Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno da nisam za takvu burzu, gdje je ostala šačica očajnika, koja premeće malo dionica,
i spušta CROBEX – SVE NIŽE …NIŽE I NIŽE…. ne bi li stvorila – barem neku razliku u cijeni-
za zaraditi…..

Podigni ti to malo više …a ne da ubijaš sve oko sebe- da bi zaradio za gablec!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


dredd,frki…koliko ste zaradili dečki- na ovom velikom rastu ???

Na kojoj ste dionici zaradili 1 0 % ?

gospođo Miami.

– dečki su kao i vi pretežno pušili na ovoj burzi.

– a gdje sam zaradila preko 10%,…LEDO 15.25%, LKPC 14.07%…. srednjak cca 10%…. puno investicija…. i doslovno na svima lijepo zaradila.

– sve vam lijepo piše na temi Best Buy samo ste lijeni to i pročitati.

– I love this game.
Pozdrav !



dredd,frki…koliko ste zaradili dečki- na ovom velikom rastu ???

Na kojoj ste dionici zaradili 1 0 % ?

gospođo Miami.

– dečki su kao i vi pretežno pušili na ovoj burzi.

– a gdje sam zaradila preko 10%,…LEDO 15.25%, LKPC 14.07%…. srednjak cca 10%…. puno investicija…. i doslovno na svima lijepo zaradila.

– sve vam lijepo piše na temi Best Buy samo ste lijeni to i pročitati.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Jeste prodali dio ili sve??????????????

Ivana7, nemojte se ljutiti, ja se Vama nisam uopće obratili, osim ako Vi niste na nickovima
dredd i frki….

Sad kad ste lijepo napisali gdje ste zaradili, napišite i gdje ste popušili ? Bit će skupa jedna
mala solidna nula…a možda i malo ispod..

p.s. počele smo se opet svađati, a to mi se stvarno neda…. nisam tak loše volje ,kako se čini..
pa ću prekinuti daljni razgovor, bez obzira na provokaciju..jednostavno- tak…… neću
se , recimo s Vama dopisivati….. / iskreno, svi muljate i pomalo lažete, pa mi nije volja
se raspravljati/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


dredd,frki…koliko ste zaradili dečki- na ovom velikom rastu ???

Na kojoj ste dionici zaradili 1 0 % ?


ingra 6,8-7,6

i nije bitno da li sam ja ili nisam, rekao sam da se moglo.
to što vi nepravdom smatrate da dionice nisu porasle baš od onog trenutka kada ste vi kupili je druga priča. a plan je da se iskipate na +10%….tako da jezik za zube!



napokon da čujemo i drugu stranu Hrvatske, koja se protivi ulasku RH u EU… to su mladi ljudi, obrazovani, koji misle svojom glavom i ne nasjedaju na medijsku mas propagandu s HRT-a!

http://www.vecernji.hr/vijesti/zasto-smo-protivnici-ulaska-eu-zato-sto-je-to-pogubno-clanak-352471


protiv eu iz nekoliko razloga ali apsolutni BROJ 1 je iseljavanje mladih koje će nam potpuno uništiti i ekonomiju i demografiju i mirovinske fondove i poreznu politiku i zdravstvenu politiku …. bojim se da ćemo nakon toga stvarno ostati samo mala sličica na karti … nakon toga nema natrag.
Hrvatska je preživjela nekoliko egzodusa u prošlosti ali ovaj, u ovim okolnostima sa ovim stupnjem unutrašnjeg nereda, bojim se da neće.
Jer razna banda nas razgledava i rado bi se parkirali na ovom mjestu.
[/quote]

o čemu pričaš? mladi se iseljavaju i ovako. Zbog čega bi ostali? Pogleda koliko visoki izborni rezultat ima jedna od najkorumpiranijih staranaka u Europi. Zašto da svojoj djeci priušte odrastanje u društvu gdje vlada zavist, korupcija i fizičko nasilje? Često se pitam da li je ovaj narod zaslužio točno ovo što mu se događa, što je sam odabrao.

Čitam -best buy- ali, me tekst ne pokreće ni na kakve akcije niti razmišljanja.Prestara sam , za
podvođenjem.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Britanski eurozastupnik:
‘Europska unija je korumpirana do srži’

‘Nakon što uđete u EU nećete moći glasovati ili smijeniti dužnosnike koji rade u Bruxellesu. Nije li sumnjivo da ti isti korumpirani političari koji teže ostanku na vlasti zagovaraju ulazak u EU? Ti će se ljudi puno obogatiti pristupanjem jer EU jako dobro nagrađuje svoje prijatelje’, kaže eurozastupnik N. Farage.

Britanac Nigel Farage, čelnik Stranke za neovisnost Ujedinjenoga Kraljevstva (UKIP) i supredsjedatelj kluba Europa slobode i demokracije u Europskom parlamentu, nedavno je u svojem govoru u raspravi o Hrvatskoj iznio mišljenje da u Lijepoj našoj nema rasprave o ulasku u EU, kao ni slobodnog tiska.

Borba protiv korupcije velikim je dijelom u Hrvatskoj počela, nažalost, uglavnom nakon pritiska iz EU-a. No, sumnjičavi Farage smatra da na taj način nismo imali prevelike koristi od procesa pristupanja EU-u. Kaže da "kuću" ne možemo srediti jer su nam problem političari koje smo izabrali i bivši komunisti koji još uvijek drže moćne položaje.

"EU je i sam korumpiran do srži. Računi mu nisu potvrđeni 17 godina zaredom, zbog milijardi izgubljenih u prijevarama i rasipnosti. Nakon što uđete u EU nećete moći glasovati ili smijeniti dužnosnike koji rade u Bruxellesu. Nije li sumnjivo da ti isti korumpirani političari koji teže ostanku na vlasti zagovaraju ulazak u EU? Ti će se ljudi puno obogatiti pristupanjem jer EU jako dobro nagrađuje svoje prijatelje", kaže Farage za Slobodnu Dalmaciju.

Jedan od najpoznatijih britanskih, pa i europskih euroskeptika, kaže da hrvatski građani ne bi smjeli vjerovati onom što im o Uniji servira Vlada, već da sami trebaju istražiti činjenice.

"Ne vjerujte onome što vam kaže vaša Vlada. Sami istražujte činjenice! U pravilu uvijek budite sumnjičavi kad unutar cijele političke elite postoji konsenzus. Na kraju, pobrinite se da mediji ne uspiju promicati jednu stranu više od druge. Sretno, i nadam se da ćete moći imati uravnoteženu raspravu", kaže Farage.

Želio bih da se EU ukine

Jedini odnos koji želi da Velika Britanija ima s EU-om jest sporazum o slobodnoj trgovini, koji imaju zemlje poput Norveške i Švicarske. Smatra da je to lako ostvarivo jer Velika Britanija ima trgovinski deficit s EU-om, što znači Britanci kupuju više nego što prodaju Europi. "Zatvaranje mosta" prema Britaniji, kaže, naštetilo bi EU-u puno više nego Ujedinjenom Kraljevstvu.

"Oni trebaju naše tržište za prodaju i ne vidim razloga zašto ne bi trgovali. U idealnom slučaju, želio bih da se EU ukine, ali da postoji model kao što je Vijeće Europe, gdje zemlje sjede oko stola, dogovaraju se o nekim stvarima, čak i dogovaraju minimalne standarde, ali nikako političku i pravnu integraciju", zaključuje Nigel Farage.
net.hr

a mi jurimo u EU kao guske u magli…u petoj brzini [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

Pazi ovo.. [lol]

Redovni promet:
21.826,17 kn

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Nikad nisam vidio jadnije otvaranje trgovanja na ZSE.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Otvaranje trgovine na Zse, promet -21826kn…može li gore od ovog? dajte prodajte više tu burzu da se imamo barem čemu nadati…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Je li ovo rekord ? [lol]

That`s all folks! [bye]

New Report

Close