Vrijeme vam je!

Na Zse će teći med i mlijeko!

šta tebi koristi da crobex poraste kad tvoje nelikviduše niko neče ni štapom???
pogledaj SNHO što se događa, ide delistiranje i adio, a to čeka i ove tvoje "bisere" [bye]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Soros kupio 2 mlrd EURO obveznica, ovo me podsječa na neka davna vremena Waterlooa.. [lol]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Soros kupio 2 mlrd EURO obveznica, ovo me podsječa na neka davna vremena Waterlooa.. [lol]

lp

ipak je sada cijena malo visa od 5 centi za dionicu….
[wink]

New Report

Close